dowolna

Działki

64 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 108 ogłoszeń

186 000 zł1 200 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 12 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona około 3,5 km od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 700 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę domu lub kilku domów, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 1252, znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł785 m² 332,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/15 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 700 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 507 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka 1 507 m2 blisko lasu morza I niedaleko jeziora - nie przegap tej oferty! Parcela dobrze nasłoneczniona, z dojazdem oświetloną drogą. Działki w sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

21 680 zł6 800 m² 3,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne w miejscowości Podbiele w gm. Stary Lubotyń. Działki o numerach ewidencyjnych Podbiele 306/1 i 306/2. Dojazd do działek zapewnia droga gminna. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 002 m² 299,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, która stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności z malowniczym krajobrazem. Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,2 ha z zabudowaniami i mediami, zróznicowane pod względem przeznaczenia terenu: - ok. 4500 m2 - teren przeznaczobny pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

353 600 zł2 080 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jaworzynka gm. Istebna Na sprzedaż bardzo ładna działka o powierzchni 2080 mkw położona w Jaworzynce gm. Istebna. Działka stanowi teren o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 888 m² 87,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Żarkach - Letnisko, gm. Poraj, powiat myszkowski. Powierzchnia działki: 0, 3888 ha Szerokość: 20 m.b. Ogrodzenie: częściowo Media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł23 700 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolno-budowlaną w Rakowie! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł1 270 m² 58,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze! Zapraszam na prezentację lub spotkanie. Specjalista ds. nieruchomości Bartosz Kukliński tel:   Na sprzedaż piękna działka budowlana z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł11 195 m² 309,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż o powierzchni 23812 m2 w Serocku, gmina Serock, powiat legionowski. Uchwała 666/LXIII/2023 symbol mw9 - zabudowa wielorodzinna. Â 31. 1. Dla terenów mw1, mw2, mw3,.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł4 655 m² 270,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nr ogłoszenia: #365dz0524 Działka usługowo mieszkaniowa pomiędzy centrum Czechowic-Dziedzice a dk1. Możliwa zabudowa usługowa wolnostojąca, jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza. Mapa do.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 428 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka położona w zacisznym miejscu. Teren płaski. Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Dostępne media: energia elektryczna. Działka w sąsiedztwie lasu. Wokół luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł7 105 m² 111,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy atrakcyjną działkę o projektowanej powierzchni ok.7100 m , położonej w spokojnej, cichej, zielonej i sielskiej części gminy Żabia Wola, w miejscowości Zaręby.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 300 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o posiadaniu swojego miejsca na ziemi z dala od zgiełku miejskiego życia, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy do sprzedaży urokliwą działkę o pow.2300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł8 100 m² 419,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka podzielona na etapy pierwsza część mieszkaniowo usługowa druga przemysłowa. zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** ***kupujący nie płaci prowizji*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane w Janowicach Wielkich. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 176 m² 86,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3176 m2 ( oznaczona jako jako Łąki trwałe) z wydanymi warunki zabudowy, położona w Kobysewie, gmina Przodkowo. Możliwość nabycia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł3 403 m² 317,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działka rolna przy drodze gminnej numer działki to 141/2 o powierzchni 3403mkw obręb 105 w Zakopanem okolica cicha i bardzo urokliwa - ulica nieprzejezdna świetna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł4 635 m² 340,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Książenice. Do sprzedaży duża 4630m2działka zlokalizowana W książenicach przy głównej przez miejscowość ulicy mazowieckiej dokładnie naprzeciwko hotelu cyprus blisko.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 787 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1890m 2 położona na wzgórzu z ładnym widokiem. Działka położona w sąsiedztwie lasu sosnowego w odległości 4km od centrum Lipna. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni [3800] m , położona w Andrychowie przy ul. Krakowskiej. Działka jest ogrodzona i posiada dwa niezależne zjazdy bezpośrednio do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 050 m² 75,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta pod dom w górach. Duża działka o pow. około 1050mkw , przeznaczona w mpzp pod zabudowę, obok dwie działki o pow 1050 i 1309mkw, również do sprzedazy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł716 m² 34,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż działka o powierzchni 716 m , położona w miejscowości Oczków (obręb miasta Żywiec), nr ewidencyjny 42. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 716 900 zł10 482 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 1 ha. W pobliżu trasa S8. Miejscowość Urzut. Przeznaczenie działki: obiekty usługowo produkcyjne o wielofunkcyjnym przeznaczeniu. Plan dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł11 300 m² 3,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1.13 ha, położona w miejscowości Radłów, województwie małopolskim. Duża działka rolna, 1.13 ha Na sąsiedniej działce farma.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 589 m² 188,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1589 m2 w Bielsku-Białej przy ulicy Wysłouchów. Jest ona połączeniem dobrego dojazdu do centrum, regularnego kształtu działki.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 063 m² 102,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1053 ha, położona w atrakcyjnej części Gorlic na ulicy Zamkowej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

481 250 zł1 250 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1250 m , położona w prestiżowej i rozwijającej się części Dojlid Górnych. Okolica z przewagą nowej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 128 m² 12,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę budowlaną nr 52/2 o powierzchni 3 128 m we wsi Łapkiejmy (gmina Bartoszyce), usytuowaną około 10 km od Bartoszyc. Działka ma nieregularny kształt, teren jest równy.

Szczegóły ogłoszenia

7 862 040 zł43 678 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa możliwość działalności związanej Z odpadami Teren o powierzchni ponad 4,3 ha, wymiary działki około 197 x 221 m Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 584 m² 53,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Uzbrojona działka o powierzchni 6584 m2 (65 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Czułów, gmina Liszki, powiat Krakowski. Obecnie (od 29.09.2021 roku) jest uchwalony miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 492 m² 381,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2492 m2. Aktualnie teren jest nieogrodzony, płaski, z zadrzewieniem w postaci samosiejek i niewysokich świerków w jednej ze.

Szczegóły ogłoszenia

120 080 zł1 520 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1520 m2 w Laskowicach pry ulicy Polnej. Położona w malowniczej i spokojnej okolicy - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł600 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 6ar, położona na os. Zawada w Nowym Sączu- rejon ul. Bolesława Prusa. Działka płaska w kształcie prostokąt o wymiarach ok. dł. 30m.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 053 m² 56,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W oleśnicy koło dąbrowy tarnowskiej - I dealane miejsce dla osób szukających działki pod budowę domu W bliskim sąsiedztwie miasta - ok.1.800M DO ULICY ZAZAMCZE.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 725 m² 47,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka oznaczona numerem 192 o powierzchni 27,25 ara zabudowana małym wolnostojącym domem o powierzchni 36m w miejscowości Dubeczno. Działka jest równa,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł960 m² 145,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 960 m2. Działka położona jest na obrzeżach miejscowości Złocieniec przy osiedlu Czaplineckim. Dojazd z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - działka 300 000 pln, 3 000 zł/m , Wołomin, helenów. Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki pod inwestycje, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Helenowa. Działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij