dowolna

Domy

46 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 580 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

787 085 zł130 m² 6 054,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:135 m²

Gotowe do odbioru- dostępne w dwóch wariantach! Lokalizacja: 200 metrów do granicy Białegostoku Sielskie Błonie znajdują się przy ul. Łąkowej 20 w Klepaczach. To miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł126,30 m² 10 213,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż nowoczesne segmenty mieszkalne o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Chodkiewicza w Zielonce. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł126,30 m² 11 868,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż segment w inwestycji Chodkiwicza w Zielonce, wykończony "pod klucz" otoczenie nowoczesna, elegancka architektura starannie zaprojektowane, funkcjonalne układy pomieszczeń duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł126,30 m² 9 897,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom na osiedlu Skorupy- ogromny potencjał do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł235 m² 10 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność zakończenie inwestycji IV kwartał 2027 r. Cena dotyczy 1/2 bliźniaka. W standardzie: pompa ciepła 8kw, fotowoltaika 8kw, magazyn energii *kw Dachówka kolor antracyt,.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł282 m² 7 620,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Klimatyczny Dom w urokliwej dzielnicy Świnoujścia. Oferujemy na sprzedaż Stylowy dom z piękną zadbaną działką w dzielnicy Świnoujście - Przytór. Nieruchomość posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,97 m² 7 970,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Osiedle Brzozowe Akomodera Do sprzedania 10 apartamentów położonych w Rąbieniu ab przy ul. Przyjaznej okolice nr 61 (formalny adres to Krzywiec ul. Życzliwa 28-28D). Apartamenty o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł129,96 m² 9 926,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej znajdującego się w inwestycji Dzielnica Hrabska w gminie Falenty. Parter domu składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł109,84 m² 9 013,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł113,20 m² 9 275,62 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł149 m² 5 295,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Nieruchomość spełnia warunki uzyskania Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego, co może znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł196 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego domu parterowego położonego w doskonale skomunikowanej części Lesznowola. To idealna propozycja dla rodziny ceniącej wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł123,70 m² 6 871,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Ostatni dom do sprzedania Osiedle Świerkowe Akomodera. Do sprzedania pozostał tylko 1 apartament położony w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Józefów 69g/1. Każdy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł123,70 m² 6 871,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł303 m² 10 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w jednej z najbardziej kameralnych i spokojnych części Michałowice, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł2 048 m² 1 489,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Budynek biurowy w Sosnowcu: - położony na peryferiach miasta, - w obrębie zabudowy zabudowy mieszkalno-usługowej, - w sąsiedztwie głównych ciągów komunikacji miejskiej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 472 000 zł156,66 m² 9 396,14 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 - pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,66 m2, znajdującego się w inwestycji Domy Klimatyczna w Łodzi. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 506 000 zł158,32 m² 9 512,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 - pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158,32 m2, znajdującego się w inwestycji Domy Klimatyczna w Łodzi. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 716 740 zł208,98 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Kameralna inwestycja nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowana jako spójny architektonicznie zespół eleganckich budynków. Projekt łączy nowoczesną estetykę z przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże Małe, w gminie Korfantów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł142 m² 8 450,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Umowa na wyłączność kupujacy nie płaci prowizji I podatku pcc Do sprzedaży gotowy dom w stanie deweloperskim w miejscowości Łoś, projekt Archon "dom w Cieszyniankach" powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł260 m² 8 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Przestronny, 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 260 m (210 m powierzchni użytkowej), położony na zamkniętym osiedlu przy ul. Victorii- zaledwie 250 m od Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta bez prowizji od kupujących Dom w Czernichowie - 20 kilometrów od centrum Krakowa. Po drodze w odległości zaledwie 13 kilometrów jest węzeł obwodnicy miasta, co doskonale ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł129,37 m² 6 949,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja Sosnowe Tarasy! Dom w otulinie natury Nowe Grochale | 130 m | działka 1000 m | stan deweloperski Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł200 m² 8 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły ai ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł115,07 m² 8 646,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Nowe domy z ogrodem i fotowoltaiką Osiedle Norwida IX maycom Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone w spokojnej i zielonej części Marki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł125 m² 10 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, ale miasto jest na wyciągnięcie ręki? Poznaj naszą nową ofertę. To idealny adres dla tych, którzy nie chcą wybierać między ciszą a wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł105 m² 23 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Мы также говорим на русском Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący drewniany dom o powierzchni 105 m , usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Nowy dom wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem segment 1a Kupujący zwolniony z podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment domu położony na zamkniętym osiedlu Radości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grzędzice,zachodniopomorskie

625 000 zł87,18 m² 7 169,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej Grzędzice, ul. Szmaragdowa 15 minut od Szczecina i 5 minut od Stargardu. Odbiór wiosna 2026. Oferujemy atrakcyjny segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żarowo,zachodniopomorskie

799 000 zł86 m² 9 290,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Nowoczesny smart dom z ogrodem wygoda w każdym detalu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej posiadłości w Żarowie, idealnie położonej w malowniczym sąsiedztwie lasu. Zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stargard,zachodniopomorskie

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m2 Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stargard,zachodniopomorskie

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom 90 m? Stargard, os. Pyrzyckie Standard vip Szukasz domu, który łączy spokój z miejską wygodą? Zapraszamy na osiedle Pyrzyckie idealne miejsce dla rodziny, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Witkowo Pierwsze,zachodniopomorskie

839 000 zł76 m² 11 039,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Ekskluzywny smart dom z ogrodem perfekcja w każdym detalu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej posiadłości w Witkowie, idealnie położonej w malowniczym sąsiedztwie lasu. Zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Grzędzice,zachodniopomorskie

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żarowo,zachodniopomorskie

799 000 zł86 m² 9 290,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny os. Pyrzyckie, ul. Witkiewicza, stargard Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu Pyrzyckim idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapragniesz Tu Zamieszkać! Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz komfort mieszkania na zamkniętym osiedlu. Nowoczesny segment domu w zabudowie bliźniaczej o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle koralove Segment 1f Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości wyłączny przedstawiciel dewelopera. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Piękny Dworek przy Rynku Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort życia i potencjał rozbudowy. Chcesz mieszkać w centrum Myślenic w cenie krakowskiej kawalerki -to oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł120 m² 9 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż wykończony i urządzony dom w Dobrzykowicach o powierzchni 120 m . To propozycja dla osób, które szukają swojego pierwszego domu, chcą się wprowadzić bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł106 m² 7 820,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle koralove Segment 1a Stargard, os. Pyrzyckie z szybkim dojazdem do Szczecina. Dom 106 m2 + ogród 265 m2 Gotowy do odbioru Biuro Mój Dom Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny segment.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij