dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Ozorków

Ozorków,łódzkie

2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Ozorkowie. Działka budowlana o powierzchni 5000m2, ze studnią do wydomycia wody mineralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Wicie,zachodniopomorskie

343 700 zł982 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 600m od morza w Wiciach niedaleko Darłowa i jeziora Kopań. Działka o powierzchni 982m2 znajduje się przy głównej ulicy w Wiciach, ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 299 000 zł1 750 m² 742,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni ok. 17.50 ara, położoną w Myślenicach przy ul. Sobieskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej Zakopianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

399 999 zł1 115 m² 358,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

2 200 000 zł4 118 m² 534,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kamienica w Katowicach - Szopienice Duża działka 4118 m | Budynek zadbany | Świetna inwestycja Oferuję na sprzedaż zadbaną, zamieszkałą kamienicę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Przyjaźń,pomorskie

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, przyjaźń, ul. Akacjowa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlane o powierzchni 1030 1100 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łubniki

Łubniki,podlaskie

145 600 zł1 040 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Łubniki, gm. Zabłudów. Zlokalizowane jedynie 4,5 km od Białegostoku, szybki dojazd drogą S19, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Pod Lasem

Somonino,pomorskie

200 970 zł957 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Somoninie, osiedle Pod Lasem Media, mpzp, piękny widok, świetna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w urokliwej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Dworska

Rzeszotary,małopolskie

490 000 zł5 586 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz oddechu od wielkomiejskiego pędu? Właśnie znalazłeś działkę, która spełni Twoje oczekiwania! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki, położonej w Rzeszotarach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Tuchów,małopolskie

279 000 zł24 500 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczy grunt rolny z potencjałem 2,45 ha na południowym stoku! Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,45 hektara, położona w spokojnej i urokliwej okolicy miasta Tuchowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Leśnica,wielkopolskie

2 100 000 zł30 588 m² 68,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych po podziale w miejscowości Leśnica, gmina Koło - pierwsza publikacja na portalach ogłoszeniowych. Oferta obejmuje 16 działek budowlanych oraz 1 działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Biała

Biała,wielkopolskie

149 000 zł5 700 m² 26,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu Biała gm. Trzcianka. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, zalesiona, dojazd drogą gruntową. Powierzchnia 5700 m, jedynie 26 zł/m2! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowogardek

Nowogardek,zachodniopomorskie

399 000 zł18 000 m² 22,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedażową działki o powierzchni 1,8 ha dz. nr 257 na której usytuowane są dwa stawy. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modrzewiowa

Glincz,pomorskie

220 000 zł1 007 m² 218,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu lasu szybki dojazd do Trójmiasta lokalizacja Działka położona jest w Glinczu, spokojnej miejscowości bezpośrednio sąsiadującej z Żukowem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Balice

Balice,małopolskie

3 600 000 zł4 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

All in One Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki usługowej zlokalizowanej w pobliżu lotniska Kraków Balice. Działka płaska, symetryczna, niezalesiona. Doskonale widoczna z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gierzwałd

Gierzwałd,warmińsko-mazurskie

349 000 zł4 817 m² 72,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano/usługowa w Gierzwałdzie. Otoczenie: działka znajduje się w Gierzwałdzie, gmina Grunwald, około 20 km od Ostródy. Nieruchomość położona jest na wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Nefrytowa

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł1 266 m² 252,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Skolwin ul. Nefrytowa - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 1266 m^2 za cenę 320 000 zł. Działka położona jest na północy Szczecina Dzielnica Skolwin. Dzielnica ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Powstańców

Gogolin,opolskie

950 000 zł25 120 m² 37,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu położoną przy granicy miasta Gogolin. Działka o kształcie zbliżonym do trójkąta. Aktualnie działka jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Narcyzów

Pszczyna,śląskie

500 000 zł1 200 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m , położona w Pszczynie przy ul. Narcyzów, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaplityny

Kaplityny,warmińsko-mazurskie

69 000 zł979 m² 70,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca z wygodnym dostępem do miasta, a przy tym chciałbyś mieć spektakularny widok na naturę wychodząc codziennie na taras? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

259 000 zł1 050 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 10,5 ar Położona w Woli Batorskiej, kilka minut jazdy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

200 000 zł849 m² 235,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łuków Śląski

Łuków Śląski,śląskie

136 000 zł925 m² 147,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka budowlana W łukowie śląskim ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną, o powierzchni 925 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Somosierry

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł995 m² 854,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 955 m2, atrakcyjnie położona w drugiej linii zabudowy wśród ładnie zagospodarowanych domów jednorodzinnych. Dla działki posiadam projekt budowlany i pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuczyce,małopolskie

260 000 zł700 m² 371,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Łuczyce, oddalonej zaledwie 20 km od centrum Krakowa. Działka o powierzchni 7 arów zabudowana jest starym domem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

136 440 zł1 137 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Effect Home ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż kompleks 13 działek o powierzchni do wyboru Klienta od 833 m do 1810 m położone w Nowym Żabnie, woj. lubuskie, gmina Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Złocieniec,zachodniopomorskie

280 000 zł20 500 m² 13,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową jeziora, pojezierze Drawskie, zachodniopomorskie. Malowniczo położony teren o łącznej pow. 2,0521 ha bezpośrednio nad brzegiem jeziora i jednocześnie pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Golfowa

Szczytna,dolnośląskie

435 000 zł1 473 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z rozpoczętą budową domu, położona w cichej okolicy zabudowy jednorodzinnej miejscowości Szczytna ( nowo powstajace osiedle) pomiędzy Polanicą a Dusznikami-zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

3 800 000 zł20 904 m² 181,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna potencjał wybudowania dużego nowoczesnego osiedle w Koleczkowie 15 bliźniaków! Ten teren to idealna propozycja do realizacji prestiżowego projektu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

3 800 000 zł20 904 m² 181,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu teren ponad 2 ha (objęty planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne) położony w spokojnej, kameralnej wsi w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł4 469 m² 129,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki inwestycyjnej - Rzeszów, osiedle Biała (rejon ul. Mokra Strona) Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana przy granicy miasta, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Poznań,wielkopolskie

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Makowa

Krzyków,dolnośląskie

355 000 zł976 m² 363,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Krzyków przy ulicy Makowej 6. Nieruchomość składa się z działki 75/12 o powierzchni 826 m2 oraz przynależnego pasa zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Koleczkowo,pomorskie

620 000 zł1 677 m² 369,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Takich miejsc, w tak doskonałej lokalizacji jest niewiele. To potencjał nie tylko na piękny dom dla Rodziny, ale doskonałe połączenie życia miejskiego z wiejskim klimatem. Działka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strażacka

Wrzosowa,śląskie

216 000 zł1 080 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Wrzosowie k/ Częstochowy. Powierzchnia 1080m2, szer. 22m, dł. 50m. Działka ogrodzona, wszystkie media na działce: prąd, woda, studzienka kanalizacyjna, gaz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Somonino,pomorskie

308 910 zł1 471 m² 210 zł/m²

 

 

 

Zajączkowo,pomorskie

226 435 zł1 969 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, zajączkowo, 1969m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1969 m2, położoną w Zajączkowie, w gminie Kobylnica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bielańska

Kraków,małopolskie

849 000 zł1 193 m² 711,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Krakowie przy ulicy Bielańskiej Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kruszyna

Kruszyna,śląskie

285 000 zł3 517 m² 81,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną 3517 m.kw, szerokość działki 54m. Na działce prąd i woda , kanalizacja i gaz w granicy działki. Działka ogrodzona z dwoma bramami wjazdowymi , 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

465 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-87 sprzedaż ew zamiana na mieszkanie do 40 m2 w Grodzisku Mazowieckim! Polecam do sprzedaży ładną, kształtną działkę o powierzchni 3100 m2 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Leszno,mazowieckie

339 000 zł950 m² 356,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi - idealna działka pod wymarzony dom! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 948 m , o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w spokojnej.