dowolna

Działki

63 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Węgorzewska

Sianów,zachodniopomorskie

118 000 zł1 018 m² 115,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą o powierzchni 1018 m . Działka położona w miejscowości Sianów obręb 006,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Żary,lubuskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę o pow. około 1000 m2 w cenie 130 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Przy jej granicy jest prąd i woda. Działka jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szydłów,opolskie

90 000 zł855 m² 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 8,6 ara z pozwoleniem na budowę Szydłów, woj. opolskie Lokalizacja: szydłów, woj. opolskiepowierzchnia: 8,6 ara (ok. 29 m x 30 m)cena: 95 000 złmedia: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piaskowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

240 000 zł1 808 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę o wielkości 1808 m 2. Działka nie jest ogrodzona .Media tj .gaz, woda, kanalizacja znajdują się w drodze działki. Jest ona w kształcie kwadratu co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Waleriany

Waleriany,mazowieckie

136 000 zł1 100 m² 123,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Waleriany, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim. Ustawna działka o powierzchni 1100 m2 i wymiarach ok szer. 36m x dł. 31m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Suchodół

Suchodół,mazowieckie

900 000 zł30 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka w pobliżu Tarczyna. Świetna jako inwestycja kapitału. Zielona, częściowo zadrzewiona. 5 tysięcy metrów - budowlane. Lokalizacja: - przy drodze asfaltowej - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

180 000 zł700 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Parterowy dom letniskowy (ok 70m 2 ) położony na działce rekreacyjnej (700 m 2 ) w Rodzinnych Ogrodach Działkowych w Drzewianowie. Działka spełnia wszelkie cechy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

299 000 zł2 044 m² 146,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2044 m , położona w malowniczej miejscowości Zastań, zaledwie kilka kroków od Zalewu Kamieńskiego. Jej wyjątkowa lokalizacja w pobliżu morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Mickiewicza

Żarów,dolnośląskie

250 000 zł1 651 m² 151,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki 1-1550m 2-1650m 3-1100m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kwiatowa

Żarów,dolnośląskie

210 000 zł2 330 m² 90,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 5 działek -1.166ha. Żarów ul. Kwiatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Cierpice,kujawsko-pomorskie

175 000 zł911 m² 192,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Cierpicach. Działka o powierzchni 911m 2 Lokalizacja: - działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. - dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Czajowice,małopolskie

399 000 zł4 331 m² 92,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 44 arów w miejscowości Czajowice tuż przy wejściu do Ojcowskiego Parku Narodowego. Lokalizacja Atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Strykowo,wielkopolskie

350 000 zł1 138 m² 307,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana nad jeziorem Strykowskim, w miejscowości Strykowo, koło Stęszewa. Wieś ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem (30 min pociągiem), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Szczęsne. Ok. 1550 m2, częściowo ogrodzona, działce znajduje się nieduży dom oraz mała komórka do rozbiórki. Media na działce - woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

99 999 zł1 443 m² 69,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 6 działek pod zabudowę jednorodzinna o łącznej powierzchni 1443 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Nowej Rudzie ul. Górna. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kukurydziana

Lubsza,opolskie

177 000 zł783 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Lubszy koło Brzegu możliwość zakupu na raty lub zamiany na inną nieruchomość Cena brutto. Zawiera podatek Vat 23%. Kupujacy zwolniony z podatku pcc 2% Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebunia

Trzebunia,małopolskie

149 000 zł1 067 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni blisko 11 ar, położona w malowniczej miejscowości Trzebunia (gmina Pcim). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzoza

Brzoza,dolnośląskie

657 927 zł7 026 m² 93,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej. Przedmiotem licytacji są działki gruntu o numerach 70/3 oraz 70/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bierzglinek,wielkopolskie

175 000 zł859 m² 203,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Urokliwa działka budowlana Wszystkie media w drodze I mpzp - zabudowa jednorodzinna i usługowa I Dogodny dojazd do Wrześni i Poznania I Spokojna okolica I Potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żmijewko

Żmijewko,kujawsko-pomorskie

250 000 zł3 009 m² 83,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojoną i ogrodzoną działkę pod budownictwo jednorodzinne nad jeziorem Wysokie Brodno w Żmijewku koło Brodnicy sprzedam. Położona jest na skraju powstającego cichego osiedla ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Klonowa

Stefanówka,mazowieckie

375 000 zł680 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ul. Klonowa w Wiązownie i już wszystko wiadomo. Urokliwie, cicho, mnóstwo zieleni, elitarnie z dostępem do wszystkich mediów. To właśnie tu wydzielamy z większej działki małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Kościuszki,zachodniopomorskie

130 000 zł1 564 m² 83,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1564 m Kościuszki, 450 m od jeziora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1564 m , położona w urokliwej i zielonej miejscowości Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leoncin

Leoncin,mazowieckie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowe gniewniewice: główne atuty nieruchomości: przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług (mn/u). Lokalizacja: doskonałe skomunikowanie z Warszawą ( polonus ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piskórka

Piskórka,mazowieckie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy niezmierną przyjemność Państwa zaprosić do sprzedaży kompleksu kilkudziesięciu działek w uroczej miejscowości Piskórka. Działki zaczynają się od głównej drogi asfaltowej, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Perlino,pomorskie

520 000 zł1 464 m² 355,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1464 m , położona w miejscowości Perlino należącej do gminy Gniewino, bezpośrednio przy drodze gminnej - ulicy Lipowej. Teren ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Buk

Buk,wielkopolskie

279 000 zł779 m² 358,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Buk to historyczne miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, słynące z ponad 700-letniej tradycji (prawa miejskie od 1289 r.) oraz legendy o śmierci Mieszka I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Klebark Wielki

Klebark Wielki,warmińsko-mazurskie

125 000 zł660 m² 189,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilku działek w Klebarku Wielkim pod Olsztynem. Położona jest na uboczu wsi - ok.1,5 km. Działka Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Zajączkowo,wielkopolskie

690 000 zł75 015 m² 9,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka rolno- siedliskowa, przy lesie, 7,5 ha, zajączkowo/ gmina pniewy, powiat szamotulski Pięknie położony teren ( 7,5015 ha) złożony z dwóch geodezyjnych działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gołębia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

320 000 zł615 m² 520,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod dom na sprzedaż ul. Gołębia Olsztyn Prezydent Olsztyna ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, składającej się z działki oznaczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gajcego

Łódź,łódzkie

345 000 zł1 090 m² 316,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka Z rozpoczętą budową | dom projektowany od podstaw Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1090 m , położona w spokojnej, zielonej części Łodzi - przy ul. Gajcego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rogówek,podlaskie

110 000 zł800 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Prezentujemy atrakcyjne działki budowlane we wsi Rogówek, zaledwie 3km od Choroszczy. To idealne połączenie sielskiego spokoju z komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Majowa

Łomianki,mazowieckie

890 300 zł3 070 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do zakupu: łomna, ul. Majowa - dla inwestorów i deweloperów - idealna pod budowę bliźniaków, umożliwiająca realizację projektu deweloperskiego na minimum 4 bliźniaki, np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

255 000 zł739 m² 345,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie Kobylanka: lokalizacja: gmina Kobylanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Akacjowa

Ząbrowo,zachodniopomorskie

109 999 zł1 215 m² 90,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w Ząbrowie przy ul. Akacjowej w kompleksie pomiędzy drogą Kołobrzeg Gościno, a ulicą Leśną w odległości około 8 km od Kołobrzegu i zaledwie 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lublin,lubelskie

999 000 zł1 220 m² 818,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Młochowska

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio sprzedam klimatyczną działkę budowlaną 1000m2 o leśnym charakterze, położoną w malowniczym otoczeniu Podkowy Leśnej blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olza

Olza,śląskie

357 720 zł7 893 m² 45,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Dostępne dwie działki! ( druga mniejsza 5961m2) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Olza (woj. śląskie). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Bukowa

Sandomierz,świętokrzyskie

299 000 zł14 000 m² 21,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1,4 ha, położona w spokojnej, zielonej części Sandomierza przy ul. Bukowej. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker działka budowlana 10 ar Z widokiem - gm. Wieliczka - 13 km od krakowa Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 10ar,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij