dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom wolnostojący Piła

Piła,kujawsko-pomorskie

12 000 000 zł426,30 m² 28 149,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:187 676 m²

Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż - piła młyn , ok 19 ha prywatnego raju Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży luksusowej posiadłości położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł108,60 m² 10 589,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Poznaj Osiedle Gawra Łochowo wyjątkowe miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z urokami przyrody. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią ciszę, przestrzeń i funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury 117,5 m. Prezentujemy dwukondygnacyjny lokal o powierzchni 117,5 m , budowany do stanu deweloperskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109,40 m² 6 389,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witaj W magicznym świecie domów baby jagi domy budowane na własnej działce klienta kupującego Pomysł stworzenia Domu Baby Jagi powstał w pracowni Pole Architekci. Idea projektowa od samego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chmielnik,świętokrzyskie

540 000 zł200 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 175m2, zlokalizowany w miejscowości Jasień, gm. Chmielnik. Dom o konstrukcji drewniano-murowanej wybudowany w latach 70-ch,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł90,42 m² 7 520,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom W cenie mieszkania! Przytulny - Komfortowy - Dom Jednorodzinny - Piękna Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się w Tczewie przy ul. Krasińskiego. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł174 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w uroczej miejscowości Zalesie, 20 min do Warszawy, gmina Żabia Wola. Dom znajduje się w urokliwej, spokojnej okolicy, pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł280 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Możliwa zamiana na szeregówkę/bliźniaka lub duże mieszkanie z ogródkiem. ____________________ Powiedzieć " Dom pod lasem ", to jak nic nie powiedzieć. To nie jest zwykły dom, jakich wiele.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,50 m² 5 695,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomość po zakupie nie wymaga nakładu finansowego! Proponujemy Państwu nowoczesny parterowy wielosezonowy dom o powierzchni 52,5 m2, który doskonale wpasował się w nadmorski krajobraz,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł186 m² 1 370,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kruszwin, gmina Myślibórz zaledwie ok. 500 metrów od Jeziora Myśliborskiego. To spokojna, zielona okolica, idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kobylany,małopolskie

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom w Kobylanach - komfort, przestrzeń i spokój! Na sprzedaż oferujemy przytulny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 110 m , położony na pięknej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł207 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość Dom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzeda oferuję duży dom o pow. 250m2 z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku. Lokalizacja -biedronka 900m -apteka 800m -szkoła podstawowa/przedszkole 700m -zespół pałacowo parkowy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Idealna propozycja dla osób szukających dużego i komfortowego domu w spokojnej, malowniczej okolicy, dobrze skomunikowanej z Pułtuskiem,Warszawą jaką są Szwelice,gm.Karniewo. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł100 m² 3 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro patjo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący z przełomu lat 50 i 60 o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc ani prowizji! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony po zachodniej stronie Józefowa. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł140 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowe domy szeregowe W ofercie! Tarnowskie Góry, ul. Witosa 58 | Dom 140 m | 5 pok. | ogród | Garaż Przedstawiamy trzy segmenty środkowe w nowoczesnej zabudowie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

*** tylko U nas! *** domek na kaszubach niespełna 50 m od Jeziora Raduńskiego lokalizacja: nieruchomość położona w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, we wsi Zgorzałe, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kowary,dolnośląskie

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:100

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Biuro nieruchomości "mały Domek" ma przyjemność zaprezentować wyjątkową okazję inwestycyjną w Kowarach - Wojkowie. Dawny hotel Harnaś szczyci się doskonałą lokalizacją w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł260 m² 11 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Budynek mieszkalny W zabudowie bliźniaczej 260 mkw służew, blisko metro wilanowska. W osiedlu willowym. Do adaptacji; nadbudowy, przebudowy (z projektem) Obecnie kondygnacje; piwnica 50,29 mkw:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł76 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Tylko w Korona Reala Estate Nieruchomość położona w m. Stanowisko gm. Giby, pow. sejneński, woj. podlaskie, tuż przy granicy z Litwą na mega działce o powierzchni ponad 6 ha.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł137 m² 5 474,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie Kartuskim w gminie Przodkowo w miejscowości Kobysewo. Tereny urokliwe, pełne lasów i jezior. Dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Dębica,podkarpackie

149 000 zł90 m² 1 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż drewniany dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 3,23 ara, w samym centrum Dębicy.Budynek z roku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 542 m²

Dom przedwojenny z zabudowaniami gospodarczymi i dużą stodołą, na bardzo dużej działce o pow. 4542mkw. Na terenie nieruchomości budynek mieszkalny dwu kondygnacyjny o pow zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kajkowo,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł139,27 m² 10 045,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i tarasem Kajkowo ul. Widok. Budynek mieszkalny wybudowany w 2023r. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł113 m² 14 601,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowoczesny - wyjątkowy, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej położony na zielonym i spokojnym Wrocławskim Jagodnie. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł660 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:34 757 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 660 m , usytuowany na działce o powierzchni 3 hektarów, w otoczeniu własnego lasu idealna nieruchomość do przekształcenia na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł125 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom na wsi 4 kilometry od Strzegomia do kapitalnego remontu. Dom i rozpoczęta nadbudowa budynku gospodarczego zlokalizowane są na bardo dużej działce. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dom, położony w malowniczej miejscowości Gościm, w gminie Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, woj. lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł87,70 m² 3 409,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

НЕ маєш польського громадянства, а хочеш придбати нерухомість без земельної ділянки / без дозволу міністерства? З.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:240

 

Powierzchnia działki:546 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wygodny dom o powierzchni 240 mkw, w zabudowie bliźniaczej, położony na 550 metrowej działce, w cichej zielonej okolicy domów jednorodzinnych na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł196 m² 8 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 196 m2, położony na ponad 10-arowej działce przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Na działce znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł330 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Jastrzębie - Piaseczno | sprzedaż | dom 330m2 powierzchnia całkowita / 160 m2 użytkowa | działka 1229m2 | 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł144,89 m² 6 556,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:786 m²

Obniżka ceny! zostały tylko dwa ostatnie segmenty! uwaga! segment domu W zabudowie bliźniaczej na sprzedaż świetna lokalizacja - piła zielona dolina 150 metrów od rzeki Gwdy cena domu 950.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł130,53 m² 5 508,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom dwulokalowy z garażem i ogrodem Koszalin, jamno | blisko jeziora i przystani Oferta dotyczy jednego z dwóch lokali w budynku jednorodzinnym dwulokalowym prawego lub lewego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni 193,00 m2. Inwestycja posadowiona jest w Świebodzicach, na Osiedlu Słonecznym. Parter domu składa się z : - rozbudowanego garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 850 m² 2 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

City Invest Nieruchomości prezentuje unikatową nieruchomość tylko U nas Pałac myśliwski, wzniesiony przez rodzinę książąt Radziwiłłów, znajduje się na skraju południowej części wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł143 m² 6 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w gminie Żelechów (powiat grodziski). Najważniejsze atuty: nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Wyobraź sobie poranki przy kawie na własnym tarasie, komfort i ciszę, której nie zakłóca miejski zgiełk. To wszystko czeka na Ciebie przy ul. Malowniczej w Zamościu! Na sprzedaż dwa.