dowolna

Działki

63 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 960 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

2 000 000 zł20 500 m² 97,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona w Smołdzinskim Lesie o powierzchni 20 500 m2 lokalizacja: lokalizacja: smołdziński Las opis: działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Cegielniana

Lisowice,śląskie

19 857 150 zł132 381 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lisowice gm. Pawonków, pow. lubliniecki, teren przemysłowy na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż teren przemysłowy o powierzchni 13,2381 ha, zlokalizowany w miejscowości Lisowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubinka

Lubinka,małopolskie

149 000 zł1 360 m² 109,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Tatry | Lubinka, gm. Pleśna | 14 arów Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części miejscowości Lubinka (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gajowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy ul. Gajowej w dzielnicy Łunowo w Świnoujściu. Nieruchomość położona w sąsiedztwie lasu, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łapczyn,podlaskie

74 000 zł1 070 m² 69,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane we wsi Łapczyn, gmina Czarna Białostocka; powierzchnie działek: ok. 1070 m2 - rezerwacja ok. 1255 m2 - 87 500 zł ok. 1255 m2 - 87 500 zł ok. 1455 m2 - rezerwacja Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rybnik,śląskie

110 000 zł601 m² 183,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! 51% działki przeznaczysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tenczynek

Tenczynek,małopolskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Widokowa działka mnr1 zabudowa mieszkaniowo-usługowa, asfalt, media Na sprzedaż atrakcyjna działka oznaczona w planie zagospodarowania symbolem mnr1 tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogojny

Rogojny,warmińsko-mazurskie

89 000 zł3 120 m² 28,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położony kompleks działek rolno-budowlanych o powierzchniach od 3120 do 4465 m2, w miejscowości Rogojny, gmina Świętajno. Działki mają kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gminna

Łódź,łódzkie

199 000 zł1 110 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki znajdujące się na obrzeżach Łodzi przy ulicy Gminnej w sąsiedztwie Zespołu Przyrodniczo- krajobrazowego " Źródła Neru ". W sąsiedztwie działek nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipinki Łużyckie

Lipinki Łużyckie,lubuskie

99 000 zł1 404 m² 70,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lipinki Łużyckie - działka pod zabudowę jednorodzinną ul. Łączna 14 arów (1404 m2) 99 tys zł Woda i prąd przy granicy działki Dojazd drogą gminną Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Walichnowy

Walichnowy,łódzkie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki w cichej i malowniczej okolicy. Na sprzedaż oferuję działki budowlane. Prąd - w drodze przy działce Woda - w drodze przy działce Sieć telekomunikacyjna - w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

410 000 zł7 191 m² 57,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę (zakup dobry też jako inwestycja ), położona w miejscowości Dębe Wielkie. Zaledwie 15km od granic Warszawy i 5km od wjazdu na autostradę A2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wodzisławska

Rybnik,śląskie

129 000 zł911 m² 141,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 28m x 32m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę częściowo budowlaną zlokalizowaną w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Zdrowa,śląskie

239 000 zł1 242 m² 192,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną z drewnianym domkiem oraz betonowym bunkrem. Działka o powierzchni 1242m2. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sobienie-Jeziory

Sobienie-Jeziory,mazowieckie

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Zuzanowie - cisza, natura i wyjątkowy klimat Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka położona w Zuzanowie, bezpośrednio przy lesie. Otoczona naturą, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ceglana

Kielce,świętokrzyskie

1 300 000 zł664 m² 1 957,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wz zabudowa wielorodzinna + usługi Kielce | ul. Ceglana / Piaskowa Na sprzedaż działka inwestycyjna w Kielcach, objęta ostateczną decyzją o warunkach zabudowy. WZ dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Mykanów,śląskie

160 000 zł2 908 m² 55,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mykanów, działka budowlano-usługowa na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-usługową o pow. 2908 m2, zlokalizowaną w Mykanowie przy ul. Kolejowej. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Motylewo

Motylewo,lubuskie

99 000 zł1 504 m² 65,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1374 - 0,3714 ha. zlokalizowane w miejscowości Motylewo, gmina Bogdaniec. Obszar objęty indywidualną decyzją o warunkach zabudowy dla zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Nowe Załubice

Nowe Załubice,mazowieckie

499 999 zł2 958 m² 169,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza - Przestrzeń - Oddech w naturze Duża działka zabudowana domkiem całorocznym Nowe Załubice gm. Radzymin, pow. wołomiński Powierzchnia domu: 70 m | Działka: 2958 m Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Silna

Silna,lubuskie

5 615 000 zł112 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przy lesie O pow 11,230 ha pod zabudowę jednorodzinną, silna, pszczew, blisko jezior, chłop, trzy tonie Teren po powierzchni 11,2300 ha. położony bezpośrednio przy ścianie lasu, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdanek

Majdanek,lubelskie

90 000 zł3 022 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlana i rekreacyjna. Działka nr 171/2 idealna na budowę domu całorocznego oraz stworzenie swojego miejsca do wypoczynku poza miastem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 100 000 zł14 098 m² 219,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate z przyjemnością prezentuje urokliwą , siedliskową działkę o powierzchni 14098 m2, położoną na pograniczu miejscowości Lęg i Habdzin - kilka minut autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

250 000 zł691 m² 361,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Kamieńczyk Rafa (gmina Wyszków) w otoczeniu lasów i w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Bug i niedaleko ujścia rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Skarszewy,kujawsko-pomorskie

259 999 zł5 050 m² 51,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada n a sprzedaż dwie unikatowe działki budowlane w Skarszewach - przestrzeń, cisza i pewność na lata. Są miejsca, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bieńczaka

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł106 m² 11 783 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106 m2 z możliwością rozbudowy zlokalizowany na działce o powierzchni 691 m2. Budynek i działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sęczkowo

Sęczkowo,zachodniopomorskie

110 000 zł4 800 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Nowa cena! Lubisz nietypowe inwestycje? Mam dla Ciebie wyzwanie, które może okazać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załęże

Załęże,pomorskie

75 000 zł910 m² 82,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 910 m2. Na terenie działki znajduje się rów (umiejscowiony po przekątnej). Położone w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w Załężu (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł1 732 m² 184,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów! Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolonia

Struga,dolnośląskie

132 600 zł1 105 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w Strudze na Osiedlu Kolonia. Współrzędne geograficzne dla osób które chcą sprawdzić dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

500 000 zł12 700 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna nr 129/3 o powierzchni 12 700 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica. Grunt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

189 567 zł1 003 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nietuzinkowe działki, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Świerkowa

Krasnobród,lubelskie

65 000 zł1 400 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedana Na sprzedaż działka o powierzchni 14 arów (1400 m ), położona w Krasnobrodzie przy ul. Świerkowej w lokalizacji, która od lat generuje stabilny popyt na najemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Targowa

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

260 000 zł1 100 m² 236,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1100 m w sercu spokojnego Aleksandrowa Łódzkiego - ul. Targowa Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w cichej części Aleksandrowa Łódzkiego, przy ul. Targowej (druga linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzegorzowice Wielkie

Grzegorzowice Wielkie,małopolskie

200 000 zł1 553 m² 128,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna, działka budowlana o pow. ponad 15 a, z wystawą na południowy - zachód, położona w miejscowości Grzegorzowice Wielkie, w gminie Iwanowice. Kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szymbark

Szymbark,małopolskie

90 000 zł13 000 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa Niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno - leśna o powierzchni 1,3 ha w Szymbarku koło Gorlic. Położna jest w malowniczej scenerii otoczona lasem i górami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Częstochowa,śląskie

221 700 zł739 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlano-usługowej, częstochowa, zawodzie-Dąbie. Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 739 m2, szerokość działki 20 m, zlokalizowaną w Dzielnicy Zawodzie-Dąbie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiechy

Warszawa,mazowieckie

17 500 000 zł19 123 m² 915,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia 19 123 m , jest wz-ka. Minimalnie trapezowy prostokąt o wymiarach: 68,41x279,55 - 67,15x293,21 Media: bezpośrednio przy głównej drodze ul. Wiechy dostępne są media: - prąd, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Pąchy,wielkopolskie

489 000 zł7 100 m² 68,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna, lub siedliskowa pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, pod rezydencję, ranczo. Zadzwoń, zapytaj, przygotujemy dla ciebie ofertę. Dlaczego właśnie tutaj? Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilków

Wilków,dolnośląskie

285 000 zł1 128 m² 252,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1128 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Oferowana działka budowlaną objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ostrowska

Ociąż,wielkopolskie

2 052 000 zł10 260 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość z gruntem inwestycyjnym przeznaczenie uslugowo handlowe lub inna dzialalnosc Swietna lokalizacja ,dzialka polozona pomiedzy dwoma duzymi miastami ,przy trasie krajowej nr 25 Kalisz Ostrow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wołomin,mazowieckie

1 299 000 zł924 m² 1 406 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa