dowolna

Domy

46 746 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 746 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

905 000 zł111 m² 8 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Czereśniowe Wzgórze Radziszewo / Szczecin Twój wymarzony lokal może być bliżej i szybciej, niż myślisz! Inwestycja składa się z lokali (pół domu) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 450 000 zł129,10 m² 11 231,60 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej inwestycji Viva Junacka, położonej w zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 460 000 zł128,64 m² 11 349,50 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 430 000 zł128,88 m² 11 095,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,02 m² 6 707,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny i przytulny dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 134 m , wybudowany w 2025 roku. Jasne, przestronne wnętrza z salonem i wyjściem na prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł97,67 m² 6 747,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Etap II już W sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją deweloperską w Ignatkach o nazwie nova urocza! Oferujemy do sprzedaży 4 domy jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł196 m² 12 704,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Chyliczkach na granicy Konstancina, róg ulicy Śniadeckich i Słonecznej. Dom o nowoczesnym indywidualnym projekcie architektonicznym, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:943 m²

Twój nowy, energooszczędny dom. Polecam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. To gotowy, w pełni wyposażony, parterowy dom modułowy z 2024 roku 85 m starannie zaplanowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 540 zł106,50 m² 12 108,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 106,50 m (powierzchnia całkowita 145,85 m ), zlokalizowany w inwestycji Villa Campina w Kaputach k. Ożarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 540 zł106,50 m² 12 108,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 540 zł106,50 m² 12 108,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł172 m² 9 854,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

Nowa cena. Nowe możliwości. Zapraszam do zapoznania się Z ofertą. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 716m2 zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł131 m² 8 984,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Twój nowy dom marzeń przestrzeń, komfort i spokój dla Ciebie i Twojej rodziny. Dom tylko dla Ciebie to ogłoszenie dotyczy prawej połowy bliźniaka! Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy poranek.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł187 m² 5 133,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam. Dom w Czarnym Dunajcu, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 187m2 i 132m2 powierzchni mieszkalnej. Każdy budynek posiada własny zjazd i niezależne media, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł136,50 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

875,000zł - tylko jeden lokal! Nowoczesny dom (segment lewy lub prawy) w zabudowie dwulokalowej z przestronnym i ustawnym wnętrzem oraz wykończeniem premium! Funkcjonalny projekt |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 999 zł128 m² 10 156,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prywatne osiedle domów parterowych w Dobrej Inwestycja Hebanowa, to budowa 6 domów jednorodzinnych wraz z prywatną drogą wewnętrzną. Osiedle położone w Dobrej niedaleko jej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł220 m² 3 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w spokojnej części Śremu w województwie wielkopolskim. Dom składa się z trzech kondygnacji: piwnica, parter i piętro. W piwnicy znajduje się: pralnia (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B14/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B11/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B13/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

952 000 zł131 m² 7 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom z przestronną działką idealny dla rodziny! To ogłoszenie dotyczy lewej połowy Na sprzedaż komfortowy budynek mieszkalny o powierzchni 131 m , położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Część załączonych zdjęć jest wizualizacją. Nieruchomość sprzedawana jest W stanie deweloperskim. Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł160 m² 5 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

witam, na sprzedaż urokliwy dom w samym centrum wioski, a jednak kameralnie położony przy spokojnej uliczce wśród pól. Działka w kształcie kwadratu, pięknie zagospodarowana, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł140 m² 10 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż przestronny gotowy do zamieszkania po renowacji skrajny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m2, w spokojnej części Nowej Iwicznej, przy nieprzelotowej ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł320 m² 4 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Ksawerów: twoja Posiadłość Biznesowa i Oaza Relaksu Miejsce, które Ma Wszystko! Dom na górze, biznes na dole. Harmonia życia prywatnego i zawodowego na 2284 m działki, z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Matyty

Matyty,warmińsko-mazurskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: matyty to niewielka, spokojna miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, w sercu Pojezierza Iławskiego, tuż nad brzegiem jeziora Jeziorak. Okolica wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Morzyczyn,zachodniopomorskie

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 86 m1 przy jeziorze Miedwie Skalin. Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Nieruchomość położona w Skalinie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł146,47 m² 6 759,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Postaw na przestrzeń, prywatność i zieleń w inwestycji Osada Żelechów. Dom w zabudowie bliźniaczej położony jest w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Skalin,zachodniopomorskie

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 86 m2 przy jeziorze Miedwie Skalin. Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Nieruchomość położona w Skalinie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

848 001 zł133,58 m² 6 348,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Do sprzedania nowoczesny dom z gotową do podłączenia pompą ciepła,(stan deweloperski zamknięty) w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Księginice, gmina Kobierzyce, która ma status.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł141,49 m² 4 912,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową oferta domu wolnostojącego o powierzchni 141,49m2 usytuowanego na 7,5-arowej działce w Malawie, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł212 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, świdnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł100 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 581 m²

Dom wolnostojący Z własnym lasem twoja enklawa 3 minuty od uniejowa Gdy łódzki pośpiech i beton woonerfów męczą, czas na własną enklawę spokoju, gdzie szum sosen zastępuje miejski gwar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów na sprzedaż. Prezentowane nieruchomości to domki w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 36m2. Domki są piętrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł142 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Rzuchów (gmina Kornowac, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 060 000 zł195 m² 5 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 882 m²

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 123 m2, usytuowanego w Zielonce, na działce o powierzchni 1882m2. Dom wolnostojący wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł190 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy. Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment środkowy, stargard Osiedle Pyrzyckie Podstawowe informacje: rok budowy: 2014 Lokalizacja: osiedle Pyrzyckie, stargard Powierzchnia całkowita: 100 m2, powierzchnia użytkowa: 84 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł165,97 m² 11 146,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prestiżowy dom w zabudowie bliźniaczej w Michałowicach pod Warszawą W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji podwarszawskich Michałowic powstał wyjątkowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł202 m² 10 891,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o architekturze inspirowanej klasycznym stylem dworkowym, położony na dużej działce o powierzchni 2 350 m . Nieruchomość wyróżnia się kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł200 m² 9 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej kameralnych części Nowej Wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł350 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 974 m²

Na sprzedaż Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego, położona w miejscowości Michałowice jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji pod Warszawa. Lokalizacja komfort i mobilność.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł385 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł162 m² 6 728,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko Warszawy, ale w spokojnym, zielonym otoczeniu? Ten bliźniak w Głoskowie to idealne połączenie komfortu, przestrzeni i świetnej lokalizacji. Na sprzedaż.