dowolna

Działki

64 018 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 018 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

359 500 zł1 000 m² 359,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1060 z obrębu nr 0005 Michałowice Osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 149 m² 129,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica. Powierzchnie działek: 1149 m (nr   m (nr   m (nr.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o nowym domu? Zacznij od zakupu działki. Tylko U nas! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Stefanowicach - gmina Marcinowice. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 353 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł789 m² 101,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ze wszystkimi papierami i planami. Ulim, nr działki 50/14. Proszę o sms pod nr   w wolnej chwili oddzwonie.

Szczegóły ogłoszenia

99 579 zł1 114 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznanaia się z oferą działki przy jeziorze Przywidzkim Małym Działka znajduje się przy samym końcu jeziora od strony ulicy Jesionowej. Działka o powierzchni 1.114m2 oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 284 480 zł7 136 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działki w wydanymi warunkami zabudowy. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki po ok 3200m2 i 4000 m2 z droga dojazdową. Na obu działkach są wz na budowę sześciu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 400 zł1 463 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K A Są adresy, które wybiera się świadomie. Pokrzywnica to propozycja dla osób, które szukają spokoju, prywatności, cenią kameralne, estetyczne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł451 m² 509,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Szczyrku. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000 m2 położoną w Ruścu przy ul. Rubinowej Wymiary działki 35m x 60 m, wjazd na działkę od południa. Media: wodociąg przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł5 641 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5641 m2 w Starej Wsi (gm. Nadarzyn), oznaczona w mpzp jako M - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i Ls. Działka ma kształt prostokąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

982 500 zł2 500 m² 393 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka budowlana w Starej Wsi o pow. 2500 m2. Działka jest płaska, sucha i niezabudowana. Lokalizacja działki na końcu wewnętrznej uliczki sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 180 m² 419,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Ruścu przy ul. Bajecznej - dz. nr 303/19. Działka ma powierzchnię 1180 m2 i wymiary 25m x 47m. Zgodnie z mpzp są to Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 726 m² 301,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1726 m2 w szybko rozwijającej się miejscowości Urzut ul. Chabrowa - dz. nr 369/2 Dojazd do działki z ul.

Szczegóły ogłoszenia

583 770 zł1 769 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie działki budowlane o pow. 1769 m2 i 1682 m2 położone w Nadarzynie przy ul. Turystycznej. Nieruchomość położona jest w pobliżu Centrum Nadarzyna. Wymiary to.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł1 615 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Krakowianach (gm. Nadarzyn), oznaczona jako 3mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Powierzchnia - 1615 m2 Cena - 419 900 zł. W okolicy znajdują się nowo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Kajetanach przy ul. Bliskiej. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek o pow. 1000 m2. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 402 m² 271,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1402 m2 w Krakowianach (gm. Nadarzyn). Działka objęta jest mpzp, oznaczona jako 3mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie działki budowlane w Odrano Woli przy ul. Łakowej. Działka o nr 17/4 o pow. 1800 m2 ma wymiary 28m x 60m oraz działka 17/3 o pow 1500 m2 ma wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 100 m² 404,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ma powierzchnię 2100 m2 i zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania może być przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na skraju sosnowego lasu. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m w Urzucie. Działka ma wymiary około 23x43 m, wjazd z asfaltu (ul. Wiklinowa) w drogę wewnętrzną, działka znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł703 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków Nowa Huta 7, 03 a Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna działkę o wielkości 7,03 a w kształcie prostokąta o wymiarach 24 x 29 metrów. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

3 070 000 zł23 201 m² 132,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 23 201 m2, położoną w malowniczym Mrągowie, w województwie warmińsko-mazurskim. Cena za tę nieruchomość wynosi 3 070 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 005 m² 363,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1005 m Kębłowice | 7 km od Wrocławia | media przy działce | mpzp Działka nr 20/184. Brak prowizji dla kupującego. Szukasz działki pod budowę domu blisko Wrocławia, ale.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł400 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmiemy pojedyncze miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i dostawczych. Cena wynajmu miejsca parkingowego dla ciągnika z naczepą to kwota 600 zł + vat. Wynajmiemy plac na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł121 000 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam , sprzedam ziemię rolną niskiej klasy ( łąki i pastwiska ). Ziemia znajduje się w miejscowości Jędrzychówek powiat polkowicki o powierzchni 12,1 ha. Więcej informacji podam.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł2 967 m² 825,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeleśnia - działka o pow. 2967 m2 + dwa domy o łącznej pow. 400m2 w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania (wyposażenie w cenie ) działka ogrodzona , zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł723 m² 96,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tanie działki budowlane W puszczy noteckiej zamknięte osiedle składające się z czternastu działek pod domy jednorodzinne. Działka budowlana 723m2 w Klempiczu gmina Lubasz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 319 m² 98,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - w malowniczym Bąkowie | 1319 m | cena: 98 zł/m Media | Dojazd | Spokojna okolica | Gotowa pod zabudowę Na sprzedaż działka budowlana i zagrodowa nr 284/3.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 400 zł1 736 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1736 m - wyjątkowa perełka dla osób marzących o budowie domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 226 zł33 711 m² 46,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjnie położona działka nad jeziorem Bolesty /gmina Raczki, powiat suwalski/ o powierzchni całkowitej 3,3711 ha. Od strony zachodniej działka przylega bezpośrednio do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 000 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2.000m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA w CENTRUM JELENIEJ GÓRY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i PROJEKTEM DOMU w cenie! BEZPOŚREDNIO! Płaska, działka budowlana 2.000 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 340 m² 282,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1340 m Sadowice k. Wrocławia | Media w drodze | zero prowizji Działka znajduje się przy ul. Dworcowej nr 233/6 brak prowizji dla kupującego Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

281 250 zł625 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka budowlana w Głębinowie, ~100 m od linii brzegowej Jeziora Nyskiego. Teren płaski, niezalewowy, w kształcie prostokąta. Parametry: powierzchnia: 6,25 ara (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 599 m² 280,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. Działka położona jest w atrakcyjnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 100 m² 73,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Połączenie walorów inwestycyjnych z komfortem życia sprawia, że to miejsce doskonale odpowiada zarówno na potrzeby kapitału, jak i codziennego spokoju rodziny. Oferowana działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 500 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tutaj zamienisz hałas miasta na cisze gór, a codzienność na życie wśród lasów, przestrzeni i prawdziwej natury. Obłazy Ryterskie to wyjątkowo malownicza część miejscowości Rytro,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł22 860 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Międzyrzecze koto Bielska-Białej, 'sypialnia miasta Bielska-Białej' nasłoneczniony obszar o niewielkim nachyleniu południowo zachodnim piękna panorama gór od Kóz poprzez Bielsko do jaworza,.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 143 m² 99,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 84/1 o pow 1143m2, wg mpzp położona w strefie M. Cena brutto 114.000 zł Lokalizacja Siemczyn 30 min od Szczecina przez S3 Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 079 m² 434,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole. Zapraszamy do.