dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

890 000 zł142 m² 6 267,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:456 m²

Miejscowość Wola w powiecie pszczyńskim to prawdziwa perła Śląska Cieszyńskiego, oferująca mieszkańcom spokój małej miejscowości przy zachowaniu doskonałych połączeń komunikacyjnych. Wola.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł110 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł110,13 m² 6 178,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Ostatnie domy w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Osiedle Hiacyntowe zaprasza! Nowe Bielice ul. Hiacyntów! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku garaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł384 m² 2 080,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży budynek wolnostojący, zaaranżowany na wielorodzinny. Obiekt z lat 80 - tych, rozbudowany i remontowany po 2000 roku Posiada 5 osobnych mieszkań, każde z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł130 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom na sprzedaż Lgiń, blisko jeziora i lasu | gotowy do zamieszkania + wyposażenie. Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom położony w malowniczej miejscowości Lgiń (woj. lubuskie),.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Rzyki - budynek mieszkalny składający się z dwóch samodzielnych lokali w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w pięknej okolicy w pobliżu ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł149,89 m² 3 002,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczymi na działce o powierzchni 1700 m2 położony w miejscowości Wierzbice (gmina Kobierzyce). Dom do generalnego remontu lub do wyburzenia (koszt.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł175 m² 16 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 204 m w połowie podpiwniczony (wysokość piwnicy 2,5 m, cztery okna}, usytuowany w zielonej i spokojnej części Warszawy - w Radości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł173 m² 6 358,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Powierzchnia domu- 150m2,+ piwnica, garaż i strych. Powierzchnia działki- 217 metrów W domu znajduje się: - wiatrołap, - kuchnia, - korytarz, - 2 łazienki, - salon, - 5 pokoi, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Moderówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 635 m zabudowanej domem.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł82 m² 7 256,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dom w górach, który ma duszę, widok i potencjał Brenna Są nieruchomości, które od pierwszych minut budują pozytywne emocję - spokój, przestrzeń i poczucie, że to może być Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 652 m²

Nowa niższa cena 999 000 zł cena zostala obnizona z 1 290 000 zł Jeżeli szukasz miejsca z dala od sąsiadów, z dużym obejściem, blisko zieleni a zarazem blisko do centrum Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Gniezno,wielkopolskie

649 000 zł83,42 m² 7 779,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga! rezerwacja lokalu lewego (pow. projektowa 83,42m2). Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w sercu Sandomierza | ul. Żeromskiego | 240 m | działka 9,62 ara Szukasz nieruchomości z potencjałem do zamieszkania i wynajmu jednocześnie?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 200 000 zł95 m² 12 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 95m znajdujący się przy ul. Szkolnej w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1985 i składa się z parteru oraz piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł271 m² 7 376,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Białołęka | Urokliwa, zielona okolica | Dom wolnostojący + budynek gospodarczy Nieruchomość z potencjałem - mieszkalnym lub pod działalność. : dla kogo? Dla osób potrzebujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 100 m² 581,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek dwupoziomowy z potencjałem o powierzchni ok. 1000 m2 na wspaniałej działce w otoczeniu przyrody o powierzchni 2,4 ha. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni 165 m , położona na działce o powierzchni ok 500 m (wyłączne korzystanie), w miejscowości Łubna, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł131,20 m² 6 089,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Bez podatku pcc! Bez prowizji! Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 123 m2 posadowiony działce o pow. 360 m2 na kameralnym "osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł258 m² 19 379,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:123 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Rentierska, prosperująca nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 258 m , położona w samym sercu Łeby, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł327,50 m² 2 748,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:276 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż kamienicę, zlokalizowaną w niedalekiej odległości od centrum Gorlic (woj. małopolskie, powiat gorlicki). Prezentowana nieruchomość to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł160 m² 7 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 160m/2 (powierzchnia użytkowa 110,09 m/2). Dom gotowy do zamieszkania, wybudowany w 2011 roku - ściany z porotermu, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł165 m² 4 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

U nas Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem w sercu Gnieżdżewa! Dom + budynek gospodarczy z częścią mieszkalną Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł400 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący wraz z budynkami gospodarczymi położony w Ratowicach, gmina Czernica. Dom do remontu. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny Dojazd droga asfaltową. + nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem w Żninie o powierzchni 47m2. Układ - salon z aneksem kuchennym- przestronne i funkcjonalne miejsce do życia i gotowania. - osobny pokój- idealny na sypialnię, lub.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 046 m² 219,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 046 m²

Opis ogólny Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Rydzynki, w gminie Tuszyn (woj. łódzkie). To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł109,30 m² 6 120,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację Aleksandra   .

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł143,65 m² 3 828,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 119,45 m (powierzchnia całkowita 143,65 m ).

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom przy ul. Letniej na osiedlu Mieszka I , z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł121,37 m² 6 261,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

- zakup bez pcc I prowizji biura- domy w inwestycji Rodzinna Przystań - Klepacze, gm. Choroszcz Rodzinna Przystań - Twój dom w sercu natury, blisko miasta. Na sprzedaż segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł170 m² 1 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Duża obniżka ceny! Wyjątkowa okazja dom w Dołach w bardzo atrakcyjnej cenie! Szukasz domu, który możesz wykończyć po swojemu, a jednocześnie kupić go w naprawdę korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Człopa

Człopa,zachodniopomorskie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:59 100 m²

Gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni położone wśród pól i lasów na dużej 5,91ha działce Nieruchomość z lasem graniczącym z Drawieńskim Parkiem Narodowym. Do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł650 m² 1 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Gigantyczny potencjał: 650 m przy głównej drodze! Biznes, inwestycja lub Rezydencja Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł211 m² 6 255,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 733 m²

Dom zostaje w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania przez nowych właścicieli. Zapraszam do odkrycia jedynej takiej rezydencji z dwoma garażami o powierzchni 211 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 800 m²

Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranki zaczynają się ciszą, śpiewem ptaków i widokiem zieleni, a jednocześnie w kilka minut możesz dotrzeć do najważniejszych punktów w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł191 m² 9 947,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 732 m²

Drewniany dom w wysokim standardzie oraz domek gościnny w Polanicy-Zdrój - na sprzedaż. Wgn Kłodzko prezentuje niepowtarzalną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Przybysław

Przybysław,zachodniopomorskie

2 900 000 zł600 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:210 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana kilka kilometrów od jednego z największych pól golfowych w Europie modry las. Film do obejrzenia na ław.pl Dwór w Przybysławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:740 m²

Szukasz domu letniskowego z możliwością przekształcenia na całoroczny w urokliwym miejscu? Ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dom wolnostojący w miejscowości Łęg nad rzeką Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł210 m² 3 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Funkcjonalny, dwurodzinny dom, blisko gór. *W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Koniecznie obejrzyj!* Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny, w którym znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom, po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażony i przygotowany na przyjecie nowych pracowników. w Rotmance- miejscowości, graniczacej z Pruszczem Gdńskim. Lokalizaca:.