dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Szymały

Bytom,śląskie

2 350 zł1 210 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynajmę działkę Z garażem na działalność - 1210 m bez prowizji! Lokalizacja: bytom Stroszek / Radzionków, ul. Szymały, działka nr 917/127 (obok dawnej Telekomunikacji Polskiej). Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Cmentarna

Ozimek,opolskie

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia punkt - teren pod przyczepę gastronomiczną lub kiosk o powierzchni ok 35m2 (5mx7m). Bardzo dobre i widoczne miejsce w Centrum Ozimka u zbiegu ulic Korczaka - Cmentarna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Trzcianka

Trzcianka,mazowieckie

5 000 zł14 000 m² 0,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dla wynajęcia bardzo atrakcyjny teren działki inwestycyjnej o powierzchni 14 000 m2 w unikalnym miejscu pod Wyszkowym w miejscowości Trzcianka w pow. wyszkowskim. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Bytom,śląskie

2 350 zł1 210 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynajmę działkę Z garażem na działalność - 1210 m Lokalizacja: bytom Stroszek / Radzionków, ul. Szymały, działka nr 917/127 (obok dawnej Telekomunikacji Polskiej). Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Pustelnik

Pustelnik,mazowieckie

1 400 zł220 m² 6,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynajme część stodoły 200m2 do celów magazynowych itp na działalność nieuciążliwą dla mieszkańców. Dojazd i wejscie odrębne od budynków mieszkalnych właścicielka. pomieszczenia obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

2 500 zł15 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia miejsce pod działalność gastronomiczną, zlokalizowane na terenie parku handlowego przy ul. Obywatelskiej w Łodzi. Lokalizacja jest idealna dla Food Trucka, namiotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

1 200 zł2 750 m² 0,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dostępne. Proszę w wiadomości napisać o jaką nieruchomość chodzi - lokalizacja, cena. Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjną działkę w Dobieszowicach gmina Bobrowniki (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

30 000 zł5 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia grunt utwardzony o powierzchni 5000 m kw. - ogrodzony i oświetlony - media: energia elektryczna, woda, separator Cena wynajmu gruntu 6 zł/m kw. netto. Kontakt- zamieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

3 000 zł1 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia grunt utwardzony, ogrodzony, media: woda, prąd. Kontakt- zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

15 000 zł3 500 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry. Oferuję teren do wynajęcia na trasie dk 81 i granicy katowice/mikołów ul katowicka Teren leży przy drodze krajowej przystanek autobusowy przy samym tereniei również po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

5 000 zł730 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** parking 730m2 *** *** os.MŁODYCH *** *** TEREN UTWARDZONY *** Polecam do wynajęcia teren przeznaczony na parking samochodów osobowych i dostawczych zlokalizowany na os.Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wróblewskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł1 230 m² 1,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac utwardzony w Bolesławcu przy ul. Wróblewskiego obok Ampera. Powierzchnia ok 1230 m2 , częściowo ogrodzony , możliwość podłączenia prądu. Polecam. Tel. Czynsz : 2000zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana Domiarki

Domiarki,małopolskie

92 000 zł23 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Usługowo-produkcyjna/magazynowa na Wynajem Biuro Nieruchomości Pan Broker oferuje do wynajęcia działkę o powierzchni 230 arów w miejscowości Domiarki! Dane nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

9 900 zł2 500 m² 3,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków, nowa Huta, rejon ulicy Sołtysowskiej. Na wynajem nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2 500m2 częściowo utwardzona. Teren ogrodzony. Dojazd do nieruchomości gminną drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żary

Żary,lubuskie

4 000 zł10 000 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do dzierżawy działkę położoną w Żarach o pow. około 1 ha w cenie 4 tys. + 23% Vat. W pobliżu granicy nieruchomości są media. Położona jest ona niedaleko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Przasnysz,mazowieckie

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do wynajęcia ogrodzony plac o powierzchni 30 arów, zlokalizowany w dogodnym miejscu, idealny pod działalność taką jak skład budowlany, skup złomu czy skład węgla. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł20 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English | plac utwardzony 20 000m2 | możliwość wynajmu placu utwardzonego do 45 000m2 | możliwość podziału |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł500 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren w przygotowaniu dostępny po uzgodnieniu. Oferujemy do wynajęcia utwardzony działkę usługową o powierzchni od 500 m2. Działka zlokalizowana jest w odległości 4 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy głównej trasie w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie. Działka o pow.1000m2. Działka jest płaska. Media w drodze. Idealna lokalizacja. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Przeworsk

Przeworsk,podkarpackie

1 500 zł500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji wynajmę miejsce pod reklamę przy autostradzie A4 , niedaleko zjazdu na Przeworsk działka w kształcie trójkąta, dobrze widoczna w kierunku Przeworsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Na Zakolu Wisły

Kraków,małopolskie

3 000 zł4 335 m² 0,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Helton ma przyjemność zaprezentować nową ofertę - wynajmu działki w Podgórzu, ul. Na Zakolu Wisły. Opis: prezentowana nieruchomość to działka usługowa w atrakcyjnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Białystok,podlaskie

8 000 zł3 500 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia utwardzony asfaltowy plac o powierzchni 3500 m , zlokalizowany przy jednej z głównych arterii miasta - ulicy Mikołaja Kopernika. Teren znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 zł900 m² 2,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Repty - droga dk 78. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni około 900 m2. Teren przeznaczony w planie zagospodarowania: 26r-mni - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

11 000 zł7 500 m² 1,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do wynajęcia plac o pow. ok 7500 m 2 , ogrodzoną, oświetloną działkę o dogodnej komunikacji z kierunku Gliwice, pyskowice, dogodny dojazd z autostrady A-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 zł673 m² 3,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do wynajmu działka gruntu na Sobięcinie z dojazdem do nowej drogi asfaltowej z nową infrastrukturą cena 80000zł powierzchnia 673m2. Zapraszamy na bezpłatną, prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia ogrodzoną i utwardzoną działkę o powierzchni ok. 20 a . Nieruchomość położona jest na ul. Sikorskiego. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Topolowa

Wojnowice,dolnośląskie

14 000 zł10 000 m² 1,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do wynajęcia teren przemysłowy pod działalność uciążliwą. Lokalizacja : Wojnowice, ul. Topolowa 8, gmina Czernica 50-003 Powierzchnia : 10000 m2 Na terenie znajdują się: - hala 100m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bankowa

Chorzów,śląskie

1 000 zł3 100 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Podana kwota nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kc, a została jedynie podana ze względu na wymogi techniczne portalu. Uniwersytet Śląski 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 Ogłasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

17 500 zł5 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajmu teren o powierzchni 5000m2 - 1ha Teren utwardzony asfaltem i kostką brukową Pod składowanie, bazy transportowe, i inną działalność Możliwość wynajmu części terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Webera

Bytom,śląskie

999 zł200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjna lokalizacja pod ustawienie foodtrucka lub stragan w ścisłym centrum Bytomia na wybrukowanym placu u zbiegu ulic Webera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Poznań,wielkopolskie

500 zł25 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem najmu jest grunt położony na ul. Stróżyńskiego 19 w Poznaniu. Wielkość gruntu około 5 m2 do wynajęcia pod automat do napoi, przekąsek lub reklamę. Rozważymy, każda ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trenów

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł946 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o pow. 946 m2 zlokalizowana przy ul. Trenów na Bielanach. Doskonała lokalizacja: obok ch Treny (biedronka, rossman), dojazd do warszawskich Młocin - 6 km. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gwarków

Wałbrzych,dolnośląskie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowo/magazynowe wraz z działką przy ulicy Gwarków na pograniczu Białego Kamienia i Sobięcina. W sąsiedztwie znajduję się wyłącznie zabudowa usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gliwice

Gliwice,śląskie

38 000 zł9 367 m² 4,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do wynajęcia działkę z zabudowaniami. Przeznaczenie: wynajem, działka przemysłowa na działalność usługową, magazynową, warsztatową. Nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Stanisławowska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

12 300 zł3 300 m² 3,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę atrakcyjną działkę / plac przy wjeździe do Mińska Mazowieckiego z Autostrady A2. Działka idealnie przystosowana do prowadzenia działalności usługowej. Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

8 250 zł1 500 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa - niezabudowana, złożona z działki gruntu o łącznej powierzchni 1500 m2.Możemy powiększyć tę powierzchnię do 5000 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

11 375 zł1 750 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do wynajęcia utwardzoną działkę o powierzchni 1750 m2. Położenie - blisko Ronda Matecznego Otoczenie - budynki mieszkalne i biurowce, komunikacja miejska Utwardzenie - asfalt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

5 400 zł1 500 m² 3,60 zł/m²

 

 

 

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

25 000 zł8 300 m² 3,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do zapoznania się z ofertą działki o dużym potencjale inwestycyjnym do wydzierżawienia przy ulicy Myśliborskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Działka o powierzchni 8300mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Namysłów

Namysłów,opolskie

3 500 zł4 077 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem teren o powierzchni 4077m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze dk39. Oferta inwestycyjna. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana Namysłów

Namysłów,opolskie

2 500 zł2 899 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem teren o powierzchni 2 899m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze. Oferta inwestycyjna. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi.