dowolna

Działki

64 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 107 ogłoszeń

395 770 zł2 083 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6360 Polecamy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2083 m2 kształt prostokat o szerokości 31 m położona w miejscowości Tomaszew, gmina Wiskitki,.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł3 047 m² 38,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z widokiem na jezioro jest Twoim marzeniem? Już teraz możesz je spełnić - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż oferujemy kompleks pięknych 9 działek usytuowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

437 999 zł3 015 m² 145,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3015 m z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona jest w spokojnej w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł800 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 800 m Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł10 600 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka rolna położona we wsi Święcko o powierzchni 1,06 ha. Wygodna, prostokątna działka przy drodze dojazdowej. Świetne miejsce dla rolnika, który.

Szczegóły ogłoszenia

89 300 zł940 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność-tylko U nas! Mam przyjemność zaoferować ładnie położoną działkę rolną(riva) z warunkami zabudowy w Stronnie gm.Dobrcz. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł2 838 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 383 m² 30,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno- budowlaną o powierzchni 4383 m2 we wsi Widowo gm. Bielsk Podlaski woj. podlaskie. Działka w kształcie prostokąta. Ta działka to prawdziwa perełka! Położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 978 m² 106,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 988 zł795,50 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena, duża obniżka! Udział w działce w pobliżu Śluzy nr 5 prądy Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 051 m² 222,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona - słoneczna działka budowlana w Piechowicach - Górzyńcu. Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej - asfaltowej w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 000 m² 19,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duża działka w Chojniczkach! Atuty: duża.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 583 m² 67,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dwie przylegające do siebie działki budowlane w samym centrum gminnej miejscowości Kobylany idealne dla osób szukających atrakcyjnego miejsca pod dom lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 997 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Munina / ul. Morawska W ofercie sprzedaży działka o charakterze budowlano-rolnym położona w Muninie przy ul. Morawskiej. W sąsiedztwie łąki i pola uprawne idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 800 zł61 100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: imponująca powierzchnia - łącznie ponad 6 ha terenu stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł8 000 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt o powierzchni 0.8 ha. Działka objęta miejscowym mpzp - przeznacza się na cele produkcji, składów i magazynów oraz usług z możliwością lokalizowania obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł677 m² 190,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 677m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł900 m² 181,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 9 ar - Baczków k. Bochni - media na działce, własny dojazd, świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 900 m (9 arów) położona.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł1 909 m² 89,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Duże jest piękne. Dużo miejsca na Wasze plany. *** Tu zaprojektujecie wszystko - bez kompromisów, bez ścisku, bez upchnijmy to jakoś. Tu powstanie dom z ogromnym tarasem, basenem dla bombli.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł5 536 m² 85,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 55 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 298/2 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 5536.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca, gdzie będziesz mógł wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny? Potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz mógł odpocząć i zdystansować się od problemów życia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 050 m² 280,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w ładnej i spokojnej okolicy m. Ojrzanów. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Tereny pod zabudowę rekreacyjną z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł7 560 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową inwestycyjną zlokalizowaną w Kotorzu Małym, gm. Turawa. Nieruchomość obejmuje obszar o powierzchni 7560 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wójtowo

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

639 380 zł18 268 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolno-rekreacyjna w miejscowości Wójtowo gmina Lubomino (lidzbark Warmiński) Specyfikacja działki: - powierzchnia 18 268m2 - kształt trapezu o wymiarach 60m x 300m - częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 015 m² 246,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1015 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Mielenko przy ul. Topolowej, gm. Mielno. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski - Sarbinowo -.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 400 m² 89,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję, działkę budowlaną, położoną w miejscowości Bartoszówka przy asfaltowej drodze Gminnej. W drodze Gminnej znajduje się prąd oraz wodociag. Teren objety jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

274 750 zł785 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 785m2 z warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej na osiedlu Budziwój przy ulicy Herbowej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana-wydane indywidualne warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub przybudowanym. Działka uzbrojona w wodę-.

Szczegóły ogłoszenia

2 923 800 zł2 658 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Doskonale zlokalizowana działka budowlano-leśna o powierzchni 2658 m2. Położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu przyrody oraz przyjemnego sąsiedztwa na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

21 255 zł1 417 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bierówka do sprzedania działka o pow. 14a17m2. Działka położona w spokojnym miejscu, z dala od zabudowań. Klasa gruntu: łiv. Dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną. Nr oferty Dz.7/20.

Szczegóły ogłoszenia

1 844 640 zł10 248 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

***oferta na wyłączność*** Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10248m , położona w spokojnej części Sosnówki jednej z najbardziej urokliwych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 438 m² 326,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lusowo, gmina Tarnowo Podgórne Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana, na której słychać śpiew ptaków, pośród powstających domów jednorodzinnych w Lusowie. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

* * * * * prezentujemy I przyjmujemy nieruchomości na sprzedaż Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dokumenty wymieniamy mailowo. Zapraszamy * * * * * Uwarunkowania planistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mały Domek przedstawia ofertę działek budowlanych położonych w miejscowości Strzyżowiec. Grunt objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Wleń.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 298 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Frank, blisko jeziora w Iwicznie Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 200 m² 63,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości Ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowane w Brulinach , gm. Świercze. Działka w drugiej linii zabudowy, zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 331 m² 368,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uroliwej działki przy granicy Rzeszowa w Tyczynie. Numer działki 335/5. Nieruchomość zlokalizowana jest na wzniesieniu z nasłonecznieniem od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 365 m² 84,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Luboradów (gmina Krośnice). Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1365 m przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 400 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 14 arów, położoną w gminie Łapanów. Teren w planie miejscowym oznaczony symbolem mn - podstawowa forma.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł878 m² 216,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę o powierzchni 878m2, położoną w Brzegu przy ul. Oławskiej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego:.