dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

229 000 zł1 562 m² 146,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetne działki budowlane W doskonałej lokalizacji dojazd do olsztyna ok. 10 minut, blisko obwodnicy oraz trasy na olsztyn Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

189 000 zł1 278 m² 147,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Koszalinie - os. Jamno, ul. Promowa | blisko przystani Koszałek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Koszalinie przy ul. Promowej, na rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 400 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukacie działki rekreacyjnej, która nie będzie ogródkiem działkowym. Jeżeli zależy wam na pełnej własności nieruchomości, którą można sprzedać, darować lub przekazać potomkom.

Szczegóły ogłoszenia

477 960 zł1 707 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna z uzbrojeniem Usługi Rzemieślnicze + Dom! Szukasz miejsca, gdzie od razu możesz planować budowę? Ta nieruchomość to połączenie doskonałych parametrów planistycznych.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł2 034 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 2034 m2, leżącą bezpośrednio nad jeziorem Śniardwy największym i najbardziej prestiżowym akwenem w samym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł898 m² 194,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W tej dzielnicy oferty działek do sprzedaży są rzadkością. Wykorzystaj swoją szansę! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 898 m2, oznaczona numerem 6 na planie działek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 000 zł10 785 m² 148,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna Z pnb | 38 mieszkań | krzeczyn / oleśnica Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z wydanym pozwoleniem na budowę gotowa pod realizację osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 638 000 zł2 340 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana -wawer | 2 340 m | pod bliźniaki Możliwość dokupienia dwóch pobocznych działek. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2 340 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł850 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna - Cieksyn, nr ewid. 191/6 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Cieksyn. Nieruchomość o powierzchni 850.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Plac parkingowy / składowy, budowlany - powierzchnia około 5000 m2 - utwardzona płytami betonowymi - ogrodzona - doskonale skomunikowana z głównymi drogami krajowymi. - doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strzeżenice,zachodniopomorskie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3 km od morza - Strzeżenice k. Mielna Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Strzeżenice,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 180 m² 161,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną nr 303/7, o powierzchni 1180 m2 , położoną w Raciborzu przy ulicy Kwiatowe j. Działka znajduje się w kompleksie 8 działek budowlanych i 2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1300 m2 zlokalizowana w Kobysewie, gm. Przodkowo (nr działki 78/19) Działka prostokątna, płaska, nasłoneczniona ze wszystkich stron. Dojazd asfaltową 224 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł922 m² 162,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną nr 303/7, o powierzchni 922 m2 , położoną w Raciborzu przy ulicy Kwiatowe j. Działka znajduje się w kompleksie 8 działek budowlanych i 2.

Szczegóły ogłoszenia

193 200 zł2 415 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy Ruchenka, nr 145/14 Identyfikator działki: 143304_2.0013.145/14 Województwo: mazowieckie Powiat: Węgrowski Gmina: Liw Obręb: RUCHENKA Numer działki: 145/14 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 407 m² 447,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę zlokalizowane w otoczeniu nowych domów ok. ulicy granatowej atuty ^ szybki i bez korkowy dojazd do centrum Poznania ^ działka o dobrych wymiarach, front ok 30 m x42.

Szczegóły ogłoszenia

8 938 890 zł66 214 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 6,62 ha, położonego w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, idealnej pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

16 284 450 zł46 527 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej -przemysłowej o łącznej powierzchni 4.6527 ha Działki znajdują się w strategicznym punkcie logistycznym na Mazowszu, w obrębie ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł5 800 m² 29,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób szukających swojego miejsca do wypoczynku, kochających bliskość przyrody. Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 58 arów o numerze 1489/2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Niekłonice,zachodniopomorskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niekłonicach w znakomitej lokalizacji! Pełne uzbrojenie! Działka o powierzchni 1.000m2 w kształcie prostokąta. Teren suchy, porośnięty trawą. Na działkę została.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

189 000 zł1 002 m² 188,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1002m2, położona w Koszalinie - osiedle Dzierżęcino. Usytuowana w znakomitej lokalizacji, cieszącej się dużą popularnością wśród mieszkańców Koszalina ze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 799 m² 267,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Strzeniówka, ul. Piwonii | 2799 m | 750 000 zł | Idealna pod dom, inwestycję lub działkę letniskową Szukasz działki budowlanej w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 343 m² 140,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1343 m2 zlokalizowana w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - Stare Czaple, gm. Stężyca - w okolicy jeziora, lasy i pola do jeziora Buk we wsi około.

Szczegóły ogłoszenia

359 500 zł1 000 m² 359,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1060 z obrębu nr 0005 Michałowice Osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 149 m² 129,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica. Powierzchnie działek: 1149 m (nr   m (nr   m (nr.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o nowym domu? Zacznij od zakupu działki. Tylko U nas! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Stefanowicach - gmina Marcinowice. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 353 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł789 m² 101,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ze wszystkimi papierami i planami. Ulim, nr działki 50/14. Proszę o sms pod nr   w wolnej chwili oddzwonie.

Szczegóły ogłoszenia

99 579 zł1 114 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznanaia się z oferą działki przy jeziorze Przywidzkim Małym Działka znajduje się przy samym końcu jeziora od strony ulicy Jesionowej. Działka o powierzchni 1.114m2 oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 284 480 zł7 136 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działki w wydanymi warunkami zabudowy. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki po ok 3200m2 i 4000 m2 z droga dojazdową. Na obu działkach są wz na budowę sześciu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 400 zł1 463 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K A Są adresy, które wybiera się świadomie. Pokrzywnica to propozycja dla osób, które szukają spokoju, prywatności, cenią kameralne, estetyczne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł451 m² 509,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Szczyrku. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000 m2 położoną w Ruścu przy ul. Rubinowej Wymiary działki 35m x 60 m, wjazd na działkę od południa. Media: wodociąg przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł5 641 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5641 m2 w Starej Wsi (gm. Nadarzyn), oznaczona w mpzp jako M - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i Ls. Działka ma kształt prostokąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

982 500 zł2 500 m² 393 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka budowlana w Starej Wsi o pow. 2500 m2. Działka jest płaska, sucha i niezabudowana. Lokalizacja działki na końcu wewnętrznej uliczki sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 180 m² 423,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Ruścu przy ul. Bajecznej - dz. nr 303/19. Działka ma powierzchnię 1180 m2 i wymiary 25m x 47m. Zgodnie z mpzp są to Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 726 m² 301,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1726 m2 w szybko rozwijającej się miejscowości Urzut ul. Chabrowa - dz. nr 369/2 Dojazd do działki z ul.

Szczegóły ogłoszenia

583 770 zł1 769 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie działki budowlane o pow. 1769 m2 i 1682 m2 położone w Nadarzynie przy ul. Turystycznej. Nieruchomość położona jest w pobliżu Centrum Nadarzyna. Wymiary to.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł1 615 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Krakowianach (gm. Nadarzyn), oznaczona jako 3mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Powierzchnia - 1615 m2 Cena - 419 900 zł. W okolicy znajdują się nowo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Kajetanach przy ul. Bliskiej. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek o pow. 1000 m2. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 402 m² 271,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1402 m2 w Krakowianach (gm. Nadarzyn). Działka objęta jest mpzp, oznaczona jako 3mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W okolicy znajdują.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij