dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

215 000 zł5 645 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,5645 ha, położoną w Werbkowicach, na południowych obrzeżach miejscowości. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 986 zł128 499 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej z dużym potencjałem inwestycyjnym (gmina jest otwarta na rozwój). Obecnie grunt posiada wydane warunkami zabudowy pod zabudowę zagrodową (dom mieszkalny + 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł1 710 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow 1710m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Wiczlinie. Działka jest objęta mpzp. Budownictwo: jednorodzinne, wielorodzinne, wolnostojące, bliźniacze. Posiada dostęp do drogi. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 664 m² 179,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka ze ścianą lasu, warunki zabudowy, media. Dojazd drogą asfaltową. Światłowód! Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 313 m² 165,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o pow. 1313 m2. Działka z wydanymi warunkami zabudowy w Cielu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 400 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do obejrzenia działki leśnej położonej w malowniczych okolicach Puszczy Kozienickiej. Działka: działka ma powierzchnię 5400 m2. Blisko 900m2 to tereny, na które moze być wydana wz,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę budowlaną w miejscowości Sycewice w gminie Kobylnica. Działka położona przy ulicy Leśnej, zaledwie 10 km od miasta Słupska i 17 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 371 m² 153,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona na pograniczu Częstochowy i gminy Blachownia przy ul Wielkoborskiej o powierzchni 1371 mkw. W okolicy nowe domy oraz las,Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3500 m2, szer. frontu 35m, nie objęta mpzp. Według Studium przeznaczona pod usługi nieuciążliwe, handel, gastronomię i zab. jednorodzinną. Dojazd asfaltem, media.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 170 zł8 074 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 8074 m2 z mpzp, teren oznaczonego symbolem p/u/ef1 w miejscowości Chróstnik gmina Lubin Dolny Śląsk przy drodze krajowej S3 zjazd nr: 47 domplus.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł901 m² 128,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działki objęte w Miejscowym Planie zagospodarowania Przestrzennego w bardzo spokojnej okolicy w dzielnicy Kałdowo. W tej dzielnicy znajdziemy m.in. : ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

167 500 zł6 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***powierzchnia 6700***miejscowość gruszki***turystyczna lokalizacjia***gmina płaska*** Mamy zaszczyt zaprezentować nieruchomość w postaci działki rolnej położonej we wsi Gruszki w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 315 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1315 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł18 100 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolna 1,81 ha w Starym Jarosławiu Nieruchomość o powierzchni 18 100 m2, położona w spokojnej i kameralnej okolicy, z bezpośrednim dojazdem z asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna nieruchomość w spokojnej lokalizacji położona w Koskowicach w gminie Legnickie Pole. Działka o powierzchni 500m2 idealna pod domek holenderski czy letniskowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 438 m² 156,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja! Działka w cichej, spokojnej okolicy a jednoczesnie niedaleko bloków i ogródków działkowych przy ul.Toruńskiej! Oferujemy do sprzedaży własnościową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

216 980 zł571 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w trzeciej linii zabudowy, działka ustawna , zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Parsowo

Parsowo,zachodniopomorskie

790 000 zł75 600 m² 10,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Parsowie ( gmina Biesiekierz, woj. Zachodniopomorskie) przy drodze wojewódzkiej 112 o łącznej pow. 7 5600 m2. Nieruchomość objęta jest studium.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 150 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1150m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 49 x 23,47, dojazd utwardzony media- prąd na działce, wodociąg i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 684 m² 157,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną, płaską i doskonale nasłonecznioną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Sułkowice (gmina Andrychów).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł3 177 m² 626,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa Białystok, ul. Lodowa, os. Zawady To świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej i usługowej, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

196 430 zł1 511 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane, które powstają w wyniku podziału większej powierzchni terenu. Miejscowość: radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski, w wyniku podziału.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł42 300 m² 146,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 4,23 ha | Bogatka | 17 działek Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o łącznej powierzchni 4,23 ha, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod budowę domu jednorodzinnego obok Barcina. Obecnie na sprzedaż dwie działki: 1000mkw oraz 1243mkw. Zabudowę określa miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza budowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł4 198 m² 833,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona we Wrocławiu przy ul. Grota-Roweckiego (obręb Wojszyce). Działka nr 12/7 o powierzchni 4 198 m , objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł4 300 m² 195,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną przeznaczoną pod usługi, usytuowaną w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł861 m² 691,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 861 m2 zlokalizowana w K I elcach na nowo projektowanym Osiedlu dąbrowa II. Działka usytuowana bezpośrednio przy nowo wybudowanej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł900 m² 41,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 900 m położona w miejscowości Nowy Kamień (gmina Dwikozy), w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły i zaledwie kilka minut od Sandomierza. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 028 m² 111,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1028 m Pokrzywnica | ustawna, z potencjałem i bezterminowe wz Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1028 m , zlokalizowana w miejscowości Pokrzywnica.

Szczegóły ogłoszenia

383 100 zł2 554 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż 2 działki w Dębinie (gmina Ustka). otulina lasu | 2km do morza | nad Morzem Bałtyckim Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Dębina o łącznej powierzchni 5114.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 200 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania malownicza działka położona w cichej okolicy. Blisko stadnina koni, nieruchomość w części zalesiona. Nadaje się na wybudowanie domu, pensjonatu, domu opieki. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

708 500 zł2 834 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 2834m2. Nadaje się na każdą działalność gospodarczą z wyłączeniem składowisk odpadów, nawozów oraz stacji benzynowej. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

694 510 zł3 490 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki położone w Lęborku przy ul. Polnej o łącznej powierzchni 3490m 2. Usytuowane w cichym zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł23 135 m² 203,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona jest w bliskiej odległości od centrum miasta, na przeciwko targowiska miejskiego - co zwiększa jej atrakcyjność pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł1 117 m² 289,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonych działek budowlanych we Włoszakowicach. Atrakcyjna lokalizacja na zadbanym osiedlu zaledwie 600 metrów od lasu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 745 m² 266,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: nowy Sącz - Powierzchnia: 17,45 ar - Media: prąd, sieć kanalizacyjna, gazowa dostępne na działce sąsiedniej, studnia do wykopania. -Dojazd: dojazd drogą miejską, betonową. -.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 262 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 694 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Zaczerlanach 3694 m w spokojnej okolicy, tylko 110 000 zł! Ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze informacje: lokalizacja: zaczerlany, gmina Choroszcz (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

735 500 zł2 942 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna Z potencjałem magazynowym | toruń, ul. Wspaniała Działka nr 250/1 | Pow. 2 942 m | mpzp 67.11-U(k) Cena: 290 zł/m netto LOKALIZACJA REJON O NAJWYŻSZYM POTENCJALE.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki budowlane - Biórków Wielki, gm. Koniusza Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Biórków Wielki , gm. Koniusza -.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł3 200 m² 9,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży terenu rolnego ,zadrzewionego pow. 3200m2 -. Nieruchomość położona w miejscowości Antonina gmina.