dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

774 830 zł22 138 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 2,21 ha Z panoramą doliny wisły - realna cena rynkowa - 1,5 H od gdańska Duży teren pod prywatną posiadłość | Panorama Doliny Wisły | Spokojna okolica | Naturalny krajobraz *****.

Szczegóły ogłoszenia

125 860 zł899 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro M2 Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w malowniczej miejscowości Naterki, gmina Gietrzwałd, województwo warmińsko-mazurskie. Szukasz idealnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

5 414 400 zł6 768 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka objęta mpzp, symbol 3u. Dojazd do działki drogą asfaltową, prąd na działce. Teren równy i suchy. Wysokość zabudowy do 12m. Powierzchnia biologicznie czynna 10%. Doskonały punkt blisko.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany. Działki położone są w kompleksie 43 działek.

Szczegóły ogłoszenia

96 700 zł912 m² 106,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na budowę swojego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną nr 348/2 o powierzchni 912 m , położoną w miejscowości Przybynów,.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł2 677 m² 185,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną-.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 200 m² 27,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna, narożna działka - gotowa pod Twój dom! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3200 m , położona w miejscowości Orzeszówka, w gminie Miedzna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł43 936 m² 60,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren przemysłowy położony we Włoszczowie przy ul.Tartak. Sąsiedztwo tereny zabudowy przemysłowej, tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinne. Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 079 m² 324,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1079 m (uchwała Rady Gminy Kolbudy Nr XLI/402/18 z dnia 24 kwietnia 2018 r), położona w malowniczej miejscowości Pręgowo, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 234 m² 581,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2234 m położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej przy ul. Karpackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 758 m² 2 139,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa zabudowana w przy plaży miejskiej w ścisłym centrum Dziwnowa! Łączna pow. gruntu 2758m/2 Budynek handlowo - usługowy(restauracja) o pow. 135m/2!prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 450 m² 1 448,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w centrum Józefowa, z wz na dwa domy w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Józefowa działka budowlana o powierzchni 1450 m,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł975 m² 507,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z mpzp działka ma przeznaczenie pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł29 200 m² 6,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 5 działek rolnych o powierzchniach: 0,92 ha, 1,75 ha, 1,85 ha, 1,94 ha oraz 2,92 ha, położonych w miejscowości Małe Olecko, gmina Wieliczki. W odległości 2 km od działek.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 500 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod zabudowę całoroczną zlokalizowana na skraju lasu w sąsiedztwie kilka działek leśnych i działek rekreacyjnych, budowlanych, zlokalizowanych 70 km od Warszawy. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 281 m² 105,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1281 m , położona w miejscowości Łęki, gmina Kęty. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 379 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest nieogrodzona, szeroka (80 m szerokości frontu) działka gruntu o powierzchni 3 739 mkw., zlokalizowana w Rosanowie (gmina Zgierz) w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł21 886 m² 2,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki. Miejscowość: piszczac Kolonia Działka 30 - Działka o powierzchni 1,0621 ha., niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów jako lasy - LsIV. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

303 600 zł1 380 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom nad morzem? Bliskość natury, cisza i spokój, a zarazem blisko morza ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 857 m² 175,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 4 857 mkw. położoną w urokliwej miejscowości Nieborów. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 500 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki budowlane o pow. 1500 m2 każda. Podana cena jest dot jednej działki. Działki graniczą ze sobą w związku z tym jest możliwość zakupu większej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 950 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, płaska działka budowlana o powierzchni około 1950 m2 (piszę około, gdyż przedmiotowa działka powstanie w wyniku toczącego się podziału geodezyjnego i jej.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł5 100 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home! Przedmiotem sprzedaży jest działka pod budownictwo usługowo-mieszkaniowe, położona w Kobylnicy przy ul. Jana Kilińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 140 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grybów w Małopolsce, a dokładnie 4 minuty pod miastem miastem, miejscowość Stróże. Położona przy drodze asfaltowej gminnej, płaska działka 31,40 ar (3 140 m2) budowlano-usługowa. 11 500.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł717 m² 83,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki z warunkami zabudowy - Krężoły, gm. Złotniki Kujawskie - droga asfaltowa - media! Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 717 mkw. i 1223 mkw. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł457 m² 656,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż 2 działki budowlane - Łódź, stoki, ul. Gubałówka Łączna szerokość: 16 m (każda działka po 8 m) Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł27 700 m² 30,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka siedliskowa o powierzchni 2,77 ha otoczona lasami, 300 m od jeziora! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 27 700 m2 położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 128 m² 203,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1128 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Oferowana działka budowlaną objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 035 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na Wyrębie k. Sokołowa Podlaskiego o powierzchni 3035 m2 przy drodze asfaltowej. Wymiary ok. 75x40 m. Media w drodze: woda, prąd, gaz. Odległość od Sokołowa Podl. 3 km - przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 647 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania ostatnie 2 działki z kompleksu 6 działek o przeznaczeniu mieszkaniowym w kompleksie położonym bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej (nasielsk-Serock). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł500 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem nad jeziorem Sitno. Działka o powierzchni 500 m2 położona w odległości 80 m od brzegu jeziora Sitno. Piękne widoki, otaczająca dzika przyroda, malownicze Kaszuby.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 236 m² 44,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 2236m2. Szerokość działki 22m. Działka z możliwością zabudowy, brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek , położonych w Nowosiółkach , gm. Gródek. Miejscowość ta położona jest nad rzeką Supraśl, co sprawia, że Nowosiółki to.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na obrzeżach Mieroszowa. spokojna zielona okolica, dobry dojazd do centrum. Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od.

Szczegóły ogłoszenia

77 850 zł865 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w Łagodzinie, przy ulicy Magicznej. Lokalizacja: łagodzin, ul. Magiczna Powierzchnia: 865 m Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Oferta dotyczy ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł902 m² 249,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 902 mkw + udziały w drodze dojazdowej w Czechowicach - Dziedzicach przy ulicy Lipowskiej w trzeciej linii zabudowy. Kształt działki prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 100 zł2 518 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z pomysłem na inwestycje. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 2518m2, położona w idealnym miejscu pod względem zaplanowanej inwestycji - Boryszewo Stare, tuż za granicami.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł50 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia fragment działki - teren przy głównej ulicy w Stegnie - przy budynku w którym działalność prowadzi Spółka Apartamenty Mierzeja oraz lokalne Biura Rachunkowe. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł4 500 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Płonia, ul. Balinskiego, wynajem placu 3000m2, tereny przemysłowe, plac na wynajem. Okazja! Polecamy do wynajęcia plac utwardzony i ogrodzony o powierzchni ok 3000m2. Plac jest utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł25 800 m² 3,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Białowieży o łącznej powierzchni 2,58ha oznaczone nr. geodezyjnymi: nr 476 powierzchnia 1,0333 ha łąki trwałe łiii 0,7833 ha łąki trwałe łiv 0,2371 ha grunty pod.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij