dowolna

Działki

63 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

562 065 zł707 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najpiękniejsza działka w Kamionkach! Leśna polana, cisza i spokój. Tylko kilka domów dookoła. Szeroki front i doskonałe proporcje. Na granicy działki media - prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

272 000 zł1 700 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 17 ar, położoną w miejscowości Trzebownisko, zaledwie 7,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Białej Róży

Budy Michałowskie,mazowieckie

405 000 zł3 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę Budy Michałowskie - - powierzchnia 3000m2 / 0,3ha - pozwolenie na budowę, - prąd, - studnia, szambo, - warunki zabudowy, - możliwość wybudowania 2 lokali mieszkalnych. - forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olchy

Magdalenka,mazowieckie

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w północno-wschodniej części Magdalenki- przy ulicy Słonecznej / wjazd na działkę od ul. Olchy/. Idealna zwłaszcza jako inwestycja na przyszłość , po oddaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

99 000 zł842 m² 117,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż: działka pod zabudowę jednorodzinną 1km od miejscowości Ślesin. Działka usytuowana jest na osiedlu działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Mszana

Mszana,śląskie

385 000 zł4 830 m² 79,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

-rezerwacja- przedstawiamy ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 4830m2 w gminie Mszana. Dojazd bezpośrednio z ul. Wodzisławskiej, wszystkie media w granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chyżne

Chyżne,małopolskie

150 000 zł1 125 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, na sprzedaż posiadam działkę nr 2 i nr 3 (na zdjęciu). Działki zostały niedawno podzielone przez geodetę, dlatego nowe numery i granice nie są jeszcze widoczne na Geoportalu. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamionna

Kamionna,dolnośląskie

205 000 zł1 215 m² 168,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w sąsiedztwie Doliny Bystrzycy i zalewu Mietkowskiego. Działka budowlana z mpzp i skrzynką elektryczną - gotowa do rozpoczęcia inwestycji. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Borzechowo,pomorskie

160 020 zł4 572 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Borzechowo | Duża działka 4563 m z warunkami zabudowy | blisko jeziora i lasu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4563 m2 w Borzechowie, gm. Zblewo (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płouszowice

Płouszowice,lubelskie

780 000 zł3 100 m² 251,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w miejscowości Płouszowice na terenie gminy Jastków, o powierzchni 3100 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 80 m x 40 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

199 000 zł656 m² 303,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tarnowskich Górach, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bobrowniki. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Holendry Dobrowskie

Holendry Dobrowskie,mazowieckie

115 000 zł15 410 m² 7,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 1,54 ha w miejscowości Holendry gmina Szczwin Kościelny. Numery działek: 219 0,5 ha 220 0,49 ha 221 0,55 ha Symbole klasy ziemi: łv,lzr/łv,łvi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dereckiego

Lublin,lubelskie

700 000 zł1 800 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana /12mn/w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Czechowie Północnym, rejon ul.Dereckiego i ul.Dębina. W pobliżu pętla autobusowa przy ul.Koncertowej. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabagnie

Zabagnie,małopolskie

190 000 zł650 m² 292,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy Wolbromia. Lokalizacja: zabagnie. Wielkość działki: 650 m2. Szerokość ok. 25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Będzin,śląskie

999 000 zł3 277 m² 304,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3277 m z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę apartamentowca o pum-ie 2110,8 m położony w Będzinie, przy ul. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Banino

Banino,pomorskie

284 580 zł1 054 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ignaców,lubelskie

140 000 zł2 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza, prostokątna działka w Ignacowie (gm. Wojciechów) o powierzchni 2000 m2. Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z wolnostojącym garażem. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Recz,zachodniopomorskie

225 000 zł2 638 m² 85,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Reczu (powiat choszczeński) położona w atrakcyjnej lokalizacji przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej z chodnikiem dla pieszych poza obszarem zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Nowy Tuchom,pomorskie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy kompleks 33 działek budowlanych na pograniczu miejscowości Nowy Tuchom | Miszewko | Borowiec (gmina Żukowo, powiat kartuski), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolczyn

Kolczyn,lubelskie

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2100 m2 w Kolczynie, gmina Józefów nad Wisłą. Nieruchomość położona w 1. linii zabudowy, wjazd z asfaltowej drogi wojewódzkiej. 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dębowa

Niewodnica Korycka,podlaskie

517 000 zł1 359 m² 380,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Niewodnicy Koryckiej o powierzchni 1359 mkw. zabudowaną domkiem letniskowym. Działka ma charakter budowlany i przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Radawiec Mały

Radawiec Mały,lubelskie

1 500 000 zł8 241 m² 182,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Radwcu Małym o powierzchni 8241 m2. Lokalizacja: działka leży przy szosie asfaltowej w miejscowości Radwiec Mały, gmina Konopnica. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kozerki,mazowieckie

442 500 zł1 500 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 500 m2 w Kozerkach (gm. Grodzisk Mazowiecki, pow. grodziski) oferta na wyłączność Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kormaniakowa

Korbielów,śląskie

150 000 zł970 m² 154,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Widokowa działka budowlana w Beskidzie Żywieckim w miejscowości Korbielów Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do zakupu malowniczo położony teren w górskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Korbielów

Korbielów,śląskie

399 000 zł2 870 m² 139,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Biernata z Lublina

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł736 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W krakowie piaski wielkie | 7,3 ar | wz | blisko natury Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie miasto spotyka się z ciszą lasu? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lawendowa

Koszyce Małe,małopolskie

820 000 zł6 208 m² 132,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna 6208 m2 , mn z halą 227 m Koszyce Małe Na sprzedaż działka o potencjale inwestycyjnym, położona w Koszycach Małych, w spokojnym i rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł805 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w najładniejszej , klimatycznej, zalesionej części Bemowa. Historyczne osiedle Boernerowo. Sąsiedztwo lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze, znakomite warunki do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Niepołomice,małopolskie

3 516 zł346 m² 10,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ogłoszenie O konkursie ofert Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Tomasza Płonki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malinowa

Warszowice,śląskie

170 000 zł1 008 m² 168,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Warszowicach na ul. Malinowej o powierzchni 10a. W sąsiedztwie powstają nowe zabudowania. Uzbrojona jest w prąd (kabel przebiega w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Huberta

Tarnów,małopolskie

2 300 000 zł10 346 m² 222,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną Na działce istnieje możliwość wybudowania 28 budynków w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia: 1,0346ha Wymiary: 52 x 200 Płaska, z asfaltową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wólka Kurdybanowska

Wólka Kurdybanowska,mazowieckie

344 760 zł44 200 m² 7,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 44 200 m2 położona w miejscowości Wólka Kurdybanowska, woj. mazowieckie, pow. grójecki, gm. Błędów. Działka używana jako grunt rolny z uprawami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ukryta

Siemianice,dolnośląskie

199 000 zł1 068 m² 186,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Siemianice na przedmieściach Obornik Śląskich. Rezerwacja. Powierzchnia działki 1068m2 idealna na dom jednorodzinny. Cena 199.000zł. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Zabawa,małopolskie

55 000 zł1 800 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ostatnia Z działek budowlanych W zabawie - spokojna lokalizacja blisko radłowa I tarnowa. Idealne miejsce na twój wymarzony dom W otoczeniu natury Jeśli szukasz miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

270 000 zł6 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczepanowice koło Tarnowa. Działka z przeznaczeniem w mpzp: jako tereny gruntów rolnych z możliwością zabudowy. Uzbrojona (woda, prąd,gaz). Dojazd bezpośredni z drogi powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

175 000 zł1 087 m² 160,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1087 m2 (nr ewid. 1420/26) znajdującą się nieopodal ul. Kościuszki w Krasnymstawie. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2300m2 wymiary ( 46 m x 50 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Soblówka

Soblówka,śląskie

189 000 zł800 m² 236,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z czterech działek została ostatnia - może czeka właśnie na Ciebie :) Na sprzedaż działka w przepięknej lokalizacji: soblówka, gmina Ujsoły - zaraz przy szlaku pieszym na Wielką Rycerzową!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

80 000 zł1 577 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Strzyżowie 0,1577 ha! Wyjątkowa działka w malowniczym Strzyżowie na Podkarpaciu. Warunki zabudowy przewidują budynek mieszkalny jednorodzinny z osadnikiem ścieków.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij