dowolna

Działki

64 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 108 ogłoszeń

350 000 zł9 270 m² 37,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie - Gorzelnia ul. Wielkoborska powierzchnia 9270 m2. Działka : o pow. 9270 m2 wymiary : szer. 65.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ciche

Ciche,małopolskie

300 000 zł21 000 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działki rolne w Cichem jest to kilka działek o średnim wymiarze 2000mkw nie czekaj, zadzwoń i umów się na prezentację - 0% od kupującego domsa Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 056 m² 97,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w centrum miasta Choroszcz. Media : - prąd ,woda ,kanalizacja ,gaz, światłowód przy działce. Nieruchomość przeznaczona : - pod budowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

749 400 zł2 498 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od Jeziora Tuchomskiego - Warzenko Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 753 625 zł17 175 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

62-023 Jaryszki (obręb Żerniki), gm. Kórnik, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Cena: 335 zł/m2 Odległości: żerniki 2 km, kórnik 10 km, poznań 11 km. Media: prąd przy działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 4 ha na uboczu wsi Kamionki, gmina Giżycko Malownicza działka w Kamionkach zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie lasu i niedaleko szlaku Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł2 899 m² 0,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem teren o powierzchni 2 899m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze. Oferta inwestycyjna. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 820 m² 42,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych położonych w miejscowości Falejówka oddalonej o około 15 km od Sanoka. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł773 m² 375,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Opolu z dobrym dojazdem. Działka: - powierzchnia działki to 7,73 arów. - w kształcie prostokąta. - teren płaski. Media.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł9 697 m² 68,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży nieruchomości o powierzchni 9.697m2. Działka usługowa lub pod tereny mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w powiecie wałbrzyskiskim, województwo dolnośląskie. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

123 900 zł730 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż 3 ostatnie działki budowlane w Chechle. Działki bardzo ładnie położone w spokojnym miejscu Chechła przy drodze lokalnej asfaltowej wśród luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 700 m² 91,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 37arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 337 m² 106,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W brzózkach twoja przystań przy granicy I zalewie szczecińskim (ok 1-1,5 km) Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł27 200 m² 11,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam ziemię rolną zadrzewioną o powierzchni 2,72 ha. Na nieruchomości wydzielone dwie działki pod zabudowę o pow 1703 m 2 i 1144 m 2. Dla nieruchomości zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł6 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren niezabudowany, położony w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła na działkach o nr.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2, zlokalizowana w miejscowości Świętne, gm. Wilczyn, położona bezpośrednio nad Jeziorem Suszewskim. Przeznaczenie działki: działka nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 405 m² 185,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną na granicy Piastowa z Kromnowem Dogodny asfaltowy dojazd. Widok na panoramę Karkonoszy Prąd i woda w okolicy działki Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 681 m² 66,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Henryków, działka budowlana, 2681 m2, sprzedam, cena 179 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Szprotawa Sprzedam działkę budowlana w Henrykowie gmina Szprotawa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 718 m² 756,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Przemysłowo-Usługowej w Tczewie Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną propozycję zakupu działki przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

71 280 zł1 188 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość (dz.379/25) o powierzchni 1188m2 usytuowana w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Golubia-Dobrzynia i 35 km od Torunia niedaleko rzeki Drwęca. Media : woda i prąd znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł5 900 m² 13,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 5 900m2, zlokalizowana w miejscowości Kolno gmina Drawsko Pomorskie na Pojezierzu Drawskim. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Z nieruchomości rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 094 m² 85,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o charakterze rolnym w okolicy Wolina - miejscowość Recław. Grunt o powierzchni 2094 m kw położony 70 m od rzeki bezpośrednio przy drodze S3. W razie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zaciszne mikro osiedle składające się z 5 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

2 800 zł543 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu ksm, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł906 m² 342,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 906 m2, położona w spokojnej i kameralnej części Świecia przy ul. Kossaka. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł13 700 m² 437,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja! Jedyna taka działka dla dewelopera! wyjątkowa okazja, jedyna taka działka ze 130 metrową linią brzegową! Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych: 615, 616, 617, 618.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł1 981 m² 1 201,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Komorowie, ogrodzona, zadbana, słoneczna. Jedna z nielicznych już działek w Komorowie. W sąsiedztwie park, dużo zieleni, bezpośrednie sąsiedztwo lasu jak.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 439 m² 125,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! aleksandrowo Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

283 500 zł900 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecają się do zasiedlenia pięknie położone działki w Dobrej przy ul. Ułańskiej. W ramach sprzedawanego kompleksu posiadamy działki o powierzchniach, 900 oraz 1000. Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł7 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (łąki trwałe V klasa) o powierzchni 7100 m2 w miejscowości Buda Ruska gmina Krasnopol, powiat Sejneński. Buda Ruska to wieś nad Czarną Hańczą, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 185 m² 33,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sadkowo Do morza ok 50 km, do rzeki Parsęty ok. 3 km. działka z aktualnymi warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zezwalającej na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł4 400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z dostępem do jeziora łebsko - działka rolna położona zaledwie 6 km od łeby. Miejscowość Żarnowska, ze względu na przyrodnicze położenie i rozwijającą się agroturystykę, staje się coraz.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł7 968 m² 59,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę w miejscowości Witanowice gm. Tomice o powierzchni 79,68 ara, położoną w odległości 4 km, od turystycznej miejscowości Wadowice. Duża, mocno.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł948 m² 110,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne w pobliżu lasu. Możliwość dokupienia przyległych działek. Działka położona od głównej drogi asfaltowej - 1 km. W pobliżu media. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł10 300 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sowina wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim w gminie Kołaczyce. Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,0300 ha. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

94 860 zł1 116 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz plany na wybudowanie swojego domu marzeń? Szukasz działki w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł4 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Wyjątkowa enklawa spokoju w sercu Krakowa - 40 arów przy ul. Jeziorko Szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl życia z kojącą bliskością natury? Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Młyny

Młyny,świętokrzyskie

3 200 000 zł60 542 m² 52,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property przedstawia na sprzedaż atrakcyjnie położoną niezabudowaną nieruchomość znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi Krajowej 73 (droga klasy gp) na odcinku Kielce.

Szczegóły ogłoszenia

27 280 €1 240 m² 22 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grudziądz Owczarki ul. Morelowa - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 2 działki budowlane o pow. 1240m2 i 1376m2. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

98 700 zł858 m² 115,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka w malowniczej części Wancerzowa - w otulinie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 858 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

312 500 zł3 125 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia dużą, urokliwą działkę budowlaną. Położona w miejscowości Budy Michałowskie, w spokojnej i zielonej okolicy, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia:.