dowolna

Działki

64 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 107 ogłoszeń

270 000 zł35 000 m² 7,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż rozległa nieruchomość rolna składająca się z kilku działek, w pełni zalesiona, o łącznej powierzchni aż 35 000 m . Położona.

Szczegóły ogłoszenia

109 311 zł1 317 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Jasieniec w gminie Głowaczów o powierzchni 1317 m2 (35x37.5). Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Obok druga działka.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 31 ar. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka jest o symbolu mn- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

228 700 zł1 386 m² 165,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana nad jeziorem Dłuskim, gmina Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł30 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową w Kędzierzynie-Koźlu. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Energetyków.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł80 484 m² 43,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: doskonale położona działka produkcyjno-usługowa w Jeleniej Górze - Strefa Ekonomiczna Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę przeznaczoną pod inwestycję w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 440 zł18 543 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki położonej w gm. Linia, miejscowość Zakrzewo. Działka z wydanymi warunkami zabudowy - Zabudowa Usługowa z zakresu ochrony zdrowia, usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł6 728 m² 171 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Masz biznes i potrzebujesz miejsca pod działalność ? Na sprzedaż działka w Borku gmina Rzezawa. Sąsiedztwo : szkoła podstawowa, przedszkole, korty tenisowe i Kościół. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 215 m² 469,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

******działka budowlana W zawadach **** *** cicha I spokojna okolica *** działka Z planem zagospodarowania przestrzennego *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

469 800 zł1 620 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Działka budowlana - Wilkowice (gm. Zbrosławice), 1620 m2 Na sprzedaż działka o powierzchni 1620 m2 , położona w malowniczej części Wilkowic,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 900 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokątu o łącznej powierzchni 2900m2, położona w gminie Jastków przy drodze asfaltowej. Ukształtowanie ternu płaskie. Woda, prąd, telekomunikacja- obok.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 011 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny dla dewelopera. Działka rolna na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 92/4 Twój wymarzony teren pod budowę domu w Gaju Oławskim! Szukasz idealnej działki budowlanej w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Działka 92/4.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł5 374 m² 200,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja dla inwestora! Teren o łącznej powierzchni 0,53 ha , położony w bezpośrednim sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego. Unikalna lokalizacja, która gwarantuje popyt na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 931 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka | Kowalewo | warunki zabudowy | blisko S5 | Szubin | 1931m2 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy. w miejscowości Kowalewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł11 084 m² 130,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Duża działka dla Developera i nie tylko! Piękna działka budowlana - Różnowo. Biuro Nieruchomości Abrys oferuje do sprzedaży przepięknie położon teren w Różnowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł14 700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,47 ha położona między Pietrzykowicami, a Smolcem. Objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod uprawy polowe z zakazem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

303 720 zł7 593 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - do sprzedania teren o powierzchni 7593 m2 stanowiący dwie działki geodezyjne( 3721m2 oraz 3800 m2). Teren suchy, obecnie uprawy rolne, szerokość frontu ok. 35m, długi na ok. 222m.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 156 m² 63,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka- nowe Gniewniewice, gm. Leoncin, pow. nowodworski, woj. mazowieckie Na sprzedaż atrakcyjnie położone działka zlokalizowane w miejscowości Nowe Gniewniewice, gmina Leoncin,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zyndaki

Zyndaki,warmińsko-mazurskie

1 790 000 zł99 200 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Doskonale zlokalizowana i wyjątkowa działka na sprzedaż o łącznej powierzchni 9,96ha, położona w malowniczej miejscowości Zyndaki gmina Sorkwity, powiat Mrągowski w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 800 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usytuowane w gminie Solec-Zdrój w miejscowości Zagajów. Działki o łącznej pow. 0,18 ha w jednym kawałku. Klasy i użytki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł990 m² 1 191,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości to nasza pasja od 2012 r. Ponad dekada doświadczenia pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa każdej transakcji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki o nr. ew. 477/3, która położona jest w malowniczej miejscowości Wola Rafałowska w gminie Mrozy, o powierzchni 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 845 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jerzmanowa, działka rekreacyjna, 48 a, sprzedam, 180 000 zł. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 0,48 ha położona przy ulicy Spółdzielczej w miejscowości Jerzmanowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł2 300 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w Stobiernej o powierzchni 23 ar, położonej bezpośrednio przy drodze ekspresowej S19. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł20 000 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnej działki Hoszów, gm. Ustrzyki Dolne. Działka budowlana o pow. 2ha z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na 2 budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żabinek

Żabinek,zachodniopomorskie

75 000 zł2 029 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka o pow. 2029 m2 położona w miejscowości Żabinek, gmina Wierzchowo. Nieruchomość położona zaledwie 150 m od jeziora Busko. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł960 m² 171,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna niespełna 10arowa działka budowlana w Rudniku, gmina Dobczyce. Atrakcyjna lokalizacja! Działka w cichej okolicy, z sąsiedztwem domów jednorodzinnych i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł320 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 4274/24 o powierzchni 320 m , położonej w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stopnica

Stopnica,świętokrzyskie

145 000 zł1 913 m² 75,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1913m2 zlokalizowana w Stopnicy, w pow. buskim. Działka lekko nachylona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach ok. 45x56x43x35 Media: prąd - na.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł736 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - spokojna boczna uliczka, - nowe domy, - blisko lasu, ***więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej: *** Szczegóły oferty: na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1100 m2 - Parchowo, kaszuby Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2, położona w malowniczej miejscowości Parchowo na Kaszubach, w otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 825 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dwie działki o łącznej powierzchni 2825 mkw w miejscowości Rafałówka w gm. Zabłudów. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny wolnostojący. Nieruchomość położona w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka położona w atrakcyjnej lokalizacji. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 372 m² 51,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pragnę przedstawić państwu ofertę działek znajdujących się w miejscowości Wężyska. Oferta obejmuje trzy działki. Działki o powierzchniach: 1287 metrów kwadratowych i 1284 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł8 600 m² 13,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki rolna oraz rolno- budowlana o powierzchni 8600 mkw w miejscowości Ostrownica. Działka usytuowana jest w sąsiedztwie domów mieszkalnych jednorodzinnych. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

298 200 zł2 100 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki na pograniczu Tąpadeł i Wir, tuż przy otulinie Ślężańskiego Parku, z widokiem na Ślężę. Działki objęte mpzp pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 290 m² 220,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka 1290 m2/boryszew/ wiązowna Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego dojazdu do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł6 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w strefie przemysłowej w Czyżowicach o powierzchni 6300m2. Działka znajduje się w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 209 m² 46,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży grunt o pow. 3209 mkw zlokalizowany we wsi Radomice, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie prostokąta; szer. ok 32 m Media: energia, woda, kanalizacja, gaz. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 620 000 zł14 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1-1,5 ha w Czechowicach-Dziedzicach. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa produkcyjna, usługowa i handlowa. Zapraszamy do kontaktu. Jeśli ta.