dowolna

Działki

64 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

161 000 zł2 006 m² 80,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej W bogaczewie, gmina morąg Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 326/10 , położona w miejscowości Bogaczewo , gmina Morąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

760 000 zł12 100 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pierściec 1,21 ha z prawem zabudowy pod domy jednorodzinne przepiękna panorama gór i całej okolicy widok do 30km dobra klasa ziemi 3a i 3b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

599 000 zł4 654 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo wielorodzinne i usługowe przy dk 15 na sprzedaż. Położona jest pomiędzy ulicą Sądową, a więc dk 15 - trasą wylotową w kierunku Torunia i Grudziądza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

4 600 000 zł1 200 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

cofnięta od drogi, ogrodzona, płaska, równa, uzbrojona, zadrzewiona; media/instalacje: kanalizacja, gaz, prąd, w działce, woda; otoczenie: zabudowa jednorodzinna, las; dojazd: droga asfaltowa, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

1 500 000 zł12 983 m² 115,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Trzy piękne działki w Zastaniu o łącznej powierzchni 12 983 m2. Działki położone w urokliwej miejscowości Zastań nad Zalewem Kamieńskim, tuż przy zachodnim wybrzeżu Bałtyku, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rękusy

Rękusy,warmińsko-mazurskie

450 000 zł8 197 m² 54,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. użytkowej 8197 m2 znajdująca się w miejscowości Rękusy gm. Ełk. Teren częściowo płaski , częściowo nachylony o nieregularnym kształcie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jaworek,dolnośląskie

187 000 zł1 000 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej 1000 m w miejscowości Jaworek. Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków i zapach górskiego powietrza. Otwierasz okno swojego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Modlińska

Błonie,mazowieckie

1 710 000 zł3 876 m² 441,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy teren dla lokalizacji mieszkaniowo-usługowej. Lokalizacja: - błonie ul. Modlińska (dw579), - 19,5 km od Warszawy (ul. Połczyńska), - 15 km od planowanej lokalizacji Centralnego Portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowowiejska

Kopytówka,małopolskie

145 350 zł1 710 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka sprzedana! sprzedaż kompleksu dziesięciu działek budowlanych została zakończona! Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa - 0 zł prowizji! Zielona i Cicha okolica! doj. Drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

360 000 zł4 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Giebułtów, nieopodal Świeradowa Zdroju. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pupki

Pupki,podlaskie

94 000 zł1 880 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Pupkach, gmina Turośl Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane w cenie 50zł/m2 o powierzchni: 1 880 m 1 944 m 2 067 m 1 728.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona na terenie powstającego osiedla domów jednorodzinnych. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o budowie własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzóze Małe

Brzóze Małe,mazowieckie

270 000 zł1 666 m² 162,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Rozpoczęta budowa (etap: dziennik budowy) całorocznego domu rekreacyjnego w miejscowości Brzóze Małe, około 100 km od Warszawy (małe Mazury) - w stanie: czynne pozwolenie na budowę, aktualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazany

Łazany,małopolskie

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka o powierzchni 11,5 ar objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Willowa

Tychy,śląskie

1 073 100 zł3 066 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność tychy - wilkowyje - ul.WILLOWA ( doskonała dla inwestora, podzielona geodezyjnie na 3 działki z udziałem w drodze dojazdowej) POWIERZCHNIA : 3066 m 2 KSZTAŁT : zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

400 000 zł340 m² 1 176,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość nad morzem Polecam nieruchomość gruntową o pow. 340 m2, na której posadowiony jest domek rekreacyjny w miejscowości Ustronie Morskie ul. Rolna. Domek postawiony jest na kanoldach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Popielów,opolskie

78 500 zł860 m² 91,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w sielankowej, cichutkiej okolicy w sąsiedztwie łąk i lasów. Nieruchomość o powierzchni 860m2, prostokątna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podstolice

Podstolice,małopolskie

510 000 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 5100 m2 z czego część oznaczona w mpzp jako budowlana to około 3600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona Dolina

Jenin,lubuskie

150 000 zł1 182 m² 126,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jenin o powierzchni 1182 m2 i wymiarach ok. 42 m (długość) i 28 m (szerokość). Działka jest w pełni uzbrojona (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gęzyn

Gęzyn,śląskie

195 000 zł7 998 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja, budowlana I cenowa. Działka niezabudowana, pomiędzy numerami 177 i 177a. Lokalizacja: front: 50 38'25"n 19 11'30"e / tył: 50 38'10"n 19 11'18"e Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łęki Dukielskie

Łęki Dukielskie,podkarpackie

19 250 zł41 359 m² 0,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Górna

Rusiec,mazowieckie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 24 działki budowlane w Ruścu, gmina Nadarzyn. Metraż od 1000-2000m2, cena za m2- 350zł. Dwie pierwsze działki z wjazdem z ulicy asfaltowej , następne wjazd drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dziwnów,zachodniopomorskie

477 000 zł1 130 m² 422,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chciałbyś mieszkać blisko morza? Ale jednocześnie w sezonie nie gnieździć się jak śledź pomiędzy turystami? Mam dla Ciebie coś idealnego! Od teraz będziesz mógł wychodzić na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Golubie

Golubie,warmińsko-mazurskie

99 999 zł3 545 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o pow. użytkowej 3545 m2 położona w miejscowości Golubie gm. Kalinowo. Działka położona 15 km od Ełku, przy drodze dojazdowej do wsi, naprzeciwko Domu Pomocy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

199 000 zł1 114 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działki budowlanej W wsi pobiedna obok świeradowa zdroju Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji w Pobiednej, tylko 10 minut do wyciągu ski & sun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dolny Bór

Skoczów,śląskie

259 000 zł3 300 m² 78,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę położoną w Skoczowie przy ulicy Dolny Bór o powierzchni ok 3300 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Skoczów (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Podbrzezie Dolne,lubuskie

150 000 zł1 060 m² 141,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w malowniczej i spokojnej okolicy przy ul. Klonowej w Podbrzeziu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

159 900 zł1 050 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1050m2 położona w kompleksie działek obok osiedla vilpark. Wodociąg oraz kanalizacja w drodze wewnętrznej w trakcie budowy. Zapewnienie o dostawie energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Morawica,świętokrzyskie

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 2500 m2. Położona w Morawicy przy ul. Szkolnej w pobliżu basenu Koral. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

330 000 zł1 900 m² 173,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, równa i sucha działka budowlana, położona w cichym miejscu z sąsiedztwem lasu. Działka ma zapewniony bardzo wygodny i szybki dojazd bezpośrednio pod działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 000 zł8 458 m² 248,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Syndyk ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy! Przedmiot przetargu stanowią wchodzące w skład masy upadłości Fabryki Maszyn do Drewna Gomad sp. z o.o. w up. prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stężyca

Stężyca,pomorskie

1 099 000 zł4 066 m² 270,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przepiękną działkę budowlaną z pasem zieleni objętą mpzp o powierzchni 4066 m na Kaszubach w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

448 000 zł1 494 m² 299,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1494 m , zlokalizowaną przy ulicy Lipowej w miejscowości Dobiesz (gmina Góra Kalwaria). Jest to idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Uziębły

Uziębły,mazowieckie

46 000 zł8 147 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości - Uziębły I. Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 690 000 zł13 687 m² 123,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej składającej się z działki o nr 356/2 położonych w miejscowości Siedlec wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 000 000 zł3 707 m² 3 506,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki w Ursus Skorosze. Orientacyjne wymiary: 141 x 26 m. Media : kanalizacja, wodociąg, gaz i prąd, w ulicy przy działce. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Główna

Chwałowice,dolnośląskie

335 000 zł1 450 m² 231,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie. Media - woda - kanalizacja - prąd. Powierzchnia nieruchomości 1450 m2. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna. Numer działki - 107/2. Kontakt telefoniczny 533.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Zdory

Zdory,warmińsko-mazurskie

299 000 zł4 693 m² 63,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko jeziora Śniardwy - Zdory Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4693 m , położona w miejscowości Zdory , w gminie Pisz - w niezwykle malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraków

Kraków,małopolskie

275 000 zł573 m² 479,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę w spokojnej okolicy o powierzchni 5,7 ar. Działka zlokalizowana w Nowej Hucie - Węgrzynowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 299 000 zł4 697 m² 276,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta inwestycyjna działki, na której miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę pod usługi komercyjne. Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy wynosi 40% powierzchni.