dowolna

Domy

46 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 838 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom pod lasem w miejscowości Chludowo ul. Łagiewnicka. Działka o powierzchni 1 000m. Budynek oddany do użytku w 2012 r. W skład domu wchodzi: parter 111,34m : salon 32.7m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł71,38 m² 8 966,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł86,30 m² 8 574,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz przestronnym ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł71,38 m² 8 966,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł146 m² 9 589,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze horyzont. Zapraszamy do współpracy. Na sprzedaż pięknie wykończony i zapadający w pamięć dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł160 m² 4 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta na wyłączność tylko W biurze nieruchomości horyzont! Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną Nieruchomość na Górnym Miedzyniu to idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł162 m² 6 728,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko Warszawy, ale w spokojnym, zielonym otoczeniu? Ten bliźniak w Głoskowie to idealne połączenie komfortu, przestrzeni i świetnej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom jednorodzinny z możliwością adaptacji na dwa osobne mieszkania. Ogrzewanie gazowe - nowoczesny piec na gwarancji, kanalizacja i własna studnia. Elewacja typu siding + styropian. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 000 zł148,73 m² 10 287,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Twój nowy dom w Krakowie nowoczesny design, jakość i spokój w jednym. Zamieszkaj w przestrzeni, która łączy ponadczasową architekturę, przemyślany nowy układ wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł148,73 m² 10 152,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 770 000 zł148,73 m² 11 900,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł254 m² 9 251,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

prestiżowe, kameralne osiedle "brzozowy Park" z zabudową w stylu angielskim, nowy dom wykończony, nigdy nie zamieszkany, gotowy do wprowadzenia, ogród z tujami zapewniającymi prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Prezentujemy Państwu domy wolnostojące w wyjątkowej inwestycji pod Krakowem - Skała - Minoga. Nowoczesna inwestycja gdzie cisza, natura i komfort spotykają się w jednym miejscu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Białuń,zachodniopomorskie

680 000 zł148,51 m² 4 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom o pow. ok. 50 m + garaż, łączący nowoczesne technologie z ekologicznym stylem życia. Idealny jako "second home" lub miejsce do pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł217,44 m² 11 497,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Wyjątkowy dom w Marszewie Symbioza Natury, designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle koralove Segment 1f Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości wyłączny przedstawiciel dewelopera. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64,90 m² 9 229,58 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom narożny o powierzchni 64 m2 to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie naturę. Ogród, na który promienie słoneczne docierają od rana do późnego popołudnia, to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł65,04 m² 9 209,72 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom narożny o powierzchni 65 m2 to doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie naturę. Ogród, na który promienie słoneczne docierają od rana do późnego popołudnia, to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł59,42 m² 9 744,19 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Dom o powierzchni 59 m2 z większym ogrodem to propozycja idealna zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Wyjście do ogrodu jest bezpośrednio z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapragniesz Tu Zamieszkać! Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz komfort mieszkania na zamkniętym osiedlu. Nowoczesny segment domu w zabudowie bliźniaczej o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kobylanka,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy dom wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem segment 1b Kupujący zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment domu położony na zamkniętym osiedlu koralove.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

550 000 zł77 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Top Oferta Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 71 m2 (całkowita 77m2) ), położony na działce o powierzchni 250 m2 przy ulicy Radości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Elegancja i natura przestronny dom w Skalinie, tuż przy jeziorze Miedwie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stargard,zachodniopomorskie

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m2 Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom wysoki standard

Stargard,zachodniopomorskie

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Morzyczyn,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł184 m² 4 831,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Pięknie i gustownie urządzony dom jednorodzinny położony w Aleksandrii Drugiej przy ul. Miodowej gotowy do zamieszkania. Inwestycja mieści się w miejscu zacisznym i ustronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124 m² 3 782,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości ep przedstawia ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom posiada założoną Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł126,25 m² 3 318,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Dom w zabudowie Bliźniaczej przy ulicy Azaliowej w miejscowości Własna Gmina Starcza! Inwestycja mieści się w miejscowości Własna przy drodze prowadzonej do miejscowości Starcza -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł112 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście mieć nowy dom i wykończyć go.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nowego domu jednorodzinnego w Częstochowie. Dom w stanie developerskim do wykończenia we własnym stylu i pomyśle. Zlokalizowany w cichym spokojnym otoczeniu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł111 m² 5 360,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Twój nowy dom w Aleksandrii. Szukasz nowoczesnego funkcjonalnego domu , ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to połączenie ciszy , spokoju i komfortu codziennego życia. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł112 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście go wykończyć z własnym pomysłem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szukasz domu z budynkami gospodarczymi. Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym , letnią kuchnia oraz garażem , zlokalizowany w miejscowości Jaworzno Bankowe gmina Rudniki ,pow. Oleski.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z 2023 r. - spokojna okolica blisko natury Na sprzedaż parterowy, funkcjonalny dom o powierzchni 70 m , wybudowany w 2023 r Układ pomieszczeń: 3 ustawne pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł176 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 188 m²

Na sprzedaż przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy - Solarniа Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 080 000 zł159 m² 6 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Dobre nieruchomości polecają zadbany, funkcjonalny, zdrowy dom wolnostojący z 2007 roku, o powierzchni użytkowej 158m2 z dodatkową dużą wiatą na 2 auta, zacisznie położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu wolnostojącego położonego na 9 arowej działce w gminie Zabierzów w miejscowości Bolechowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.