dowolna

Działki

64 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 103 ogłoszenia

308 000 zł1 400 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Charzykowy - Działki budowlane na sprzedaż 1400m2 Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1400 i 1401 m2 z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym. Obie działki.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł417 m² 335,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię prawa do użytkowania działki rekreacyjnej na terenie R.O.D. Otowo położoną wśród lasów nad Jeziorem Lusowskim.(dojście ok. 500m) Działka jest ogrodzona. Murowanym domek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 417 500 zł1 050 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Gdańsk Olszynka, ul. Jaśminowa. Wraz z projektem i pozwoleniami na budowę dwóch bliźniaków. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 154 m² 953,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Opis ogłoszenia: na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 391/3 o powierzchni 1154 m2, położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. ? to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

233 800 zł668 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane z mpzp Lidzbark Warmiński, ul. Leśna/ ul. Spacerowa (obręb 11). Sprzedaż na pełną fakturę vat 23%. Cena w ogłoszeniu to kwota brutto. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 666 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 4666 m - Zbiczno, gm. Zbiczno | 200 000 zł Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 4666 m , zlokalizowaną w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 000 zł400 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 40 ha położoną w miejscowości Młodasko, bezpośrednio przy drodze nr 92 Poznań-Berlin, w bliskim sąsiedztwie zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

276 950 zł1 450 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pełna opieka prawna Bezpłatny doradca kredytowy Zniżki na taksie notarialnej Pakiet zniżek do Leroy Merlin Na sprzedaż działka zlokalizowana pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 966 m² 991,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 20.04.26 Poznań/ Północ , na sprzedaż działka inwestycyjna z małym domem, położona w obrębie Piątkowa. Powierzchnia -1966m2 Front -30 m Kształt regularny/prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 919 m² 244,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny kompleks trzech działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 3919 m , zlokalizowany w obrębie 0003 miasta Choszczno, oznaczonych numerami 499/5, 499/6.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Lubomyślu przy trasie Żary-Zielona Góra, działka o powierzchni 2 ha. Lokalizacja idealna na inwestycję związaną z obsługą podróżnych, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł900 m² 105,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 904 mkw w otoczeniu natury przy ścianie lasu w miejscowości Zblewo. Pewna inwestycja! Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę rolną na powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 193 m² 100,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta działka w Czerniejewie to coś więcej niż grunt to początek Twojego miejsca na ziemi. Doskonale położona działka Zlokalizowana w rozwijającej się, spokojnej części Czerniejewa, ta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

7 działek położonych w malowniczej miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, powiat słupecki Działki zlokalizowane są w otoczeniu bujnej roślinności, łąk oraz pastwisk, co tworzy idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Hyżne

Hyżne,podkarpackie

230 000 zł1 800 m² 127,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pod dom marzeń w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Wyłącznie w onhouse! Działka budowlana w miejscowości Hyżne to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 424 m² 119,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w bardzo prężnie oraz ciągle rozwijającej się dzielnicy w Malborku- dzielnica wielbark. Działka znajduje się na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł2 333 m² 85,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości divo oferuje do sprzedaży: działka budowlana w miejscowości Kwaczała. Kwaczała to mała, miejscowość w gminie Alwernia, wokół, duża ilość lasów, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

355 500 zł1 975 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 4728 Przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 1975 m2,szerokości 40 m w miejscowości Bieganów koło Międzyborowa. Działka zadrzewiona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 879 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 879 m , położona w miejscowości Zabijak przy ul. Śląskiej, w spokojnym i naturalnym otoczeniu lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

5 140 000 zł25 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna Wymiary 60 x 540 Działka znajduje się bezpośrednio przy trasie 718 oraz przy wjeździe na A2 Pruszków Działka z dużym potencjałem oraz z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41 806 m² 9,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki mogą być twoje za 5985 zł miesięcznie! sprzedaż na raty bez banku! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działki rolne O łącznej pow. 4,1806.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 662 m² 198,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka numer 199/20. Powierzchnia działki wynosi 1 662m2. Płaskie ukształtowanie terenu. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej. Media przy granicy działki w drodze: -woda.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł2 017 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w Pasłęku z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2017 m2. Nieruchomość położona w ciągu innych dziełek o oznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł2 178 m² 183,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wydane warunki zabudowy na budowę 4 domów jednorodzinnych! Media na działce! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 21,78 ara , zlokalizowana w Łańcucie, przy ul. Kąty - tylko 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 271 m² 48,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam dużą, atrakcyjnie położoną działkę nr 102/25 w miejscowości Bysław (gmina Lubiewo) świetną zarówno pod dwa domy jednorodzinne, jak i pod realizację własnego domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 420 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Nowej Wsi Ujskiej o pow. 1420 m 2. Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 895 m² 164,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie każda działka daje tak komfortowe warunki do budowy ta łączy świetne proporcje, uzbrojenie i dobrą lokalizację. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1895 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

12 210 000 zł49 479 m² 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną halami magazynowo-produkcyjnymi oraz budynkiem biurowo-usługowym zlokalizowaną w Rzeczycach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 600 m² 282,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mn,U przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługową. To idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł753 m² 181,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana. Świętoszów. Na sprzedaż działka o numerze 88/3, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Świętoszów. Powierzchnia działki: - 753 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 811 m² 220,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko U nas atrakcyjne działki usługowe W doskonałej lokalizacji oferta bez prowizji od klienta kupującego Klikaj w wideo zamieszczone w ofercie Teren.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 003 m² 149,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki Miłocice Małe 113/4 cena - działka sprzedana 113/8 cena 150.000zł - działka sprzedana 113/3 cena 150.000zł - wolna, kanalizacja przy działce 113/9 cena - działka sprzedana 113/5.

Szczegóły ogłoszenia

715 507 zł2 393 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w Łodzi (łódź- górna). Dla działki wydane pnb budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Powierzchnia zabudowy od 10-22 %. Wysokość od 6-9m. Wydana zgoda przez zwik.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 210 m² 73,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia. Niezabudowane działki gruntu o powierzchni 1210m 2 oraz 1190m 2 , położone w Spytkowie, powiat giżycki, gmina Giżycko. Wymiary działek ok. 25 x 50 [m] od frontu 25.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 042 m² 210,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Rzeszowa? Ta oferta to idealna propozycja dla inwestora lub osoby planującej budowę wymarzonego domu -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Miejscowość położona w odległości 11km od granic Lublina. Nieruchomość gruntowa w miejscowości Krasienin-Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 768 m² 248,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki ewidencyjne, razem ponad 1760m2 w Kałęczynie blisko granicy z Grodziskiem Maz., Wymiary każdej 25 x 35 m, do sprzedania tylko razem. Zapisy mpzp: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 556 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

350 910 zł3 369 m² 104,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka leśna / rekreacyjna, położona w malowniczym lesie. Lokalizacja: somianka, rejon Huta Podgórna - Popowo A, ul. Wspólna 7, działka nr 121. Powierzchnia wynosi 3369 m (0,3369 ha).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 756 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlano-leśna o powierzchni 37,56 ar, w tym ok. 20 ar części budowlanej w Krzyszkowicach zabudowana starym drewnianym domem do rozbiórki. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł8 946 m² 23,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o numerze 520/4, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Stara Kiszewa (powiat kościerski). Kluczowe.