dowolna

Domy

46 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 604 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 999 990 zł460 m² 6 521,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:100

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Cena nieruchomości w cenie średniego mieszkania w Warszawie. Ale jaki: standard, możliwości i wyposażenia. Czysta okolica - otulina Puszczy Kampinowskiej, tylko 17 kilometrów do Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł82,75 m² 7 359,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten 82-metrowy dom z ogródkiem to idealna propozycja dla osób ceniących dobrą organizację przestrzeni. Na parterze mamy hall z miejscem na dużą szafę, łazienkę oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł82,75 m² 7 601,21 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł82,75 m² 7 359,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł169 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera i profesjonalne wsparcie na każdym etapie! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość i transparentność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł163 m² 5 828,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży bliźniaka w domu jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użytkowej 136 m2, działka o powierzchni 675 m2. Dom w stanie deweloperskim:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł232 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Duży dom pod krakowem, zabierzów, działka 8 arów, 5 sypialni, garaż, duże piwnice lokalizacja: dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta bez prowizji od kupujących Dom w Czernichowie - 20 kilometrów od centrum Krakowa. Po drodze w odległości zaledwie 13 kilometrów jest węzeł obwodnicy miasta, co doskonale ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 736 zł80,02 m² 6 820 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 664 zł79,98 m² 6 810 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 868 zł80,01 m² 6 810 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,97 m² 7 970,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Osiedle Brzozowe Akomodera Do sprzedania 10 apartamentów położonych w Rąbieniu ab przy ul. Przyjaznej okolice nr 61 (formalny adres to Krzywiec ul. Życzliwa 28-28D). Apartamenty o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł129,37 m² 6 949,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja Sosnowe Tarasy! Dom w otulinie natury Nowe Grochale | 130 m | działka 1000 m | stan deweloperski Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł303 m² 10 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w jednej z najbardziej kameralnych i spokojnych części Michałowice, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże Małe, w gminie Korfantów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł123,70 m² 6 871,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Ostatni dom do sprzedania Osiedle Świerkowe Akomodera. Do sprzedania pozostał tylko 1 apartament położony w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Józefów 69g/1. Każdy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł2 048 m² 1 489,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Budynek biurowy w Sosnowcu: - położony na peryferiach miasta, - w obrębie zabudowy zabudowy mieszkalno-usługowej, - w sąsiedztwie głównych ciągów komunikacji miejskiej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

649 000 zł74,16 m² 8 751,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten 74-metrowy dom to prawdziwa oaza dla rodziny, która docenia poranki w promieniach słońca. Wschodni salon i ogród zapraszają naturalnym światłem, tworząc ciepłą i przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

649 000 zł74,16 m² 8 751,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

529 000 zł61,95 m² 8 539,14 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oto 61-metrowy dom z ogródkiem położony tuż przy wjeździe na osiedle. Na parterze znajduje się jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem bezpośrednio do ogrodu, kompaktowe wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł260 m² 8 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Przestronny, 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 260 m (210 m powierzchni użytkowej), położony na zamkniętym osiedlu przy ul. Victorii- zaledwie 250 m od Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł149 m² 5 295,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Nieruchomość spełnia warunki uzyskania Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego, co może znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł123,70 m² 6 871,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł142 m² 8 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Umowa na wyłączność kupujacy nie płaci prowizji I podatku pcc Do sprzedaży gotowy dom w stanie deweloperskim w miejscowości Łoś, projekt Archon "dom w Cieszyniankach" powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł550 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 774 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni ok. 450 m użytkowej (ok. 550 m całkowitej) z prywatną strefą spa, położona na działce o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł131 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 610 m²

Dom wolnostojący położony na dużej działce - 10 kilometrów od Świdnicy! Krzyżowa! Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych dwóch działek, położonych obok domu - cena do uzgodnienia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł200 m² 8 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły ai ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł115,07 m² 8 646,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Nowe domy z ogrodem i fotowoltaiką Osiedle Norwida IX maycom Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone w spokojnej i zielonej części Marki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł125 m² 10 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, ale miasto jest na wyciągnięcie ręki? Poznaj naszą nową ofertę. To idealny adres dla tych, którzy nie chcą wybierać między ciszą a wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł105 m² 23 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Мы также говорим на русском Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący drewniany dom o powierzchni 105 m , usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł142,50 m² 10 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z garażem duża działka stan deweloperski -kostrze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kameralnym spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł202 m² 6 683,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w miejscowości Dobrzyniewo - tylko ok. 10 km od Białegostoku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i energooszczędnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Grzędzice,zachodniopomorskie

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Nowy dom wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem segment 1a Kupujący zwolniony z podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment domu położony na zamkniętym osiedlu Radości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapragniesz Tu Zamieszkać! Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz komfort mieszkania na zamkniętym osiedlu. Nowoczesny segment domu w zabudowie bliźniaczej o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grzędzice,zachodniopomorskie

625 000 zł87,18 m² 7 169,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej Grzędzice, ul. Szmaragdowa 15 minut od Szczecina i 5 minut od Stargardu. Odbiór wiosna 2026. Oferujemy atrakcyjny segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Witkowo Pierwsze,zachodniopomorskie

839 000 zł76 m² 11 039,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Ekskluzywny smart dom z ogrodem perfekcja w każdym detalu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej posiadłości w Witkowie, idealnie położonej w malowniczym sąsiedztwie lasu. Zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stargard,zachodniopomorskie

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m? Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł143 m² 5 937,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Piękny dom W zabudowie bliźniaczej. Osiedle z prywatnymi drogami wewnętrznymi zamknięte szlabanem z dostępem tylko dla mieszkańców. Dom wykończony w wysokim standardzie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stargard,zachodniopomorskie

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m2 Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żarowo,zachodniopomorskie

799 000 zł86 m² 9 290,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Nowoczesny smart dom z ogrodem wygoda w każdym detalu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej posiadłości w Żarowie, idealnie położonej w malowniczym sąsiedztwie lasu. Zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Piękny Dworek przy Rynku Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort życia i potencjał rozbudowy. Chcesz mieszkać w centrum Myślenic w cenie krakowskiej kawalerki -to oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,88 m² 10 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Racula, ul. Widokowa - gotowy do zamieszkania Podstawowe informacje: rok budowy: 2021 Powierzchnia użytkowa: 109,88 m Powierzchnia działki: 487.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny os. Pyrzyckie, ul. Witkiewicza, stargard Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu Pyrzyckim idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle koralove Segment 1f Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości wyłączny przedstawiciel dewelopera. Na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij