dowolna

Działki

63 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 895 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Szczęsne,mazowieckie

599 000 zł1 600 m² 374,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana 1600 m2 w miejscowości Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego. Korzystny kształt i wymiary ok. 47x34 m. Działka zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jerzyn

Jerzyn,wielkopolskie

499 000 zł1 711 m² 291,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1711 m , położona w malowniczej miejscowości Jerzyn (gm. Pobiedziska), tuż nad jeziorem, w otoczeniu natury i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Maszki k. Wojciechowa,lubelskie

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka rolna nr 466/3 (część działki) o pow. 1500m2 w miejscowości Maszki. Pierwsza linia zabudowy przy szosie asfaltowej. Wymiary: 23m x 65m. Aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rumiankowa

Stare Bielice,zachodniopomorskie

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stare Bielice, idealna dla osób ceniących spokojne otoczenie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łazy

Łazy,mazowieckie

610 000 zł3 000 m² 203,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka narożna w Marysinie k. Łaz. Działka narożna, przy drodze utwardzonej, gminnej (w planach wykonanie drogi asfaltowej). Wymiary 30 m x 100 m. Media: prąd, gaz, woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Mirkowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 000 000 zł5 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Podstawowe informacje Do sprzedania teren inwestycyjny o łącznej powierzchni ponad 50500 m2 w położona w Konstancinie-Jeziornej! W ofercie podana cena za najmniejszy wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

140 000 zł722 m² 193,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 722 m2 zlokalizowana w dzielnicy Skarżysku Kamiennej, na os. Zachodnie. Działka z dojazdem drogą asfaltową. Działka w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Armii Krajowej

Lipowo,mazowieckie

2 249 000 zł9 000 m² 249,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Armii Krajowej 49 Lipowo Odkryj Lipowo, przyjedź, kup by zainwestować. Lipowo, położone we wschodniej części gminy Wiązowna, zyskało na atrakcyjności dzięki bliskości węzła Lubelska, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

305 775 zł2 265 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - gniezna (ok 15min), - kostrzyna (ok 10min), - pobiedzisk (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wschodzącego Słońca

Gdynia,pomorskie

620 000 zł685 m² 905,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż urokliwie położonej działki w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni na osiedlu z pełną infrastrukturą. Działka położona na osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zebrzydowice,śląskie

110 000 zł1 709 m² 64,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Rezerwacja! okazja - Atrakcyjna działka w Zebrzydowicach o pow. 1709m2 Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową położona w Zebrzydowicach, woj. śląskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolejowa

Sarnaki,mazowieckie

110 000 zł1 130 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rejon ul. Kolejowej w Sarnakach jest idealnym miejscem dla osób szukających spokoju i bliskości z naturą, jednocześnie ceniących sobie łatwy dostęp do głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żarnowiecka

Goszczyno,pomorskie

550 130 zł7 859 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka nr 351 Goszczyno, ul. Żarnowiecka Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 7859 m , położona w Goszczynie, przy ul. Żarnowieckiej. Bardzo dobra propozycja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

455 000 zł10 600 m² 42,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 376 i 367 pod Wałbrzychem o pow. 1,06 ha (10.600 m2). Dz nr 388/4 oraz 389/2. Wszelkie usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł4 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Grabieniec

Grabieniec,wielkopolskie

490 000 zł10 011 m² 48,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nietypowa oferta na rynku sprzedaży działek. Szukasz dużej działki na skraju lasu? Marzysz by wybudować dom na dużej ponad hektarowej działce w regularnym kształcie? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Biskupice,wielkopolskie

225 000 zł656 m² 342,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Biskupice, gmina Pobiedziska. Działka z mpzp ( miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borowina

Borowina,mazowieckie

1 580 000 zł4 800 m² 329,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka / 4800 m2 / 1 580 000 zł / Kawęczynek-Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna można zrealizować trzy budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe! Przedmiotem sprzedaży są dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Tanowo,zachodniopomorskie

475 000 zł2 028 m² 234,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2.018 m2, sprzedawana wraz z udziałami w drodze (dodatkowo płatne - 20.250,-PLN) Teren na którym jest położona działka jest objęty Miejscowym Planem - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

196 000 zł1 636 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w dzielnicy Jeleniej Góry - Maciejowa. Powierzchnia 1635 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzeck

Rzeck,warmińsko-mazurskie

80 600 zł806 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicza działka budowlana 806 m2 położona w centrum pełnej uroku wsi Rzeck. Istnieje możliwość zakupu innych działek o powierzchni: - 1854 m2, - 1453 m2, - 806 m2, - 865 m2, - 1168m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Piękna

Stare Jabłonki,warmińsko-mazurskie

158 700 zł1 058 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicza działka rekreacyjna 1058 m2 położona w centrum pełnej uroku wsi Stare Jabłonki! Działka położona w dogodnej lokalizacji w odległości 700 m od jeziora Szeląg Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Kopań

Kopań,zachodniopomorskie

850 000 zł4 932 m² 172,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości techal spółki z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o sprzedaży z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej, niezabudowanej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sierzchów

Sierzchów,wielkopolskie

98 000 zł8 400 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 8400m2. Szerokość działki 31mb. - nieogrodzona. Media: prąd na działce, woda wzdłuż działki, gaz w ulicy. W celu uzyskania informacji proszę o kontakt:. tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olmonty

Olmonty,podlaskie

298 000 zł1 071 m² 278,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** urokliwa okolica *** *** mpzp *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na obrzeżach Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

268 000 zł1 216 m² 220,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z wyjątkowym widokiem na góry, las w miejscowości Staniszów obok Sosnówki Działka jest ustawna i położona w otoczeniu lasu, natury i zielni, przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

535 755 zł3 247 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki gruntowe niezabudowane, status własność. Olsztyn, ul. Piłsudskiego Działka położona w usługowej części miasta Olsztyn przy ulicy Piłsudskiego w sąsiedztwie fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł6 874 m² 174,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Powierzchnia działek o metrażu 0,6874 ha. Działki będące w użytkowaniu wieczystym. Atrakcyjna nieruchomość umożliwiająca prowadzenie każdej działalności, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karczów

Karczów,opolskie

143 640 zł798 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Karczów, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

82 500 zł1 100 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położoną we Władysławowie, gmina Szubin o powierzchni: 1080 m 1080 m 1099 m Warunki zabudowy - w trakcie załatwiania formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

145 000 zł49 100 m² 2,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działki rolnej położonej w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski. oznaczonej nr. ewidencyjnym 283 Działki posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda

Ruda,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 419 m² 91,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych - ruda Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie grudziądzkim, gminie Grudziądz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Naterki

Naterki,warmińsko-mazurskie

238 650 zł1 591 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1591 m2 położona w m. Naterki. Jest projekt budowlany, dom w Rododendronach 7 Ma przepiękny widok na pole golfowe. Działka położona w odległości 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Warszawska

Łódź,łódzkie

3 900 000 zł2 263 m² 1 723,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 2 263 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Łodzi - na Rogach, w sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Łopacin,mazowieckie

168 000 zł20 258 m² 8,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aktualnie! Na sprzedaż działka położona we wsi Łopacin w gminie Sońsk, o obszarze 2,0258 ha. Łopacin to wieś leżąca w gminie Sońsk. Należy do województwa mazowieckiego, powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Ptakowice

Ptakowice,śląskie

3 600 000 zł60 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wystawiam staw 60000 m2 lustra wody w planie miejscowym usługi sportu + 20000 m2 gruntu rolnego razem 80000 m2 W razie jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trękus

Trękus,warmińsko-mazurskie

266 040 zł2 217 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka o powierzchni 2.217 m2 położona w miejscowości Trękus. Wieś jest znakomicie skomunikowana z Olsztynem (9 km). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Złotoria

Złotoria,podlaskie

1 100 000 zł5 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedania działkę przemysłowo-budowlaną o powierzchni 5500m2 w miejscowości Złotoria. Działka leży przy szosie Białystok Warszawa. Od granic Białegostoku dzieli ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zajęcza

Księżyno,podlaskie

329 000 zł1 014 m² 324,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Księżynie przy skrzyżowaniu ul. Sarniej i Zajęczej w Gminie Juchnowiec Kościelny. Działka o nr 369 ma powierzchnię 1014 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł1 193 m² 460,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę znajdującą się na Os. Projektant - Ul. Iwonicka w Rzeszowie. Położona w sercu dużego osiedla mieszkaniowego - idealnie nadaje się do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jagiellonów

Opole,opolskie

990 000 zł3 152 m² 31 408,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości składającej się z dwóch działek (w tym 1 zabudowana) o łącznej powierzchni 3152 m2 przy ul. Jagiellonów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij