dowolna

Domy

46 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 527 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 550 000 zł150 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż stylowy dom wolnostojący z garażem, w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

899 000 zł81,17 m² 11 075,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten przestronny 4-pokojowy dom to dobry wybór dla rodziny z dziećmi. Na parterze, w strefie dziennej mieści się komfortowy salon z aneksem kuchennym, duży hol z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

819 000 zł71,32 m² 11 483,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Komfortowy dom w spokojnej okolicy, który zapewni wygodne życie rodzinie. Na parterze domu znajduje się salon z widnym aneksem kuchennym, hol z miejscem na szafę i toaleta. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

779 000 zł68,60 m² 11 355,69 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowy dom z garderobą i prywatnym ogrodem, który można dowolnie zaaranżować, zapewni komfort rodzinie. Parter domu to strefa dzienna, w której mieści się przytulny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł96 m² 13 010,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 95,81 m z garażem, położony w zielonej części Wrocław Ratyń, ul. Pejzażowa. Dlaczego warto?widok na las i dużo zieleni wokół garaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł299 m² 11 702,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący W otoczeniu lasu wolskiego wola justowska, ul. Chełmska, kraków [ Gotowy do zamieszkania, cena do negocjacji ] Wyłączna oferta sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170 m² 12 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie sprzedaży dom po remoncie, zlokalizowany w urokliwej dzielnicy Wrocławia - Wojszyce, krzyki, przy ulicy Hufcowej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferta premium! Szukasz domu, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 430 000 zł128,88 m² 11 095,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 450 000 zł129,10 m² 11 231,60 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej inwestycji Viva Junacka, położonej w zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 490 000 zł134,46 m² 11 081,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł119,86 m² 6 248,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dzień dobry. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domu jednorodzinnego. Poniżej przedstawiamy informację z jakich materiałów i elementów są budowane nasze domy: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł88 m² 6 079,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Łupiński development Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych domów. Wybudowaliśmy już domy dla ponad 400 szczęśliwych rodzin. Domy można w każdej chwili zobaczyć, czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł126,55 m² 5 128,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł87,70 m² 5 917,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 199 000 zł156,30 m² 14 069,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym ogrodem w prestiżowej dzielnicy Ślęzy, znajdujący się na kameralnym osiedlu na przeciwko Zamku Topacz. Na sprzedaż całkowicie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł156,60 m² 9 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Konstancin | segment | garaż | sauna | ogródek Na sprzedaż 4-pokojowy segment środkowy z 2003 r., położony na działce 244 m w spokojnej części Konstancina-Jeziornej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł89,49 m² 8 257,91 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesny 3-pokojowy dom 89,5m2 Działka 155m2 idealna do wypoczynku Panoramiczne okna i przemyślane, funkcjonalne układy wnętrz Duże poddasze nieużytkowe do własnej aranżacji (dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł113,29 m² 8 164,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Nowoczesny 4-pokojowy dom 113m2 Działka 250m2 idealna do wypoczynku Panoramiczne okna i przemyślane, funkcjonalne układy wnętrz Duże poddasze nieużytkowe do własnej aranżacji (dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł113,29 m² 8 164,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł256 m² 7 222,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu | 3 lokale usługowe | Stara Miłosna Zapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód 3 lokale usługowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł121 m² 7 520,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedaży bezczynszowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121 m2 z garażem i własną działką, zlokalizowany w gminie Lesznowola, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł136 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Kup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026 Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Sprzedam : Kilkuletni dom parterowy, 200 metrowy, na działce o pow. 1750 m.kw o wysokim standardzie wykonania wraz z całkowitym ponadprzeciętnym wyposażeniem. 20 min. do ch Targówek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Umowa na wyłączność! Termin zakończenia budowy sierpień 2026 r. Ostatnia połowa bliźniaka! Nowa inwestycja na w miejscowości Łoś Otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Umowa na wyłączność! Termin zakończenia budowy sierpień 2026 r. Internet - Światłowód Dom budowany w technologii tradycyjnej cegła ceramika, ocieplenie styropian grafit, dach blachodachówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł163 m² 5 030,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Biuro perfect house nieruchomości oferuje do sprzedaży piękny, parterowy dom na nowym osiedlu quercus Oferta tylko u nas! Dom wybudowany w 2026 r. z materiałów wysokiej klasy, metodą.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł188 m² 13 292,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Dom na sprzedaż / wawer / willa miejska / 5 pokoi / 188 m2 / Szukasz większej przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu do miasta? Ten dom może być naturalnym krokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł134 m² 6 335,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Umowa na wyłączność! kupujacy nie płaci prowizji! biuro sprzedaży tel.   Zaczynamy w Czachówku nową inwestycję domu w zabudowie bliźniaczej - dwu lokalowej, wg projektu Dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 197 000 zł149,66 m² 7 998,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Wyjątkowa oferta! Rozpoczynamy sprzedaż gotowych do obioru nowoczesnych domów budynków dwulokalowych w standardzie premium na osiedlu Tarasowa w Abramowicach Prywatnych w gminie Głusk tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł146,50 m² 8 873,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w Niedzicy - komfort, widoki i gotowa inwestycja na malowniczym Spiszu Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, komfortowo wykończony dom położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł200 m² 6 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty wyjątkowego domu wolnostojącego w Sulejówku! termin: 21 maja 2026 R. W godzinach 15:30-20:00 To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis Zapraszamy do poznania wyjątkowej nieruchomości o nazwie Muraj domu, w którym nowoczesny design spotyka się z ponadczasowym ciepłem i funkcjonalnością.Położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł190,32 m² 11 296,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:574 m²

Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący położony w zielonej, spokojnej części warszawskiego Wawra w Aleksandrowie. To nieruchomość zaprojektowana z myślą o wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

2 300 000 zł168 m² 13 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 335 m²

Na sprzedaż oferuje dom z dużym ogrodem. Dom położony jest na obrzeżach Iławy w spokojnej i malowniczej okolicy, idealny dla osób ceniących prywatność, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł190 m² 6 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Dom jednorodzinny z garażem i pełnym podpiwniczeniem | działka 1500 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Grądy, na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Elegancja i natura przestronny dom w Skalinie, tuż przy jeziorze Miedwie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł253 m² 4 901,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:675 m²

Sprzedam dwa domy w zabudowie bliźniaczej na ładnym i cichym osiedlu na Jędrzychowie. Dom nr 1 - 420.000 zł, dom nr 2 - 420.000 zł, działka - 400.000 zł. W pierwszej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 680 000 zł126 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Świetna lokalizacja: idealna oferta dla klientów ceniących sobie prestiżową lokalizację w mieście oraz komfort życia w kameralnym klimacie i otoczeniu zieleni. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł282 m² 9 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:712 m²

Piękny dom blisko Rynku w Niepołomicach Wysoki standard | Doskonała lokalizacja | 900 m od rynku Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł232 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Duży dom pod krakowem, zabierzów, działka 8 arów, 5 sypialni, garaż, duże piwnice lokalizacja: dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w zielonej okolicy w miejscowości Złotokłos, z szybkim dojazdem do Warszawy. Parametry nieruchomości: powierzchnia domu: ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij