dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Minkowice Oławskie,dolnośląskie

490 000 zł6 200 m² 79,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 463 o powierzchni 6200 m (62 ary) w miejscowości Minkowice Oławskie (gmina Jelcz-Laskowice). Wydane warunki zabudowy (bezterminowe) na: 1 dom wolnostojący lub 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Boglewice

Boglewice,mazowieckie

432 228 zł36 200 m² 11,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,62 ha, położona w Malowniczej miejscowości Boglewice, w województwie mazowieckim. Parametry działki: przybliżone wymiary: 196m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

230 000 zł1 353 m² 169,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w Podgórzynie. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy. Przewiduje ona zabudowę jednorodzinną wolnostojąca lub bliźniaczą. Z działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gniewczyna Tryniecka,podkarpackie

180 000 zł2 481 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Gniewczyna Tryniecka gmina Tryńcza powiat Przeworski. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Niemce

Niemce,lubelskie

49 000 zł1 630 m² 30,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w miejscowości Niemce na terenie gminy Niemce, o powierzchni 1630 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 41 m x 39 m. Wjazd na działkę z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kościuszki

Krzeszowice,małopolskie

1 429 000 zł700 m² 2 041,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, położona w Krzeszowicach przy ul. Kościuszki, bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pasym,warmińsko-mazurskie

239 900 zł2 001 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o domu całorocznym lub letniskowym w spokojnej okolicy, w otoczeniu czystych jezior i naturalnych krajobrazów Mazur ta oferta może być dla Ciebie idealna. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

3 875 814 zł7 926 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł2 609 m² 459,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z przeznaczeniem mieszkaniowym lub usługowym, junikowo okolica Junikowskiej, teren o powierzchni 2609 mkw położony w obrębie Junikowa, w nowym studium z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Łowiecka

Bielsko-Biała,śląskie

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

0% prowizji wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca wyjątkowa lokalizacja pod górami! piękna, widokowa działka O powierzchni 60 arów, położona W zielonej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

550 000 zł2 800 m² 196,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość - działka w uroczej miejscowości Zelewo Działka bezpośrednio przy jeziorze Miedwie. tuż obok działki niewielka dzika plaża Teren objęty planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Żeglarska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł480 m² 289,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę działki rekreacyjnej rod usytuowanej na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "nad Brdą", 15 minut spacerem od centrum Bydgoszczy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czyżemin

Czyżemin,łódzkie

180 000 zł1 248 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1248 m | Czyżemin gm. Dłutów | mpzp | Prąd na działce Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Czyżemin, w gminie Dłutów (pow. pabianicki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Handzlówka

Handzlówka,podkarpackie

100 000 zł10 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki w Handzlówce   sprzedaż tylko w całości). Ładna lokalizacja na wzniesieniu dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grzymek

Grzymek,mazowieckie

1 400 000 zł12 250 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno/budowlana nr 128/2 w miejscowości Grzymek obok Żabiej Woli, o powierzchni 1,25 ha. Działka w kształcie prostokąta, płaska. Dostępne media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wejherowska

Wejherowo,pomorskie

936 000 zł2 402 m² 389,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w Wejherowie - działka z ogromnym potencjałem! Prezentujemy unikalną ofertę dla deweloperów - działkę o powierzchni 2402 m w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Żdżary

Żdżary,zachodniopomorskie

115 000 zł1 149 m² 100,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocyjna cena na sprzedaż - pierwszej dzialki - Oferta na wyłączność. Oferta sprzedaży kompleksu działek budowlanych położonych w miejscowości Żdżary - ok. 5km od Goleniowa z dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szmaragdowa

Gościno,zachodniopomorskie

92 000 zł1 432 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1432 m2 w Gościnie - malownicze położenie nad rzeczką, 15 min od Kołobrzegu Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Góra,pomorskie

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lubomia,śląskie

160 000 zł1 260 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim dojazdem! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1.260 m2, położoną w Lubomi. Nieruchomość posiada asfaltowy dojazd, a dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

1 880 320 zł11 752 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dwie działki inwestycyjne w atrakcyjnej lokalizacji-obrzeża Lubina. Na sprzedaż dwie działki z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym o łącznej pow. około 11752 m2 położonych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Floriana

Marcyporęba,małopolskie

265 000 zł8 668 m² 30,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 8668m2 położną przy ul. Św. Floriana w Marcyporębie, gmina Brzeźnica, powiat wadowicki. Działka położona wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Motycz

Motycz,lubelskie

199 500 zł3 000 m² 66,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz w gminie Konopnica. Informacje o nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bażantowa

Oława,dolnośląskie

369 000 zł1 015 m² 363,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie cztery działki budowlane położone w pięknej dzielnicy "zaodrze" w Oławie. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radawczyk

Radawczyk,lubelskie

174 000 zł3 000 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3000 m2 , położoną w miejscowości Radawczyk , gminie Niedrzwica Duża. Nieruchomość leży w otoczeniu terenów rolnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rybnik

Rybnik,śląskie

999 999 zł5 612 m² 178,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

___ceny do negocjacji___ Oferujemy na sprzedaż działkę usługową usytuowaną w Rybniku, obręb Niedobczyce, województwo Śląskie o pow. 5612m2. Wymiary podane na mapie, dojazd drogą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Lipie

Lipie,śląskie

149 000 zł14 100 m² 10,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Myślałeś o prowadzeniu działalności z dala od zabudowań mieszkalnych a bliskość natury ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pęcice Małe

Pęcice Małe,mazowieckie

723 000 zł964 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kształtna działka budowlana o powierzchni 964 m , zlokalizowana w Pęcicach Małych, w gminie Michałowice. Działka znajduje się w obszarze objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Reda,pomorskie

1 300 000 zł970 m² 1 340,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną w Redzie z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną z prawomocnym pnb, położoną bardzo dobrej lokalizacji pośród osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Żakowo,wielkopolskie

155 000 zł865 m² 179,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żakowo - wydane warunki zabudowy cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 865 m2. Cena sprzedaży wynosi 155,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łebno,pomorskie

104 764 zł1 080 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (dz. nr 166/14) o powierzchni 1 080 m2, położona w malowniczej kaszubskiej wsi Łebno. Link do lokalizacji: dostępna jest również działka 166/18 o powierzchni 1 095.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świelubie

Świelubie,zachodniopomorskie

115 000 zł1 562 m² 73,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1573 ha, położona w Świelubiu, gmina Dygowo z perspektywą budowy domu jednorodzinnego w spokojnej, zielonej okolicy. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Makowa

Rogowo,zachodniopomorskie

19 000 000 zł8 306 m² 2 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu rogowo (k. Kołobrzegu) z pozwoleniem na budowę 113 luksusowych apartamentów nad jeziorem Resko 300 m od morza Wyjątkowy grunt inwestycyjny z pełnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Krynica Morska

Krynica Morska,pomorskie

12 000 zł12 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia miejsce w pawilonie wraz z placem do chodnika w Krynicy Morskiej przy ul Bałtyckiej Woda, siła, kanaliza. Cena 12.000pln/ za cały sezon. Box 12m2 (4x3)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabina

Grabina,mazowieckie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród lasów. Mamy do zaoferowania działkę w Grabinie koło Mińska Mazowieckiego. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Proszówki,małopolskie

119 000 zł2 400 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlano-Rolna 24 ary - Proszówki Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 24 arów, położoną w miejscowości Proszówki (nr działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bzowa

Zielęcice,opolskie

146 000 zł1 229 m² 118,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1229 m położona w malowniczej miejscowości Zielęcice przylegającej do Brzegu (gmina Skarbimierz, woj. opolskie), przy ulicy Bzowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubkowice

Lubkowice,zachodniopomorskie

599 000 zł4 974 m² 120,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 4974 m , położone w cichej i malowniczej okolicy zaledwie 15 km od Kołobrzegu. Nieruchomość idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

199 000 zł3 130 m² 63,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks 4 malowniczych działek budowlanych, położonych w turystycznej wsi Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Powierzchnia każdej z działek wynosi ok. 3200 m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Konieczkowa

Konieczkowa,podkarpackie

115 000 zł1 752 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka z wydanymi warunkami zabudowy. Konieczkowa, gmina Niebylec Powierzchni 17,52ar wymiary około 27m x 66m Położona na wzniesieniu z pięknym widokiem w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Dębe Wielkie,mazowieckie

300 000 zł1 508 m² 198,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1508 m2 położoną w miejscowości gminnej Dębe Wielkie. Działka narożna w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach 40.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij