dowolna

Działki

64 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

497 250 zł1 275 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Niewiesze

Niewiesze,śląskie

55 000 zł100 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

54 000 zł 540 zł/m 100 m Niewiesze, słoneczna - lokalizacja przybliżona Zadzwoń Napisz Bezpośrednio od właściciela Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nadbrzeż

Nadbrzeż,mazowieckie

434 000 zł6 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina karczew Działka 6200m2 w Nadbrzeżu z wz. Położona na terenie zabudowy siedliskowej i nowych domów, 30 km od centrum Warszawy. Dojazd do działki asfaltem. Możliwość zabudowy 30 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszeniczna

Koszalin,zachodniopomorskie

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

342 000 zł1 439 m² 237,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka w bardzo dobrej lokalizacji w niwach(wilcze) w gminie Osielsko o powierzchni ok 1439m2 wśród nowych powstających domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sulistrowice

Sulistrowice,dolnośląskie

505 000 zł2 200 m² 229,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina sobótka, sulistrowice, działka budowlano - rekreacyjna Z możliwością usługową powierzchnia 2200 M2, dojazd drogą utwardzoną, ogrodzona, zadrzewiona, media - woda, prąd Do sprzedaży duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Siemianowicka

Katowice,śląskie

1 380 000 zł1 925 m² 716,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 925 m , zlokalizowana w Katowicach przy ul. Siemianowickiej 28 (dzielnica Dąbrówka Mała). To gotowa propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górki

Górki,opolskie

290 000 zł950 m² 305,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 9,5a Górki k / Opola w odległości 1 km od granicy miasta. Wymiary: ok.38m x ok.26m. Jest narożna, przez co dom można usytuować według potrzeb. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

3 340 729 zł22 242 m² 150,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Warmińsko-Mazurskie; powiat Giżycki ; Miłki ; Marcinowa Wola Media woda, kanalizacja - w drodze klienta numer 127/1 energia, telekomunikacja - po drugiej stronie ulicy Dojazd do dwóch działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kaczaki

Kaczaki,podkarpackie

11 000 zł1 165 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości , Twoje Nieruchomości" przedstawia działkę rolną na sprzedaż w Kaczakach, gmina Baranów Sandomierski, powiat tarnobrzeski. Powierzchnia działki to 11,65 ara o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

205 000 zł3 900 m² 52,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Wola Rafałowska, gmina Chmielnik. Działka na szczycie góry, nieco odsunięta od drogi, graniczy z laskiem. Wokół prawdziwa cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przytok

Przytok,lubuskie

380 000 zł1 961 m² 193,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1961 m2 zlokalizowana w miejscowości Przytok- gmina Zabór, niedaleka odległość od Zielonej Góry. Istnieje możliwość podzielenia na 2 mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach Chromiec

Chromiec,dolnośląskie

285 000 zł4 700 m² 60,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę 4700 m2 w Chromcu / Góry Izerskie w zacisznym miejscu, dojazd drogą asfaltową. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Oznaczona symbolem 15mn/ut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lotnicza

Suwałki,podlaskie

153 400 zł767 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlano-usługowe na sprzedaż Suwałki, ul. Lotnicza Idealna lokalizacja pod Twój dom lub inwestycję deweloperską! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Polichno

Polichno,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 089 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- sprzedam działkę budowlaną nr 240/12 o powierzchni 1089m2 w miejscowości Polichno, gmina Nakło nad Notecią. - działka posiada aktualne warunki zabudowy. Na działce przeprowadzone zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 730 000 zł2 149 m² 2 201,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dębowiec Mały

Dębowiec Mały,łódzkie

30 000 zł3 800 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Możliwy zakup pojedynczych działek. Działki położone we wsi Dębowiec Mały. Stanowią tereny rolne, gleby organiczne i gleby organiczne. Działka 410 położona w zachodniej części obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Musuły

Musuły,mazowieckie

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowo-budowlana Musuły, gm. Żabia Wola Na sprzedaż piękna działka w spokojnej i zielonej okolicy Musuł, idealna pod dom całoroczny lub weekendowy. Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Partyzantów

Choroń,śląskie

119 000 zł4 333 m² 27,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4333m2 położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zielona

Pokrówka,lubelskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękne działki budowlane w doskonałej lokalizacja- ul. Zielona w Pokrówce, koło Chełma. Działki o powierzchni: działka nr 374/5 o powierzchni 1500 m2 - cena 180.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Opole

Opole,opolskie

415 000 zł18 071 m² 22,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę gruntu położoną w pobliżu obwodnicy północnej Opola, naprzeciwko Centrum Handlowego Turawa Park. 1,8071 ha terenu rolnego porośniętego drzewami cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

100 000 zł1 898 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Atrakcyjna działka budowlana z warunkami zabudowy - Komorów o powierzchni 18,98 ar, cena 100 000 złotych. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podegrodzie

Podegrodzie,małopolskie

180 000 zł1 100 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 11ar w miejscowości Podegrodzie, gm. Podegrodzie, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bajkowa

Gołąbek,mazowieckie

195 000 zł1 049 m² 185,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Gołąbek koło Siedlec | 1049 m z projektem domu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Falęcin

Falęcin,mazowieckie

165 000 zł1 606 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na budowę swojego wymarzonego domu w cichej i malowniczej okolicy? Nie musisz szukać dalej :) Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 1606 m2 jako idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

57 000 zł939 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Skrzyszów, gmina Godów, powiat wodzisławski - ostatnich kilka działek - Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 939m2, wchodząca w skład kompleksu działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Guty Rożyńskie

Guty Rożyńskie,warmińsko-mazurskie

4 500 000 zł9 407 m² 478,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niewiele jest już takich działek na Mazurach! Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 9407 m2 z dostępem do linii brzegowej Jeziora Borowego w Gutach Rożyńskich. Działka składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zacisze

Zacisze,dolnośląskie

97 300 zł1 946 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 ostatnie działki na sprzedaż! 50 zł / m2! Urocze działki budowlane! 15 minut od Gór Izerskich! ogłoszenie dotyczy działek oznaczonych na załączniku graficznym nr 10 I 11. Poniżej dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szewce

Szewce,dolnośląskie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

1000m2 |działka budowlana|pozwolenie na budowę! Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 1000 m w miejscowości Szewce ul. Kwiatowa, w pobliżu Wrocławia. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

80 000 zł924 m² 86,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Atrakcyjna działka budowlana 9,24 ar - Komorów | Warunki zabudowy | Spokojna okolica | 80 000 zł Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 150 000 zł1 680 m² 1 279,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Pięknym Widokiem na góry/giewont Kościelisko. Lokalizacja: w otoczeniu domów restauracji i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów zielonych na relax.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowiec

Tarnowiec,dolnośląskie

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki 1300 m Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m , objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Otomin,pomorskie

2 850 000 zł4 621 m² 616,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy ulicy Słonecznej w Otominie blisko jezior, lasów i Obwodnicy. Oferta dotyczy części zaznaczonej na zdjęciach pomarańczową obwiednią. Istniej możliwość dokupienia (inni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł777 m² 899,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 777 m2, położona w Kiełpinie Górnym na osiedlu domów jednorodzinnych. Uchwalony Plan Ogólny- zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

175 000 zł875 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową w Łochowie o pow. 875 m2. Działka objęta studium, które docelowo będzie przewidywać tereny mieszkaniowe w mpzp, do tego momentu wydawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Karolino,mazowieckie

1 349 000 zł6 537 m² 206,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka premium 6537 m | mpzp | las | podział | 1 349 000 zł | 45 min do warszawy Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka budowlana o powierzchni 6537 m , położona w prestiżowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Drozdowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 434 564 zł1 436 m² 999 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana przy ul. Drozdowej w Szczecinie. Bardzo atrakcyjna pozycja w spokojnej okolicy o dynamicznie rozwijającej się zabudowie czyni tę działkę atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabajka

Zabajka,podkarpackie

320 000 zł1 050 m² 304,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10,50ar, położoną w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabajka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij