dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

390 000 zł21 500 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 2,15 ha - Wroników, gm. Rozprza - przy drodze asfaltowej, z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, piotrkowa oraz autostrady A1, media w drodze. Część objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł2 180 m² 949,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Niechorzu 500 metrów od morza. Działka o powierzchni 2180 m kw. całość ogrodzona, teren płaski. Wszystkie media przy granicy działki. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 534 500 zł1 705 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Zatokę! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1705 m2 położona w Mechelinkach przy ul. Wielopole z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł13 600 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 23 o pow. 13.600m2 położoną w miejsc. Gubity gm. Morąg. Działka położona na wzniesieniu, teren pagórkowaty, urozmaicony. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

270 045 zł3 177 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

270 820 zł1 231 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1231 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 551 m² 254,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 25,5 ara na sprzedaż - Malawa k. Rzeszowa Cena: 650 000 zł Idealna pod budowę domu lub inwestycję deweloperską Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w spokojnej okolicy Łobodna w pobliżu Kłobucka. Działka przy bocznej drodze utwardzonej o ładnej szerokości ok. 36 m. powierzchni 1600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Nowy Prażmów, gm. Prażmów Media Prąd - przy granicy działek Wymiary 2 x 1200 m 2 - 18,5m x 65m.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 470 m² 54,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Biskupicach w Gminie Olsztyn przy ul. Szkolnej, o powierzchni 2470m2. Działka : o pow. 2470 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

79 950 zł1 230 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo już.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 600 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Rozgarty , gm. Zławieś Wielka Działka o metrażu 1600 m2 prostokątna, płaska, idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł851 m² 223,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W słonym W otoczeniu lasów. Działka budowlana położona z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z wygodny i szybkim dojazdem do Zielonej Góry. Zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow 500m2 szer. dl.30m ,położona wsród nowych domów w okolicy jeziora, prąd w drodze obok działki, woda, gaz w pobliżu,szambo,nieogrodzona, brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 205 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 3205 m2, położona w Lublewie, unikatowa z bogatą historią. Plan zagospodarowania przewiduje tereny zieleni urządzonej oraz obiekty usługowe (56 zp.U).

Szczegóły ogłoszenia

8 339 000 zł13 450 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowanych w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki o pow. 134,5 ara. Działka leży przy ul. B4, tuż obok Północnej Obwodnicy Krakowa i granicy m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

347 250 zł1 389 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1398 m położona w miejscowości Łęgi (gmina Dobra, powiat policki), przy granicy polsko-niemieckiej w spokojnej, zielonej okolicy tuż.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 013 m² 108,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Polecam działkę nr 11/6 o powierzchni 1013 m2 w miejscowości Żukowo Morskie. Łatwy dojazd, widokowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł8 317 m² 180,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie hektarowa działka z projektem podziału, zlokalizowana w Opolu-Czarnowąsach, w spokojnej części tej dzielnicy (ul. Podleśna), w której powstaje nowa zabudowa wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

7 048 864 zł38 944 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny Z wydaną decyzją środowiskową na magazyny teren pod odpady możliwość uzyskania decyzji środowiskowej Do sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 779 m² 91,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena i jeszcze do negocjacji Duża działka w kształcie podkowy przy zbiorniku wodnym! Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 625 m² 707,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oaza Spokoju w Zielonej Warszawie - Działka na Sprzedaż Szukasz idealnej działki, która jest oazą spokoju, łączy cisze oraz kontakt z naturą przy jednoczesnej idealnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana O dogodnych wymiarach - prąd nieopodal - w drodze głównej - warunki zabudowy w trakcie wydawania - w pobliżu nowa zabudowa jednorodzinna, oraz niezabudowane tereny -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 001 m² 448,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna i ustawna działka wśród nowych domów w na skraju Starej Wsi koło Nadarzyna. Działka zbliżona do kwadratu o wym. ok. 30,7 x 32,6, ogrodzona z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł894 m² 124,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta agencji nieruchomości universal Kiczyce | ul. Kormoranów | 894 m | Działka budowlana przy lesie Na sprzedaż działka budowlana nr 1287/3 o powierzchni 894 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł2 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Słoneczna działka budowlana o powierzchni 2900m2. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

84 940 zł13,70 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w różnych rozmiarach od 13,7 ar do 19,8 ar pięknie położone w spokojnej miejscowości Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra, oddalonej jedynie 16 km do Tarnowa. Dla działek.

Szczegóły ogłoszenia

138 230 zł1 202 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolica: miejscowość Jaźwiny, gmina Trzebnica, spokojna miejsce otoczone lasami, 9 km za Trzebnicą gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowa, bliskość terenów rekreacyjnych, stawów Milickich,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 844 m² 189,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Krzyszkowice, w gminie Myślenice, o powierzchni 18,44 a. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

785 520 zł4 364 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł11 000 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duza działka w Kruszynie Krajeńskim. Powierzchnia działki ok 11 000 m2 Znakomita inwestycja.Działka położona w przepięknym miejscu Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 964 m² 50,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow. 1964m2 (nr 260/115), usytuowana wśród jezior i lasów w kompleksie działek rekreacyjnych w miejscowości Porost. Idealne miejsce dla amatorów ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowogard,zachodniopomorskie

172 200 zł1 435 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1435m2, położoną w kompleksie 2 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 400 m² 229,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Istebna, w sercu Beskidów. Działka o lekkim nachyleniu, co zapewnia piękne, otwarte widoki na okoliczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 026 m² 116,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o powierzchni 1026 m2 w Strzegowie (dz. nr 45/6, gm. Wolin, woj. zachodniopomorskie). Działka znajduje się w atrakcyjnej, spokojnej okolicy, na uboczu niewielkiej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł1 100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane dąbrowa tarnowska- ulica armii krajowej! nowa, niższa cena! Atrakcyjna lokalizacja! Doskonała inwestycja w dynamicznie rozwijającej się części miasta Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł16 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu nr 362 o powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Stary Przylep, w gminie Warnice, powiat pyrzycki, województwo zachodniopomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 477 600 zł3 694 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka, idealna na działalność usługową Z doskonałym dojazdem lokalizacja to duży atut : Na sprzedaż działka budowlano- usługowa o powierzchni 3694m2. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 360 m² 25,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drohobyczka gmina Dubiecko, do sprzedaży działki rolne oraz tereny leśne o łącznej powierzchni 3 ha 36 arów. Propozycja dla osób potrzebujących gruntów rolnych do krus. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 600 zł1 056 m² 142,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1506 m na sprzedaż Kolonia Lesiów | 10 min od Radomia | Przy Puszczy Kozienickiej Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 1506 m w miejscowości Kolonia Lesiów,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł489 m² 611,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kameralna działka budowlana - Łódź, łagiewniki, ul. Jaskółcza Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Łodzi, na granicy lasu. Z działki można wyjść.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij