dowolna

Działki

64 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 042 ogłoszenia

179 000 zł3 224 m² 55,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp - do zabudowy zagrodowej położona w gm. Nowa Karczma w miejscowości Lubań w pięknym miejscu do życia poza miastem. Na sprzedaż działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł1 267 m² 197,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: sebastian Matczak   Tylko do końca roku możliwość kupienia całości za niecałe 250 tys! Działka budowlana z pozwoleniem, projektem oraz wylanym fundamentem.

Szczegóły ogłoszenia

4 511 000 zł9 022 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłową zlokalizowaną w strefie przemysłowej Zielonej Góry, przy ulicy Zimnej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 9022 mto idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł1 776 m² 1,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka usługowa zlokalizowana w Nadolicach Małych o przybliżonej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł7 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 0,72 ha (7 200 m ) położona w Radzyniu Podlaskim przy ul. Wisznickiej, w atrakcyjnej strefie rozwojowej miasta. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 673 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 199.000 zł Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1673 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł31 827 m² 251,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę komercyjną w miejscowości Rybna gm. Czernichów o powierzchni 3 hektary. Na terenie, gdzie znajduje się działka, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rakowo,zachodniopomorskie

300 000 zł11 044 m² 27,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Działki inwestycyjne Rakowo, gm. Borne sulinowo. Na sprzedaż 2 działki 78/3 oraz 78/7 na jednej kw. Działki inwestycyjne, przeznaczone jako tereny zabudowy usługowej turystyki - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł11 008 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy. Ustawna parcela z możliwością podziału i zabudowy 9 budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Dojazd asfaltową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł6 100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Trębaczew. Działki nr ewid. 1877/2, 1879/2, obręb Trębaczew.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 564 m² 624,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Wesołej - w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 2.560 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Patrycja Liedtke, tel.   oferta dostępna tylko naszym biurze! Działka w odległości ok 280m od Jeziora Salińskiego! Polecam Państwa uwadze działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł7 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 7000m2 w Wiązownej z przeznaczeniem na budowę budynku usługowego z hotelem dla 20 osób oraz opieką senioralną w celach rehabilitacyjnych dla 30 pensjonariuszy.

Szczegóły ogłoszenia

30 800 zł4 400 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż grunt rolny zlokalizowany w miejscowości Chojno Stare (gmina Siedliszcze, powiat chełmski, woj. lubelskie) powierzchnia: 4400m2 Użytek - rivb - grunty orne oraz łiv - łąki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Cisewie. Działka leży częściowo na terenie mieszkaniowym, a częściowo na terenie przeznaczonym pod rolnictwo. Możliwość uzyskania Warunków Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 505 m² 92,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej Krępie Kaszubskiej zapewniają idealne warunki dla osób poszukujących spokojnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 218 m² 261,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę inwestycyjną pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną na obrzeżach miasta Gorlice, obręb: stróżówka o powierzchni 22,18 ar oznaczona jako numer ewid:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 912 m² 103,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej Zawadzie gm. Szydłowo. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną harmonijnego życia i bliskości natury. nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

349 986 zł3 205 m² 109,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! drbroker Nieruchomości prezentuje wyjątkową okazję inwestycyjną działkę w Pasynkach k. Białegostoku, idealną do realizacji projektu deweloperskiego. Dlaczego ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 950 m² 40,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka ze stawem - idealna dla miłośników przyrody Lokalizacja: obrzeża Rybnika Powierzchnia: 4 950 m2 opis nieruchomości Na sprzedaż niezwykła działka o powierzchni 4 950 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

242 886 000 zł809 620 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni ponad 80 ha W jednym kawałku Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 80 ha, wymiary około 598x 1337 m, dojazd z trzech stron drogą.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 134 m² 264,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na jezioro - Przyjaźń, gm. Żukowo. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1134 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 arów, o wymiarach 24 m x 36 m. Nieruchomość ma bardzo korzystny, ustawny kształt, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

600 288 zł25 012 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Grzymalin 2,5 ha. Klasa ivb. Grzymalin gm. Miłkowice pow. Legnicki. 10 km od Legnicy i autostrady A4, 70 km od granic Wrocławia. Agricultural plot Grzymalin 2.5 ha. Class ivb. Grzymalin.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 050 m² 147,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działki budowlane położone w Droszkowie na os. Słonecznym. Działki posiadają powierzchnię od 1000m2 do 2700m2. Drogi wewnętrzne osiedla są utwardzone, z nawierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 600 m² 103,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki 1100 i 500m2, rozdzielone uroczym strumykiem, działka ma duży potencjał, może być pod domek letniskowy, zabudowę jednorodzinną, lub jako inwestycyjna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 500 zł59 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość rolna (kilka numerów ewidencyjnych bezpośrednio obok siebie lub po przeciwnych stronach drogi) o pow.5,97 ha w gminie Zakroczym w miejscowości Błogosławie. Nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

210 900 zł5 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z wz o powierzchni 0,57ha, zlokalizowana w miejscowości Łęg Tarnowski, przy ul. Pawęzowskiej, gm. Żabno, pow. tarnowski, woj. Małopolskie. Atuty lokalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł10 083 m² 6,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Położenie nieruchomości: obręb Olchówka gmina Narewka, powiat hajnowski, województwo podlaskie. Wieś Olchówka położona jest na skraju Puszczy Białowieskiej. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 334 m² 1 349,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana! Najważniejsze informacje: powierzchnia działki - 1 334 mkw, mpzp - 6.U, Aktualny projekt rozbiórki, wraz z pozwoleniem na rozbiórkę jest.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 640 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks słonecznych działek w otulinie lasu, pośród ciszy i natury- dobrzewino! lokalizacja: położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 300 m² 291,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3300m2 i rolna 7000m2 w otoczeniu zieleni, lasu oraz innych budynków o niskiej zabudowie, z możliwością podziału. Z asfaltową, gminną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 223 m² 899,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w ostatniej możliwej linii zabudowy przed rezerwatem I wisłą! - Wydane warunki zabudowy - W okolicy zabudowa jednorodzinna. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 456 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 456 m , zlokalizowana w miejscowości Opatkowice w bezpośrednim sąsiedztwie Puław. Spokojna, zielona okolica i jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 020 m² 293,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna). Działka położona przy lokalnej/wewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł812 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica. Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 456 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę w miejscowości nadmorskiej Śmiechów o powierzchni 1456m2 działka rolna o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowa. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł29 721 m² 117,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas działka inwestycyjna na drodze bydgoszcz-nakło nad notecią na sprzedaż działka inwestycyjna O powierzchni 29721M2 na drodze bydgoszcz-nakło nad notecią na łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł6 440 m² 371,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną i zamieszkaj w miejscu, które harmonijnie łączy piękno natury z komfortem nowoczesnego domu. Ta niezwykła nieruchomość usytuowana na terenie.