dowolna

Działki

63 866 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 866 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Michałów

Michałów,mazowieckie

130 000 zł931 m² 139,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka rekreacyjna. Michałów, gmina Halinów. Powierzchnia 931 m2. Wymiary: 30x31m. Cena 130 000 zł. W pobliżu atrakcje: kąpielisko w Kącku, ruiny pałacu w Okuniewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Miąse

Miąse,mazowieckie

255 000 zł52 000 m² 4,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Pawłów trasa Wołomin Miąse Jadów Na sprzedaż działka leśna o powierzchni ponad 5,2 ha /52000m2/ plus część rolna ok 0,52 ha /5200m2/ przy drodze asfaltowej biegnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowikowa

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł1 191 m² 747,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Płoni. Działka jest wyjątkowo położona, w granicach otuliny Szczecińskiego Parku Krajobrazowego "puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Słotwiny

Słotwiny,lubelskie

420 500 zł7 847 m² 53,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Słotwinach, gmina Karczmiska, powiat Opole Lubelskie. Nieruchomość położona jest w odległości ok. 40 km od Lublina, 9 km od Kazimierza Dolnego z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Józefa

Rumia,pomorskie

1 600 000 zł2 334 m² 685,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zielona działka budowlana z mpzp o pow.2334 m2 przy lesie! Działka jest przygotowana pod budowę domu! Gaz przyłączony do działki prąd, woda w drodze szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Józefowo

Józefowo,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł66 300 m² 22,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Sprzedaży interesującej działki rolno-budowlanej w miejscowości Józefowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czosnów

Czosnów,mazowieckie

413 400 zł4 134 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Czosnów, po stronie puszczy. W sąsiedztwie nie zabudowane jeszcze grunty i kilka budynków mieszkalnych i firm. Sąsiednie grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Radomsko,łódzkie

230 000 zł3 323 m² 69,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 195, położonej w Radomsku, przy ul. Równej (obręb 25). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Góra

Góra,wielkopolskie

281 000 zł1 396 m² 201,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Góra, gmina Pobiedziska, o powierzchni 1396m2, położona w malowniczym terenie w odległości 250 m od Jeziora Góra. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

3 690 000 zł3 856 m² 956,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 3856m2 zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach, pow. bielski, województwo śląskie. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 47x74x54x81 [m], niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chrzanów Mały,mazowieckie

650 000 zł1 430 m² 454,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 1430 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji (ok. 25 min do Warszawy, 2,5 km do autostrady). Objęta mpzp zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

1 999 000 zł16 200 m² 123,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę rozległej działki inwestycyjnej w granicach administracyjnych Koszalina - atrakcyjnego obszaru podmiejskiego Jamno-Zachód, otoczonego pięknem nadmorskiego krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żyrardów,mazowieckie

586 800 zł3 260 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnym miejscu, idealna zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i inwestycję z możliwością prowadzenia usług. Otoczenie zapewnia ciszę i spokój, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Rynia,mazowieckie

217 500 zł750 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Warszawy? Oto działki, które spełnią Twoje oczekiwania gotowe pod budowę, z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

11 000 000 zł42 438 m² 259,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 42 438 m , położona w miejscowości Długa Szlachecka gm. Halinów, na pograniczu Sulejówka. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zelków,małopolskie

559 000 zł1 189 m² 470,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż budowlana działka w Zelkowie (gm. Zabierzów). Działka: areał wynosi 11,89 arów; szerokość frontu: ok. 30 m. Dostęp do mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Laski

Laski,mazowieckie

1 490 000 zł1 406 m² 1 059,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentowana oferta to unikat w gminie Izabelin. To działka budowlana, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę ut - usługi turystyczne i rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Siepraw,małopolskie

449 000 zł10 400 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz dużego terenu w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Ta oferta tylko u nas! Oferuję do sprzedania duża działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klonownica Duża

Klonownica Duża,lubelskie

86 000 zł2 524 m² 34,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji, w miejscowości Klonownica Duża, położone zaledwie 7km od Janowa Podlaskiego i 14km od Białej Podlaskiej. Nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pogórze,śląskie

150 000 zł953 m² 157,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 953 m w Pogórzu - pod dom wolnostojący lub bliźniak Na sprzedaż wydzielona działka budowlana o powierzchni 953 m , położona w Pogórzu przy ul. Śnieżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałówek

Michałówek,łódzkie

293 151 zł2 109 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane (2109 m kw. i 2200 m kw.) w Michałówku, gmina Stryków. Do działek doprowadzona jest woda miejska oraz prąd. Położone są przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 420 000 zł1 750 m² 1 382,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa w sercu Kościeliska - 1700 m marzeń pod Tatrami! Biuro Chata pod Tatrami prezentuje wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1700 m , położoną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

165 668 zł998 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka Działka nr 121/1 o powierzchni 998 m2 i działka nr 121/2 o powierzchni 1113 m2 Cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

251 000 zł1 000 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kościuszki

Żory,śląskie

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 30m x 40m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 950 000 zł3 315 m² 1 794,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Adres, który mówi sam za siebie. W samym sercu najbardziej prestiżowej części Konstancina - w strefie A - znajduje się ta unikalna działka o powierzchni 3315 m . Otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Cendrowice,mazowieckie

315 000 zł1 980 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż I Działka budowlana1980 m2 I Cendrowice I gm. Góra Kalwaria I 315 000 zł Działka pod bliźniak! pbc - 50%. Minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sól

Sól,śląskie

193 000 zł3 218 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sól pow. żywiecki - nowa niższa cena! Działka widokowa o pow. 3218 mkw, szer ok. 15 m, położona wzdłuż drogi gminnej gruntowej. Przepiękne widoki na okoliczne góry. Działka leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kraków,małopolskie

770 000 zł1 100 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa na granicy Krakowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 11 arowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Majdan Skrzyniecki

Majdan Skrzyniecki,lubelskie

69 000 zł8 612 m² 8,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zlokalizowana Majdanie Skrzynieckim gmina Borzechów o powierzchni 8612 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową z dopuszczeniem usytuowania budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jarczechowo

Jarczechowo,kujawsko-pomorskie

169 000 zł1 568 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego znajdującą się w Jarczechowie malowniczej miejscowości położonej w gminie Kikół, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Bociania

Wisełka,zachodniopomorskie

450 000 zł1 185 m² 379,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w otoczeniu domków rekreacyjnych w spokojniej okolicy przy granic Wolinskiego Parku Narodowego i lasòw iglastych tworzących wyjątkowy klimat. Do pieknej, szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Tyśmienica,lubelskie

83 000 zł2 000 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 2 000 m2 położoną w pięknej okolicy, w miejscowości Tyśmienica (gm. Parczew), tuż nieopodal urokliwej ścieżki przyrodniczej "bobrówka`.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sosnowice

Sosnowice,małopolskie

199 000 zł637 m² 312,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę o powierzchni 637 m2 położona w miejscowości Sosnowice, gmina Brzeźnica. Dojazd do Krakowa około 30 minut. Dla działki wydane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Ręczaje Polskie

Ręczaje Polskie,mazowieckie

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Piękne działki rolne zadrzewione-sosny brzozy od 2000m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Radziejowice-Parcel

Radziejowice-Parcel,mazowieckie

4 409 500 zł16 959 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 16 959 m , usytuowaną w strefie "1u" w Radziejowice-Parcel, w gminie Radziejowice, powiat żyrardowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Częstochowa,śląskie

42 000 zł337 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży prawo do dzierżawy działki w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych rod - w Częstochowie - Błeszno Wzgórze! To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Podlindowo

Podlindowo,mazowieckie

1 519 000 zł122 200 m² 12,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładna działka 12 ha 2200 m2 działka w miejscowości Podlindowo, gm. Mszczonów, powiat żyrardowski. Działkę można przeznaczyć na piękna posiadłość , stadninę koni, pole golfowe itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Węglówka