dowolna

Działki

64 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 108 ogłoszeń

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Urokliwa działka z dogodnym dostępem do przyrody, położona blisko lasu, oferujące spokój i możliwość codziennych spacerów wśród drzew oraz.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz działki, z dala od miejskiego zgiełku, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł2 300 m² 66,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 23 ary.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł7 734 m² 77,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł510 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 5,1 ara (ok. 510 m ) z budynkiem mieszkalnym położoną w Krakowie przy Alei Jana Pawła II. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł68 325 m² 62,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun ofertykonrad Rakowieckitel.   Na sprzedaż pakiet 2 działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 6,83 ha (68 325 m), położonych w miejscowości Myszęcin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

125 250 zł1 002 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obecnie bardzo poszukiwane przez kupujących są działki małe z wydanymi warunkami zabudowy. Najczęściej pyta się nas o działki w granicach od 700m2 do 1500m2. Powierzono nam do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Starzyce

Starzyce,zachodniopomorskie

130 000 zł4 818 m² 26,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno- budowlana o pow. 0,4818 ha położona w niedalekiej odległości od jeziora Starzyce. Dla działki wystawiono decyzję o warunkach zabudowy na budowę domu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł20 000 m² 5,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o numerze ewidencyjnym 206/2 i powierzchni 2 ha, położoną w miejscowości Zabłocie (obręb 0039), w pobliżu Bystrzycy Kłodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł2 995 m² 100,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w Kruklankach przy ulicy Szkolnej, w spokojnej, zielonej okolicy, otoczonej lasem oraz jeziorami. Świetna lokalizacja łącząca ciszę i naturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 800 zł16 858 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę działki produkcyjno- usługowej o pow.16 858m2 położonej w Syryni gmina Lubomia. Nieruchomość jest położona przy głównej drodze asfaltowej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 452 m² 56,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: kompleks 7 działek o powierzchni od 1221 m2 do 5975 m2 Dostęp do drogi gminnej Rzeka Szkarpawa zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 600 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Alfa Investment oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ponad 10 000 na terenie gminy Łysomice. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Lulkowo przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł52 510 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę wielofunkcyjną z linią brzegową nad jeziorem Martiany w Martianach. Działka o powierzchni 5,250 ha objęta mpzp. Przeznaczenie terenu na cele: - zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 4000 m - Stara Wrona, okolice Jońca Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 4000 m , zlokalizowana w miejscowości Stara Wrona, w gminie Joniec,.

Szczegóły ogłoszenia

234 720 zł2 608 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień ma swój spokojny rytm.? Gdzie dzień rozpoczyna śpiew ptaków, zapach lasu i trawy, jesienna mgła unosząca się nad doliną rzeki.?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

850 000 zł410 m² 2 073,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Działka budowlana przy ulicy Grunwaldzkiej w Olsztynie. Działa zabudowana ( budynek do wyburzenia ). Numery działek : 44/2 i 44/27. Możliwość wybudowania lokalu lub budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Dwór

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości, w pobliżu lasy, łąki - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł950 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, prezentuje Państwu na sprzedaż działkę (nr III) o powierzchni 9,50 ar z warunkami zabudowy (wz) na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł804 m² 118,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pleśna na sprzedaż kompleks widokowych działek budowlanych Media | Zjazd z asfaltu | Piękna panorama | Spokojna okolica Prezentujemy ofertę sprzedaży kompleksu działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 001 m² 298,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę budowlaną nr ewidencyjny 170/8 o powierzchni 1001 m , zlokalizowaną w miejscowości Mieroszyno, w sąsiedztwie Rozewia. Działka zlokalizowana przy ul Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z budynkiem w dobrej lokalizacji przy drodze wojewódzkiej. Na nieruchomość składa się duża działka częściowa zalesiona rosłymi drzewami oraz budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

93 600 zł10 400 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gruntu na sprzedaż w Jędrychowie, malowniczo położonym nad Zalewem Wiślanym, w pobliżu Fromborka. Podstawowe informacje o działce -powierzchnia: 10,400 m -klasa gruntu: rol IV.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 034 m² 203,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury w najczystszej postaci - działki w Brajnikach, blisko jeziora Świętajno Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnych działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

985 600 zł61 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

6,16 ha*działka*siedlisko*natura*daleko od zgiełku*dobry dojazd do miasta [english description below] Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży: malownicza działka siedliskowa.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 261 m² 130,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dala od miejskiego zgiełku, z możliwością zabudowy wśród kilkunastoletnich sosen. Planujesz budowę domu? Nie zwlekaj Bądź pierwszy i wybierz najlepszą. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 300 m² 56,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż dużą, widokową działkę budowlano - usługową położoną w miejscowości Wilkowisko w gminie Jodłownik. Działka o powierzchni 53 ary,.

Szczegóły ogłoszenia

62 480 zł1 136 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę działki o pow.1136 m2 we wsi Ojrzanowo gmina Łabiszyn. Działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze gminnej oraz posiada udział w drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 990 zł12 438 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka na płn/zach. krawędzi Kampinoskiego Parku Narodowego z bardzo dobrym dojazdem drogami o nawierzchni asfaltowej. Wielkość, wymiary i usytuowanie działki pozwoli przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł901 m² 229,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka budowlana 901 m2 w pożądanej lokalizacji na kameralnym osiedlu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w atrakcyjnej okolicy w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł3 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż trzech działek rekreacyjnych o powierzchni 3100m2, 3323m2 i 5106m2. Działki pięknie położone na wzniesieniu, teren częściowo zalesiony, wyjątkowo spokojne miejsce, na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł7 400 m² 12,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę leśną/ rolną o powierzchni 7.400 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce. Najważniejsze atuty: wymiary działki: 14 x 641.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 000 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka oznaczona w planie symbolem 36 mnw - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

342 673 zł52 719 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 5,2719 ha na sprzedaż. Do sprzedaży jest działka rolna o łącznej powierzchni 5,2719 ha położone w miejscowości Nowa Kościelnica, gmina Ostaszewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł865 m² 647,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w pełni uzbrojona zlokalizowana w Pilchowie przy drodze asfaltowej. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący zabudowę jednorodzinną, do 30% powierzchni działki, do.

Szczegóły ogłoszenia

992 000 zł8 264 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż podział działek o powierzchni całkowitej 8264 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Podział na 4 działki: - 1900 m , - 1600 m , -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 156 m² 301,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1156m2 zlokalizowana w Żelechowie. Kształt prostokąta o wymiarach 24 x 48,17, częściowo ogrodzona siatką media - prąd i wodociąg w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 733 m² 103,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka częściowo uzbrojona (skrzynka na prąd na działce), woda znajduje się w pobliżu działki. Nieruchomość jest ulokowana w zacisznym miejscu z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł750 m² 224 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam przepiękne działki W enklawie przyrody! pomiędzy Toruniem, a Bydgoszczą! Biuro pośrednictwa Centrum Nieruchomości Honorata Witczak ma przyjemnośc zaprezentować Państwu wartą uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

72 900 zł1 215 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1215 m2 położoną w Skorzynicach, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł699 m² 443,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, położoną w malowniczej miejscowości Ługi, zaledwie 550 m od Jezioro Niedzięgiel - idealne miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu natury.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij