dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

126 000 zł1 000 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 ar -półwiosek stary, 300 metrów od pięknej plaży nad jeziorem! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o pow. 10 ar, z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 081 m² 67,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Probark (gmina Mrągowo). Działki z bezpośrednią linią brzegową oraz dostępem do jeziora Wierzbowskiego. Grunty o powierzchni od 3000 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł1 284 m² 239,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki budowlane w Górkach Małych - spokojna lokalizacja w otoczeniu zieleni Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjnie położone działki budowlane zlokalizowane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł6 400 m² 139,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedania działkę z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego położoną w Zręczycach (gmina Gdów) o powierzchni 64 arów (6 400 m ). Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 550 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w Nowogardzie. Nieruchomość o powierzchni 1550 m2 znajduje się w kompleksie 30 działek. Dostępne media to: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krasne

Krasne,podkarpackie

1 750 000 zł3 534 m² 495,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie w Central Office! gotowiec inwestycyjny - krasne k. Rzeszowa Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 270000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł19 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Brzeźnie, gmina Kostrzyn, powiat poznański. Dwie działki o łącznej powierzchni ok. 19 000 m2 położone są.

Szczegóły ogłoszenia

5 467 000 zł45 464 m² 120,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu do sprzedaży 3 atrakcyjne działki (wg jednej Księgi Wieczystej), położone w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie (obręb 0168), w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

161 670 zł951 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj tam, gdzie natura naprawdę odpoczywa - Stary Adamów, ul. Działkowa Szukasz miejsca, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a powietrze pachnie lasem.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1650 m2 położoną w miejscowości Suszki. Szczegóły oferty: - działka budowlana powierzchni 1650.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 639 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super okazja dla dewelopera krosno ul. Białobrzeska! Marzysz o inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 078 m² 398,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna i malownicza okolica, doskonała lokalizacja, blisko Trójmiasta, blisko pkm i Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 166 m² 167,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Lokalizacja * Rozgarty, ul. Polna ; *.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 351 m² 443,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje ogólne Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1351m2 położonej przy ul. Dożynkowej. Nieruchomości jest na planie zbliżonym do kwadratu z dojazdem drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł925 m² 64,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł499 m² 310,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta idealna dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia wśród zieleni. Działka o powierzchni 499 m2, posadowiona w Nowym Dąbiu na terenie Ogródków Działkowych ,nad Notecią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Świeradowie-Zdroju | 1500 m | 209 000 zł Biuro nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

450 500 zł1 060 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną lub zabudowę usługową w centrum Smolca! Na sprzedaż działka budowlana nr 206/15 o powierzchni 5372 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stary Borek,zachodniopomorskie

199 500 zł2 141 m² 93,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- około 3 km do plaży - Około 5 km do Kołobrzegu - W okolicy istnieje już zabudowa jednorodzinna - Osiedle domów jednorodzinnych - Dojazd droga gruntowa - utwardzona - Działki objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł694 m² 83,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis oferty sprzedaży działek budowlanych - Mieleszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w pięknej i malowniczej wsi bukowna pomiędzy Lubinem a Legnicą. Działki O numerach: 197/19 o pow. 9,31 ara - cena 83 790 zł 197/12 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Rolantowicach, gmina Kobierzyce Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

293 400 zł3 260 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane w Ożarowicach. Do sprzedania działka przeznaczona pod zabudowę w Studium o powierzchni 3260 m2. Działka w kształcie prostokąta. Media: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

8 639 000 zł2 468 500 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 246,85 ha, położony w miejscowości Okopa, tuż przy granicy administracyjnej miasta Bartoszyce. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł17 600 m² 119,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna wyjątkowa lokalizacja przy granicy z Niemcami i Czechami. Biuro oferuje nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym - działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

124 670 zł959 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy nową ofertę działek budowlanych w miejscowości Świebodzice. Teren objęty mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd drogą utwardzoną. Media dostępne w drodze :.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 868 m² 99,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana zlokalizowana na obrzeżach wsi Pobiedna, tuż przy granicy polsko-czeskiej, w pięknym otoczeniu przyrody i nielicznych domostw. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu pod zabudowę. Położona w Budy-Grzybek przy ul. Sasanki (2 km od stacji pkp - Chylice Kolonia, 3 min samochodem) Zalesiona. Wymiary około: front - 23 m, głębokość- 36 m Z.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę rolną o powierzchni 30 arów położoną w gminie Jodłownik. Teren do wydzielenia geodezyjnego z większej działki - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 870 m² 855,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa, pięknie zalesiona działka położona tuż przy granicy z Magdalenką w zielonej, cichej okolicy. Nieruchomość o symetrycznych wymiarach w kształcie prostokąta. Dla tego.

Szczegóły ogłoszenia

265 100 zł1 205 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, działka na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych granicząca z lasem. Cicha i spokojna okolica. Rewelacyjny dojazd do Poznania. Położenie: nieslabin pod Śremem. Enklawa 14.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 983 zł5 048 m² 772,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikalny teren inwestycyjny W mielnie - 1 linia brzegowa - 5048 M2 ?prezentujemy wyjątkową ofertę gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych w prestiżowej, zachodniej części Mielna. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

11 850 000 zł25 137,13 m² 471,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić niezwykle ciekawą ofertę dla dewelopera lub inwestora. Działka z widokiem na pasmo Karkonoszy od Szrenicy po Śnieżne Kotły.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł2 399 m² 255,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 2 399 m , położona w malowniczej miejscowości Gostyń w województwie śląskim. Ta przestronna, ogrodzona panelami 3D.

Szczegóły ogłoszenia

161 480 zł1 468 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Zławieś Wielka, idealne położenie, lokalizacja przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym Biurze Projekt domu w cenie działki (dom na zdjęciach w ofercie)! Urokliwie usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 026 m² 567,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: kraków / Jugowice / ok. ul. Armii Kraków Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2026 m2. Zgodnie z opracowywanym projektem planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł861 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o powierzchni zabudowy 154 m2, położonej w Mordach przy ul Kolejowej, powiat siedlecki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 310 m² 175,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż narożną działkę pod budowę wymarzonego domu, o powierzchni 1310m2. Usytuowana przy asfaltowej drodze, w sąsiedztwie lasu, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 902 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana w Warzenku - blisko natury oraz dużego, bardzo ładnego jeziora. Na sprzedaż oferujemy przepiękną działkę budowlaną, o powierzchni 2902 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

254 100 zł847 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 847m2, wymiarach 22,2 x 37,8m. Teren jest.