dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Wągródka

Wągródka,warmińsko-mazurskie

999 zł4 400 000 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1. Wydzierżawię 440ha gospodarstwo rolne we wsi Wągródka- były pgr, w woj. warmińsko-maz. gminie Górowo Iławeckie, powiecie bartoszyckim, nastawione na produkcję siana i sianokiszonki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

12 000 zł3 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynamujący: f. H. Roan E. i M. Włodarczyk Spółka Komandytowa dostępna powierzchnie: 3000m dostępność lokalu: natychmiast Lokalizacja: adres: ul. Portowa 22a, 30-000 Kraków Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gorzyczki

Gorzyczki,śląskie

350 zł645 m² 0,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajmu działki położonej w Gorzyczkach przy ul. Wiejskiej uwaga: możliwość zakupu działki przez Najemcę w styczniu 2026 r. Najważniejsze informacje: działka ogrodzona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nadarzyńska

Piaseczno,mazowieckie

36 000 zł2 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom wynajmę bezpośrednio plac , magazyn i biuro W centrum piaseczna Plac w całości ogrodzony i utwardzony, znajduje się w centrum Piaseczna przy zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Przemysłowa

Nowiny,świętokrzyskie

6 600 zł5 200 m² 1,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: działka na wynajem w miejscowości Nowiny przy ul. Przemysłowej - z możliwością postawienia hali do 2500 m2 (przez właściciela nieruchomości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Podole Małe

Podole Małe,pomorskie

4 000 zł45 000 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do oddania w dzierżawę, 4,50 ha ziemi rolnej w miejscowości Podole Małe, gmina Dębnica Kaszubska, powiat Słupski. Oferowana działka jest ziemią rolną, uprawianą, klasa ziemi III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

3 600 zł1 776 m² 2,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna handlowo-usługowa o powierzchni ok. 18 a. Świetna lokalizacja! Nieruchomość położona jest atrakcyjnie w sąsiedztwie ruchliwej drogi, w pobliżu sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Wiśniewskiego

Gdynia,pomorskie

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do wynajęcia utwardzony plac o pow. do ok. 1000 m2 (możliwa mniejsza powierzchnia), zlokalizowany w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego. Plac w kształcie prostokąta, utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Lawendowa

Kosakowo,pomorskie

2 200 zł849 m² 2,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka do wydzierżawienia 849 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Kosakowie. Teren przemysłowy, dobrze skomunikowany, blisko przystanek autobusowy, prąd (siła), woda na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

2 800 zł700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadam do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku działke pow. od 500- 5000m2 w czesci jest utwardzone, a w czesci teren zielony- trawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Częstochowa,śląskie

2 500 zł1 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Dymowski. Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu działki o powierzchni 1000 m , położonej w atrakcyjnym miejscu tuż przy stadionie żużlowym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

5 000 zł3 200 m² 1,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę teren pod działalność, terem przy drodze głównej, dobra reklama, komi samochodowy, warsztat napraw, usługi handlowe, skład ogrodniczy i inne. działka 3200m2 magazyny 200 m2. biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gdynia

Gdynia,pomorskie

7 500 zł3 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia długoterminowo duży plac nieutwardzony o powierzchni 3.000 m2. Miejsce pod usługi! Sprawdzi się jako parking, miejsce na kontenery i inną działalność. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

5 000 zł730 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** parking 730m2 *** *** os.MŁODYCH *** *** TEREN UTWARDZONY *** Polecam do wynajęcia teren przeznaczony na parking samochodów osobowych i dostawczych zlokalizowany na os.Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Nadmeńska

Kobyłka,mazowieckie

12 500 zł3 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Grodziszów,dolnośląskie

9 600 zł1 600 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia ogrodzona działka, pod dowolną działalność. Działka znajduje się na końcu wioski Grodziszów w gminie Siechnice, 7 km od wschodniej obwodnicy Wrocławia. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

24 000 zł6 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do wynajęcia utwardzona działkę o powierzchni ok. 6.000 m2 (lub jej część) z mediami. Do zaoferowania mamy ok. 5 ha terenów inwestycyjnych w Dąbrowie Górniczej. Teren obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

2 500 zł1 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka do wynajęcia *** *** do 5000M2 *** *** dowolna diałalność *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Jaroszówka w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Wrzosowa

Kobyłka,mazowieckie

30 440 zł30 440 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam, posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Nowa Biała

Nowa Biała,mazowieckie

22 000 zł9 627 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie wynajmu utwardzony plac, działka o pow. 9627 m2, numer ewid. 64/5 z prywatną asfaltową drogą dojazdową. Nieruchomość znajduje się w Nowej Białej, gm. Stara Biała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Stare Proboszczewice

Stare Proboszczewice,mazowieckie

5 500 zł5 685 m² 0,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie wynajmu utwardzony teren o pow. 0,565 ha w Starych Proboszczewicach, 15 km od Płocka. Nieruchomość znajduje się na części przemysłowej miejscowości. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł688 m² 3,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy Estakadzie Kwiatkowskiego na pograniczu Grabówka i Leszczynek w Gdyni. Działka o pow.688m2. Działka jest płaska. Media w drodze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł9 886 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ul. Lotnicza 146 - działka o powierzchni 9,886 mkw - dzierżawa - dz. nr 108/5 Szymanów Teren położony na terenie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

5 500 zł9 886 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

ul. Lotnicza 146 - działka o powierzchni 9,886 mkw - dzierżawa - dz. nr 108/5 Szymanów miejscowość w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, Aleja Jana Pawła II

Częstochowa,śląskie

6 994 zł2 600 m² 2,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Wynajęcia teren ok.2600m2 tuż przy skrzyżowaniu, Al. Armii Krajowej i Al. Jana Pawła II, w Częstochowie. Jedno z największych i najbardziej ruchliwych skrzyżowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

13 500 zł3 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia utwardzony i ogrodzony plac o powierzchni 30 arów w miejscowości Głogów Małopolski. Opis: - teren ogrodzony, utwardzony i monitorowany (stróż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

8 000 zł20 000 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona na granicy Nawojowej Góry i Krzeszowic. Dojazd z dk79 i z drogi gminnej. Działka częściowo utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siewierz

Siewierz,śląskie

6 500 zł9 017 m² 0,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 9017 m z budynkiem usługowym do wynajęcia - Siewierz, przy dk 91, blisko lotniska Pyrzowice Opis ogłoszenia Do wynajęcia atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 9017 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

5 500 zł5 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wydzierżawienia teren ok 5000 m kw, w Jastrzębiu - Zdrój utwardzony za 5500 zł/ miesiąc. Można wynająć również 10.000 m kw Plac utwardzony, nadający się na składowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 930 zł4 531 m² 1,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem oferta działki, tuz za pasem startowym lotnika. Idealna lokalizacja pod Twoją firmę! Na działce brak planu idealna pod parking, komis lub inne usługi. cena 2zł /m2 dostępna w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 368 zł2 184 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 223/2025 Prezydenta Miasta Świnoujście z dnia 8 kwietnia 2025 r. Prezydent miasta świnoujście ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Dzikie

Dzikie,podlaskie

7 000 zł7 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu działki zlokalizowanej w miejscowości Dzikie, tuż przy drodze ekspresowej S8, co gwarantuje szybki i wygodny dojazd zarówno do Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dzikie

Dzikie,podlaskie

300 zł70 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do wynajęcia miejsca postojowe zlokalizowane na placu przeznaczonym na postój tir-ów i pojazdów ciężarowych, położone w miejscowości Dzikie, tuż przy drodze ekspresowej S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Zabrze,śląskie

5 250 zł1 500 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie , Oferuję do wynajęcia działkę o powierzchni 1 500 m2. Istnieje możliwość kupienia mniejszego terenu. Teren płaski równy. Np.1500mkw ,2000mkw,5000mkw. Można wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gliwice

Gliwice,śląskie

28 170 zł5 634 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Oferuję do wynajęcia plac utwardzony o powierzchni 5364 m2. Cały teren utwardzony płytami drogowymi równy Plac w kształcie prostokąta utwardzony oświetlony z jednej strony rampa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wodna

Kraków,małopolskie

3 000 zł1 373 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wydzierżawię działkę przy ul. Wodnej w Krakowie. Działka w pierwszej linii Stawu Płaszowskiego Numer ewidencyjny: 322/56 obr. P-15 Podgórze Wymiary działki: 78x27x74x9,5 Teren płaski Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień Dobry Do wynajęcia miejsce przy ul Rusznikarskiej 13a w Krakowie Przygotowane podłoże wraz z zasilaniem. Na działce najemcy: shot 24 (od 04. 2025) Inpost Poczta Allegro Dhl Orlen Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Karchowice

Karchowice,śląskie

11 000 zł1 800 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni około 1800 m2,położoną w gminie Zbrosławice,w Karchowicach w bliskiej odległości od Gliwic .Działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Chorzów,śląskie

11 500 zł3 700 m² 3,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wydzierżawienia teren ok 3700 m kw, w Chorzowie utwardzony za 11.500 zł netto/ miesiąc. Plac utwardzony, nadający się na składowanie różnego rodzaju wyrobów lub parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gliwice

Gliwice,śląskie

38 000 zł9 367 m² 4,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do wynajęcia działkę z zabudowaniami. Przeznaczenie: wynajem, działka przemysłowa na działalność usługową, magazynową, warsztatową. Nieruchomość jest bardzo dobrze.