dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

157 500 zł875 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Poniższa oferta dotyczy jednej działki o powierzchni 875m2.* Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane przy stawie. Kompleks został podzielony w taki sposób, aby stworzyć kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

2 242 800 zł2 492 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 212 m² 65,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana na rozwijającym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł955 m² 560,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Wdzydzach - 955 m z projektem domku letniskowego Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 955 m , położonej zaledwie 200 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana, 50 arów Lokalizacja - Łękawka Działka częściowo ogrodzona, uzbrojona Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 490 m² 510,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka 1390m2 położona w Chotomowie, 1,5 km od stacji pkp Chotomów. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, rezydencyjną, wolnostojącą. Warunki zabudowy są określone w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł816 m² 439,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę położoną w cichej i spokojnej okolicy Białegostoku, w dzielnicy Zawady. To wyjątkowa lokalizacja w prestiżowej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jabłonka

Jabłonka,warmińsko-mazurskie

330 495 zł2 003 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z widokiem na wschody i zachody słońca nad jeziorem, które będziesz obserwował z tarasu własnego budynku? Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa, położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, zalesie, wilkołaz, 11 ar, budowlana, działka: - 1 linia zabudowy - 1100 m2 - wymiary 23,5m szerokości x 47,5m głębokości Media: wszystkie w działce - prąd na działce sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł18 635 m² 643,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję! Teren inwestycyjny składający się z 3 działek ewidencyjnych, położony na granicy Zielonego Ursynowa i podwarszawskich Dawidów Bankowych. Teren posiada aktualne i prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

129 086 zł3 002 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki rolno - rekreacyjnej niedaleko Mikołajek, ale nie za miliony? Przedmiotem sprzedaży są działki rolne w m. Prawdowo, gm. Mikołajki, pow. Piski, woj. Warmińsko - Mazurskie,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 400 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3400 m2 w Nowych Kozerach, gm. Grodzisk Mazowiecki. Prostokąt 21x162 m, krótszym bokiem do drogi asfaltowej, w której jest prąd wodociąg i gaz. W planach gminnych.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł2 117 m² 350,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka o powierzchni 2117 m2 położona przy ulicy Zwycięstwa w Nieporęcie. Wymiary działki 36 X 59 m. do kupienia działka obok w tej samej cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 012 m² 79,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3012m2 w malowniczej miejscowości Ostroróg niedaleko Czaplinka na Pojezierzu Drawskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 042 m² 152,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1042 m Wola Smolana okolice Serocka Atuty nieruchomości: powierzchnia: 1042 m Przeznaczenie: działka budowlana Dojazd: droga asfaltowa Media w drodze: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł744 m² 321,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz budować swoją przyszłość w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z codziennej wygody. Gdzie poranki wypełnia śpiew ptaków, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 595 m² 269,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy ul. Skrajnej w Radomiu położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: prąd i woda, szambo w działce, gaz w ulicy Na terenie nieruchomości: 2 x budynek.

Szczegóły ogłoszenia

790 670 zł4 651 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w miejscowości Goczałkowice-Zdrój. Pow. działki 4651m2. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu mn2, p1, p2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 708 m² 87,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wilczonku gm. Kotuń pow. siedlecki Polecam do sprzedaży działkę o pow. 1500 mkw położona w centrum miejscowości Wilczonek gmina Kotuń woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 912 m² 99,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Garbów o powierzchni 2912 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 30 m szerokość x 97 m długość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł24 300 m² 49,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Linia brzegowa: 100 m długości - to niezaprzeczalny największy atut tej nieruchomości! Działka znajduje się w malowniczej okolicy - w sąsiedztwie jeziora Jaśkowskiego i lasu, na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 004 m² 273,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Jantarze, w sąsiedztwie lasu o powierzchni od 1000m2-1004m2 położone na obrzeżach miejscowości. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem 03mn.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Radostowo,warmińsko-mazurskie

99 495 zł2 211 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem Blanki w miejscowości Radostowo. Na sprzedaż 32 działki o powierzchni od 2000m2 do 8000m2 z możliwością wtórnego podziału po zakupie. Cena działki nie zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 560 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Polecam do zakupu wyjątkową działkę, na której mozna urządzić własny staw. Do oferty należą także dodatkowo dwie działki o powierzchniach 200 i 100 m2 o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł8 100 m² 76,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Jasień przy ul. Sądeckiej tuż przy granicy miasta Brzesko. Działka nr. 1562 o powierzchni 81 arów. Wydane Warunki Zabudowy na 9 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

707 400 zł2 358 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu w Rzeszowie w spokojnej okolicy wśród zieleni na ul. Leśne Wzgórze. Wymiary 77,8.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 700 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki o numerze 46/26 o przestronnej powierzchni 2700 m2 usytuowanej w obrębie 0017 Drawska Pomorskiego, zaledwie 50 metrów od malowniczego jeziora Okra. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł652 m² 483,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka o powierzchni 652 m2, znajdująca się w Murowanej Goślinie przy ul. Łąkowej. Warunki zabudowy przewidują możliwość wybudowania domu jednorodzinnego wolnostojącego jedno lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

123 355 zł1 067 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1067 m , położona w spokojnej miejscowości Jarnuty, zaledwie kilka minut drogi od Łomży. To doskonała propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

362 310 zł2 787 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 27,87 ar położona w Klęczanach (gmina Chełmiec). Działka lekko nachylona, dobrze nasłoneczniona. Działka jest objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 306 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z potencjałem inwestycyjnym w Wielęcinie to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, ciszy i realnych możliwości zagospodarowania terenu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

345 355 zł1 445 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w całości budowlana. Bardzo dobry dojazd. Lokalna droga asfaltowa, odśnieżana z dwóch boków działki. Działka prawie kwadratowa. Bardzo łatwy wyjazd na S1 w kierunku Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł760 m² 480,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka budowlana o powierzchni 0,0760 ha przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Kompletne uzbrojenie terenu: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł890 m² 129,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych zlokalizowanych w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Grębiszew w gminie Mińsk Mazowiecki. Powierzchnie działek: 2.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł4 816 m² 129,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni - 4816 m2 w granicznej wsi , gm.Trąbki Wielkie. Działka położona na obrzeżach wsi , gdzie zaczynają przeważać zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 054 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł999 m² 600,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona, ogrodzona, płaska działka pod lasem! Nowe osiedle domów- chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to idealne miejsce dla tych, którzy szukają ciszy, a jednocześnie chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł9 630 m² 259,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja Z potencjałem - 1 ha przy dw737, radom - Rajec Szlachecki / tuż za osiedlem Gołębiów / Michałów / os. Akademickie. Radom, ul. Kozienicka 140 / 142 Nr. działki: 43/2 i 44/2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 716 m² 61,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 57 arów - Zawada Lanckorońska, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (teren mn3) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów położona w miejscowości Zawada Lanckorońska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Grzybowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 499 m² 58,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Grzybowa działka 1499m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1499.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij