dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

10 077 000 zł20 154 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 2 ha - usługi turystyczne, sport, rekreacja | mpzp: 9.2. U,us | Topowa lokalizacja - Jelenia Góra do ceny należy doliczyć podatek vat (23%). Zapraszam Cię na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł21 423 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 810 m² 85,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod warsztat lub myjnię samochodową - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Ratnie Dolnym, gmina Radków, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł850 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W malowniczej, spokojnej okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m2 - położona w Mierzęcicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 113 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11,13a zlokalizowana na pólnocy Głogowa Młp. granicząca bezpośrednio z lasem. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł13 068 m² 12,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,3ha I Pogorzelce I Prostokąt Działka rolna w kształcie prostokąta o powierzchni 13068m2 w miejscowości Pogorzelce, gmina Białowieża. Wymiary działki: 333m.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 060 m² 193,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży ustawnej i przestronnej działki o pow. 1128 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 256 m² 122,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania fajna działka w Ratułowie - całość budowlana (3256mkw) działka lekko nachylona w stronę zachodnią piękny widok na Tatry działka ma wymiary 70m długości na 45m.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 415 m² 204,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 1415 m | ul. Chłopickiego | prestiżowa lokalizacja | drzewa + media | mpzp Działka położona jest we wschodniej części Białej Podlaskiej, przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w "starym" Smolcu wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. Położona w obrębie uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pozwalającego na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł4 200 m² 16,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| proponujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę rolną położoną w malowniczej miejscowości Wilkowisko w gminie Jodłownik. Działka o powierzchni 42 arów, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane - Szczygłów, gm. Biskupice (pow. wielicki) Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Szczygłów, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ucieknij od zgiełku miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 48 arów w miejscowości Uciekajka w gminie Ludwin na pojezierzu Łęczyńsko Włodawskim,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 456 m² 244,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości położonej w Legnicy przy ul. Ścinawskiej - działka nr 84/14.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł19 730 m² 116,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria bezpośrednio przy ulicy Norberta Adamowicza po obydwu jej stronach. Szerokość działek na całej ich długości to 47m, i w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 540 m² 39,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną, widokową działkę budowlano-rolną w Żarnówce. Część budowlana to ok. 15 arów a rolna ok. 40 arów. Działka jest oddalona od domów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 236 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w pobliżu węzła S19 w Żarnowej z dużym potencjałem 0,3236ha działka przy drodze asfaltowej 1km nad nowo powstałą S19. Działka w kształcie trójkąta zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł910 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo uroczym miejscu, rejon ulicy Karczunkowskiej. Wokoło dużo zieleni. Cicha spokojna okolica. Dostępne media: prąd (przy działce) i gaz, woda w drodze, ok 50m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł482 m² 1 141,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w centrum Legnicy przy ul. Korczaka. Działka o powierzchni 482mkw, przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną. Działka posiada zatwierdzony.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł7 095 m² 408,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.(usługi,budynek max 1000 m2 na jednej działce) Dojazd z dwóch stron. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł3 700 m² 221,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ekologiczna działka nr121/1; obręb 0002- rolna/rekreacyjna/siedliskowa usytuowana w granicach gminy Konstancin-Jeziorna- cieciszew- 30 km od Warszawy. Powierzchnia 3700m2; wymiary35x135;.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 507 m² 285,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1507 m , położona w miejscowości Powązki w gminie Leszno, na obrzeżach Kampinosu. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki budowlane 10 i 15 ar Kępa, gm. Słomniki (25 km od Krakowa) Opis: na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Kępa (nr 19a), gmina Słomniki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 032 m² 181,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta mpzp Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2032 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Krubin, w gminie Wieliszew (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł976 m² 768,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 976 m w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska - Kokoszki (ul. Maszynowa). Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego m/u31 - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 325 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1325 m2 z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 040 m² 155,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko 2 działki budowlane zostały do sprzedaży decyduje kolejność rezerwacji! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy Marka Grechuty w Darłowie nad Morzem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 249 m² 66,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz nieruchomości z dala od zatłoczonych miejsc , to zapraszam do zapoznania się prezentowaną działką o powierzchni 2249m2, położoną w miejscowości Drwały w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł3 443 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się w urokliwym , cichym miejscu. Korczaki znajdują się w odległości 5 minut autem od centrum Suchej, działka otoczona lasem. Wymiary ok.92 m na 37 m z czego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 860 m² 69,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1860 m , położona w miejscowości Parypse, zaledwie 3,8 km od granic Chełma. To idealna propozycja dla osób, które chcą wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł862 m² 156,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   ! OSÓWIEC! IDEALNA LOKALIZACJA - 5 KM OD BYDGOSZCZY! OKAZJA CENOWA! DZIAŁKI NA TERENIE GMINY SICIENKO Piękne działki budowlane, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł87 900 m² 4,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Gilwa (gm. Prabuty). Przedmiotem sprzedaży jest rozległy zadrzewiony grunt, który składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł5 285 m² 376,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas działka inwestycyjna Z linią brzegowa W bydgoszcy przy witebskiej Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5285m2 w Bydgoszczy z linią brzegową rzeki (150.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 289 m² 334,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 10/3, położona w obrębie 313s w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób poszukujących gruntu z potencjałem rozwojowym -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 400 m² 227,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie zbliżonym do prostokąta położona w bliskiej odległości od miasta, przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość o szerokości od 38 do 25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

19 680 000 zł6 997 m² 2 813 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa pod inwestycję z pnb, 540 m od morza w ustroniu morskim! Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową pod "inwestycję" z gotowym projektem i pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni o powierzchni 700,00 m2 położonego w Warszawie przy ul. Staniewickiej 1a, na działce o nr 6/6 z obrębu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 443 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1443 m, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Żagania przy ul. Węglowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia