dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

700 000 zł76 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 064 m²

Czy marzysz o miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą rzeczą, jaką widzisz po przebudzeniu, jest szczyt górskiej zieleni? Ta wyjątkowa posiadłość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł115 m² 16 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Na sprzedaż dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewa. Idealna lokalizacja - miejsce cenione za swoją wyjątkowe położenie - gratka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 687 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość w Kazimierzu Dolnym przy ul. Góry, oddaloną zaledwie 1,3km od kazimierskiego rynku, składającą się z działki o powierzchni 1,3687ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Gietrzwałd,warmińsko-mazurskie

2 399 000 zł211,59 m² 11 337,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 068 m²

Warmia dom wsród lasów I stawów promocja nowy, pięknie położony dom w gminie Gietrzwałd Nowoczesny dom na działce o pow. 2,4 ha w otoczeniu lasu i w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł85 m² 8 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowo powstającym osiedlu blisko obwodnicy Trójmiasta w Bąkowie o powierzchni 85 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł184 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

*Do sprzedaży dom z funkcją pensjonatową w samych Mikołajkach Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,92 m² 8 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną połowę bliźniaka (budynek jednorodzinny dwulokalowy), który powstaje z myślą o komforcie i niskich kosztach utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł94 m² 2 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w zacisznym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 94 m2 posadowiony na działce o powierzchni około 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł210 m² 14 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 116 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom z dużą działką w malowniczej Smyczynie pod Lesznem! Szukasz komfortu, przestrzeni i spokoju w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wałdowo,warmińsko-mazurskie

1 999 000 zł330 m² 6 057,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Oferujemy na sprzedaż dwurodzinny dom położony w centrum osiedla domów jednorodzinnych w Ostródzie, ul. Bursztynowa (wałdowo). Dom piękny, przestronny, idealny dla dwóch rodzin lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny 5 mieszkań + pokój z łazienką w suterenie, wszystkie lokale wynajęte i obsługiwane przez zewnętrzną firmę zarządzającą,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł73,70 m² 7 584,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

**nowa atrakcyjna cena** Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 73,70 m, stanowiący piętro domu dwurodzinnego w atrakcyjnej dzielnicy Zaodrze w Opolu. Charakterystyka nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjne energooszczędne domy blisko miasta Do sprzedania piękne, nowoczesne i rozkładowe domy w zabudowie bliźniaczej: - powierzchnia jednej połowy domu - 95-96 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł690 m² 5 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Luksusowa rezydencja o powierzchni mieszkalnej 690m2 otoczona starodrzewem, położona przy romantycznej alei dębowej. Budynek mieści w sobie podstawowe cechy rezydencji: funkcję mieszkalną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowa rezydencja z basenem i widokiem na las - Krzeszowice (ok. 400 m2) Marzysz o połączeniu luksusu z kojącą bliskością natury? Prezentujemy wyjątkowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł146,40 m² 9 016,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Dom jednorodzinny wolnostojący w Wołowie. Do sprzedania przestronny dom wolnostojący na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł248 m² 6 850,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

<!-startfragment->rodzinny dom z widokiem na Park Oruński | skrajny segment | 248 m | działka 735 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu idealnego dla rodziny, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach. Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15. Na sprzedaż są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł210 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Szukasz przestronnego domu dla dwóch rodzin lub inwestycji z potencjałem? Ta wyjątkowa nieruchomość z lat 30. położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m , którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,20 m² 8 296,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. W skład domu wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł396 m² 4 520,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka położona na Sławinku (os. Helenów). Dom jest świetnym źródłem pasywnego dochodu. Posiada jedenaście jedno- i dwuosobowych pokoi, wszystkie są.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

3 999 000 zł1 200 m² 3 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu fantastyczny pensjonat położony na szczycie Przesieki. Przesieka znana i lubiana miejscowość górska - wodospad Podgórnej (kultowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54 m² 16 648,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:574 m²

Do sprzedania cichy, nieduży domek parterowy-2 pokojowy (pow.54m2) na działce (574m2). Idealna lokalizacja, dosłownie na granicy Warszawy, wygodny i szybki dojazd do Centrum-10 min. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 000 zł176 m² 8 505,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój i odpoczniesz po całym.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł149 m² 19 798,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Rezydencja premium | W pełni wykończony dom Z ogrodem | widok na morze Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę stworzenia wyjątkowego domu w standardzie premium z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł167 m² 9 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Dom położony w doskonałej lokalizacji 30 min. drogi od centrum Warszawy 14 km od Grodziska Mazowieckiego. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się szkoła, centrum , punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż! Nowoczesny dom typu bliźniak w stanie deweloperskim w nowo powstałym osiedlu na obrzeżach Augustowa! Lokalizacja: tuż przy jeziorze Necko i Puszczy Augustowskiej Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł196,90 m² 2 534,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:164 m²

Posiadamy w sprzedaży kamienicę z pięcioma lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni całkowitej 271,40 m2, a użytkowej 196,90 m2 z przynależnymi do każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł190,60 m² 7 240,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł135 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Interesująca oferta domu wolnostojącego w Wolinie. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu lasu, a do rzeki kilkaset metrów. Powierzchnia domu wynosi 135 m2, na działce 1058 m2. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł239,85 m² 5 624,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dzień otwarty - 28.02 | godz. 10:00-12:00 Zapraszam na prezentację wyjątkowego domu w spokojnej, zielonej części Bielska-Białej. Przyjdź, zobacz na żywo i poczuj klimat tej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:617 m²

Proponujemy Państwu ładnie urządzony dom wolnostojący, posadowiony na 617 m 2 działce z przestronnym wnętrzem idealny dla dużej rodziny lub 2 rodzin wraz z małym domkiem wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:734 m²

Polecamy Państwa uwadze atrakcyjną nieruchomość w Piotrkowicach, gm. Ślesin, tylko 5min do jeziora. Dom o pow. 40m2 składa się z aneksu kuchennego, pokoju, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 588 000 zł235,37 m² 10 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowym- 4 etapem, sprzedaży domów na osiedlu Mników Zielona Dolina. Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży domu B, na działce 1680/212 o powierzchni 1020m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł128,48 m² 6 608,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja dwadzieścia pięć km od Wrocławia ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatny transport, piętnaście km do zjazdu na autostradę A4. Miejscowość posiadająca ponad 35.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł118,58 m² 54,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118,58 m , położony na działce o pow. 166,67 m , w Kiełczówku na wyjątkowym osiedlu Parkowe Zacisze Układ lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł174 m² 5 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 174 m , położony na działce 1300 m w cichej i malowniczej okolicy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5