dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

400 000 zł16 391 m² 24,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

ok.1,62ha w Kotorzu Wielkim w rejonie dziewiczym nad rzeczką z lasami w pobliżu. Teren rolny ma wydane pozwolenie na budowę 2 budynków magazynowych obsługujących tereny rolne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 934 m² 232,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki w Starym Chrapowie! Nieruchomość o powierzchni 1934m2 znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

368 900 zł1 054 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jasienica, gm. Tłuszcz Działka budowlana o powierzchni 1054 m2 położona w miejscowości Jasienica w gminie Tłuszcz, ok. 40 km od Warszawy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 000 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz cichego miejsca na budowę domu lub domku letniskowego, z którego spacerem dotrzesz na jedną z plaż nad Soliną to jesteś we właściwym miejscu. Działka położona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 936 m² 107,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Znakomita działka o powierzchni 1936 m2 o bardzo dużym potencjale. Działka położona w przepięknym miejscu w Kozielcu w Gminie Dobrcz w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 116 m² 48,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 3116 m położona w spokojnej miejscowości Podłęże, gmina Świnice Warckie, powiat łęczycki. Idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod osiedle domów 65 75 m Zabudowa jednorodzinna, bliźniacza lub szeregowa mpzp Pełne uzbrojenie 200 m od Jeziora Gopła opis nieruchomości Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 275 m² 48,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje! Mianowicie : Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł19 793 m² 80,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, położone w miejscowości Borowina o łącznej powierzchni 19 792 m2 atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 157 m² 128,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1157 m - Zamarski, obok Cieszyna Mam przyjemność zaprezentować pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1157 m , zlokalizowaną w Zamarskach , tuż.

Szczegóły ogłoszenia

793 000 zł2 677 m² 296,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna. Przylega do drogi nr 25. Jest plan miejscowy i wjazd z drogi 25. Plan miejscowy - usługi uciążliwe, wytwórczość, składy, magazyny, hurtownie, warsztaty. Komunikacja z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

129 999 zł2 500 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 25,00 ar | maszkowice | gm. Łącko - powierzchnia: 25 ar - przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - ukształtowanie: teren lekko pochylony - kształt działki: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł294 m² 986,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana usługowo-mieszkaniowa z możliwością zabudowy wielorodzinnej. Działka o powierzchni 294m2 przez ulicy Krzyżowej w samym centrum Człuchowa. Mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł374 m² 93,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** działka rekreacyjna - ogródki działkowe przy kwk chwałowice (374m2) spokoje urocze miejsce! *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną widoczną na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca na wybudowanie domu marzeń? Zapraszam! Oferuję na sprzedaż piękną działkę o pow.3000m2 zlokalizowaną w obrębie Wólka Łękawska ( gmina Bełchatów).

Szczegóły ogłoszenia

186 543 zł987 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bolesławiec gmina Mosina atrakcyjna działka budowlana o pow 987 m2 prąd w ulicy cena : 189zł / m2 istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego gruntu Kontakt: jacek Melcer   .

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 17 ar. w Marcinkowicach. Lekko nachylona w kształcie prostokąta.Dojazd drogą asfaltową. Media : prąd, woda, telefon. Cicha , spokojna okolica. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

340 858 zł1 732 m² 196,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podana cena działek to cena brutto (23% vat) Zastanawiasz się nad idealnym miejscem na rozwój swojej firmy? Odkryj tę wyjątkową działkę usługową w dynamicznie rozwijającej się Kobylance,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 334 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest sześć (6) urokliwe położonych działek budowlanych oznaczonych numerami ewidencyjnymi:   powierzchni 0,0768ha - 0,1202ha oraz działka numer: 2341/20.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł9 921 m² 36,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzy Ci się duża zielona działka pod zabudowę jednorodzinna z pięknym widokiem na las to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Działka znajduje się w miejscowości Mogilno.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł21 677 m² 21,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2.167 ha w miejscowości Budziszowice gmina Skoki. Prąd i woda tuż przy działce. Wieś Budziszewice to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 000 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Pozwolenie na budowę głogoczów pow. Myślenice ok. 60 ar cena : 1.100.000 zł + vat kilka działek działki widokowe możliwość zabudowy docelowo możliwość wybudowania : 3.

Szczegóły ogłoszenia

153 720 zł1 281 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane blisko Ełku - idealne miejsce na dom blisko jeziora! Zrealizuj swoje marzenia o wymarzonym domu w malowniczej lokalizacji! Prezentujemy wyjątkową ofertę działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł32 700 m² 103,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki produkcyjno - składowo - usługowej w Białej Podlaskiej Powierzchnia działki 3,2672 ha - 850 m do Alei Solidarności - blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

497 260 zł1 058 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (wz) tuż pod Poznaniem - Dąbrowa - łatwy dojazd do Bukowskiej! Szukasz miejsca na dom w spokojnej, prestiżowej okolicy, ale z wygodnym dojazdem do Poznania? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 700 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1700 m2 do wydzielenia z większej powierzchni położona terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb Stare Rybie. Numer oferty w biurze:.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 474 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa w miejscowości Kamień przy ul.Malinowej. Miejscowość położona w odległości 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 987 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Rzepnikach gm. Zabudów. W ofercie działka kształtna o wymiarach około 30x100. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł8 900 m² 6,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sufczyna , Bircza - działka rolna o pow. 89 arów kształt nieregularny. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. gruntu 0,89 ha. W jej skład wchodzą grunty klasy Ps IV, riiib, psvi,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem w miejscowości Kopań koło m. Darłowo - budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł1 463 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 1463 m2 Cena : 798 000 zł Nr ewid.: 6093, 6094 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach ok. dług.61.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł13 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ta nietuzinkowa działka budowlana o powierzchni 1,3 ha (13 011 m ) zlokalizowana jest w malowniczym Dorotowie, gmina Stawiguda koło Olsztyna. Działka usytuowana jest bardzo blisko Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł7 352 m² 74,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy S22, co.

Szczegóły ogłoszenia

10 901 000 zł1 670 000 m² 6,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, powiat choszczeński zachodniopomorskie. Grunt rolny o łącznej pow. 167 ha w trzech rozłogach ok. 73 ha , ok. 43 ha łąki , 51 ha położonych w odległości ok. 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

156 736 zł1 984 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł3 200 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż 3200 m w Lublinie, ul. Narcyzowa Lokalizacja: lublin, ul. Narcyzowa Powierzchnia działki: 3200 m mpzp - 2u/mnw teren zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 700 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 2700mkw. Urokliwa, cicha okolica w pobliżu rzek Bug i Narew, blisko miejscowości Serock, ok. 35 km od centrum Warszawy. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

268 310 zł3 833 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzia ł ka w ś ród jezior i lasów. Gaj Grzmi ę ca - niezwykle malownicza miejscowo ść znajduj ą ca si ę w sercu Pojezierza Brodnickiego. W niewielkiej odleg ł o ś ci znajduj.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 162 m² 718,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, prostokątna działka budowlana, położona w Warszawie Białołęka, w okolicach Kanału Żerańskiego, (w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych), o powierzchni 4162.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 735 m² 10,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3 735 m , położoną we wsi Łapkiejmy w gminie Bartoszyce, zaledwie 10 km od centrum Bartoszyc i 65 km od Olsztyna.