dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

199 000 zł5 200 m² 40,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Dwie malownicze działki w sercu Lubelszczyzny czekają na Ciebie! Marzysz o własnym domu w spokojnej i urokliwej okolicy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 000 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż działkę położoną w Lipienicy, powiat Świekatowo. Specyfikacja działki: lipienica/świekatowo Powierzchnia: 0,7000 ha Wymiary przybliżone: 74 m (front) x 127.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł3 010 m² 87,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę z linią brzegową jeziora. Atrakcyjna działka o powierzchni 3010 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 000 zł30 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 4 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna Powierzchnia: 0,3000 ha 125 000 zł (41,67 zł/m ) grabowno wielkie, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie lokalizacja Gmina Twardogóra jest gminą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Szymanów pod Konstancinem - Jeziorną powierzchnia 15 000 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada minimalną powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 007 m² 119,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana pod wymarzony dom! Spokojna okolica, media w pobliżu. Na sprzedaż atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną, położona w spokojnej i zielonej okolicy - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 182 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną, położona w urokliwej i prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł1 299 m² 205,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży niezabudowaną działkę gruntu położoną w Kobylnicy przy ulicy Jaśminowej w otoczeniu zieleni, na spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł8 000 m² 538 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

80 arowa , płaska, szeroka w pobliżu ul. Myślenickiej , przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę bliźniaczą z usługami lub jednorodzinną wolnostojącą. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 565 m² 127,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz niedużej ale i nie małej działki budowlanej w najbliższym otoczeniu Sanoka? Doskonale trafiłeś. Na sprzedaż piękna parcela, położona w pod sanockiej miejscowości Zahutyń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł6 700 m² 477,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka na pograniczu sulejówka I wesołej potencjał dla domu lub inwestycji Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom wśród zieleni, a może planujesz nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł2 800 m² 229,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

ℹ na sprzedaż działka inwestycyjna - Okrzeszyn (gm. Konstancin-Jeziorna). Na sprzedaż działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, złożone zostały wnioski do nowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł406 m² 5 418,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja I okolica: strzyża to jedna z bardziej popularnych dzielnic Gdańska, przez niektórych traktowana jako część Oliwy. Jej nazwa pochodzi od przepływającej w pobliżu strugi,.

Szczegóły ogłoszenia

96 921 zł1 089 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 działek zlokalizowanych przy ulicy Wiśniowej w Nowej Wsi! Grunty oddalone są jedynie o około 2 km od Sokołowa Podlaskiego. Poniżej przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Przydonica,małopolskie

130 000 zł2 007 m² 64,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w malowniczej Przydonicy Marzysz o własnym domu w pięknej i spokojnej okolicy? Ta wyjątkowa działka to idealna szansa na spełnienie Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł21 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu ziemię przemysłowo-usługową o powierzchni 21 000 m2. Ziemia graniczy z drogą wojewódzką nr 218 prowadzącą z Osowy do Krokowej przez Szemud i Wejherowo. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z możliwością zabudowy zagrodowej zlokalizowana w miejscowości Cianowice gm. Skała o pow ierzchni 1 ha (do wydzielenia). Działka delikatnie nachylona w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

137 437 zł947,84 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* działki W bogusławicach (gm. Oleśnica) * Zapraszam się do zapoznania się z ofertą dotyczącą 9 działek w Bogusławicach. Znakomita cena: 165,00 zł/m2 Działki są objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębówiec Osiedle Kociołek, na sprzedaż działką idealna pod dom letniskowy lub mieszkany powierzchnia 600m2, uzbrojenie prąd na działce, woda -możliwość wykopania studni, działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł23 935 m² 58,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki zlokalizowanej w gminie Bogdaniec w obrębie Wieprzyce, tuż przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego. Działki o łącznej powierzchni niespełna 2,40 ha.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 310 m² 36,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość Czestate przedstawia, działka w całości budowlana 3310 m Olszyna, gmina Herby w powiecie Lublinieckim. Wymiary: 47 m szerokości 70 m długości mpzp: teren.

Szczegóły ogłoszenia

90 160 zł1 288 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł7 348 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedania niezabudowaną działkę położoną w Mościsku przy ul. Kolejowej. Cechy działki: powierzchnia 7348 m2, z czego 2928 m2 to teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł950 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej, zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Władysława Łokietka (boczna od ul. Wyspiańskiego) działka:.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 133 m² 165,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Jagła Nieruchomości. Piękne działki budowlane położone w miejscowości Gruczno, powiat świecki. Gruczno to malowniczo położona wieś, 12 km na południe od Świecia,.

Szczegóły ogłoszenia

12 625 zł4 300 m² 2,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia działki o łącznej powierzchni 4300,00 m2 zlokalizowane w Częstochowie ul Warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 651 m² 248,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Świnoujścia dzielnicy Karsibór.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł812 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Działki w pięknym i zacisznym miejscu w Dobrczu Lokalizacja: miejscowość Dobrcz, gmina Dobrcz Powierzchnia Działki: 788m2 (kształt zbliżony do kwadratu, 28x29) Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 898 m² 72,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Czy marzyłeś kiedykolwiek o posiadaniu miejskiego domu z duszą leśnej polany? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży niezwykłą działkę w Sieradzu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł10 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1 ha położoną w miejscowości Trzeciewiec, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 656 m² 536,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu wyjątkowo dobrze usytuowaną działkę inwestycyjną, zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze publicznej o powierzchni 4656m2. Działka posiada warunki zabudowy dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł825 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Gułtowy, gm. Kostrzyn Wyjątkowa działka mieszkaniowa z możliwością prowadzenia usług na części nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 278 m² 390,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek pod bliźniaki i szeregi z miejscowym planem w Baninie! lokalizacja: banino to popularna miejscowość przy Gdańsku, stająca się właściwie kolejnym osiedlem tego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł1 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna położona w Woli Radziszowskiej. Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej. Kształt prostokąta o wymiarach 12x94 metry. Działka nr 3622. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

95 315 zł1 733 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka, położona w miejscowości Wilczeniec Bogucki, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Parametry działki: powierzchnia: 1733m Kształt: prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł7 800 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa! na sprzedaż teren inwestycyjny W budzyniu powiat chodzieski. Uwaga! Cena została obniżona o 100.000 zł- teraz taniej, Cena wynosi 1 870.000 zł (240 zł/1 m2) Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magia Czeka na Działce obok Warszawy! Przenieś się do krainy marzeń odkrywając wyjątkową działkę, gdzie magia tkwi w każdym zakamarku! Położona w malowniczej okolicy, ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 004 m² 32,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Glinne - Gmina Lesko działka: nr działki: 553 obręb Glinne powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 764 m² 855,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zabudowaną budynkami magazynowo - produkcyjnymi w atrakcyjnej lokalizacji Zielonej Góry. Działka posiada pow. 8764 m2, budynki z wiatami.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 500m2. Wszystkie media w drodze. Działka położona w miejscowości Mielenko Mielenko jest położone pomiędzy Mielnem, gąskami i Sarbinowem. Charakter oferty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij