dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

3 600 000 zł420 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny z możliwością adaptacji na dwulokalowy - Wesoła, warszawa Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni użytkowej 317 m (powierzchnia całkowita: 420.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 590 000 zł347,76 m² 16 074,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Nowoczesna architektura, przestrzeń i światło, które pracują na Twój komfort każdego dnia. Ten dom to połączenie minimalistycznej bryły z funkcjonalnym układem i dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł850 m² 964,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Homfi prezentuje na sprzedaż ciekawą i unikatową nieruchomość położoną we wsi Grzmiąca (gmina Głuszyca). Doskonała propozycja pod inwestycje zwłaszcza z przeznaczeniem na agroturystykę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł195 m² 10 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom energooszczędny (kategoria A+), położony w spokojnej części Marek, tuż przy rzece Długiej. Idealny dla osób ceniących ciszę, naturę oraz szybki dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł255 m² 5 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 000 zł232,74 m² 6 762,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ponad 232 m , położony na działce 639 m w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Poznań - Smochowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Steklno

Steklno,zachodniopomorskie

759 000 zł84 m² 9 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom przy jeziorze w Steklnie Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury, zaledwie kilka kroków od jeziora? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł137,94 m² 8 699,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,97 m2 z ogródkiem idealne dla rodzin ceniących przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Wałpusz

Wałpusz,warmińsko-mazurskie

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 120 m, położony na działce o powierzchni 789 m, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł87 m² 8 954,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż Bliźniak o powierzchni całkowitej 87,5m2 posadowiony na działce 408m2 w gminie Błonie , ok 5km od Centrum Błonia. Bliźniak budowany w technologi tradycyjnej , składający.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł131 m² 11 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** 0% prowizji! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 131 m2 położony w Trojanowicach, gm. Zielonki. Dom położony jest w cichym, ustronnym miejscu na działce.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

**oferta najmu: dom w zabudowie szeregowej skrajnej** Oferta Aktualna od maja Powierzchnia: 120 m Działka: 600 m Lokalizacja: obrzeża Szczecina (mierzyn) Opis nieruchomości: na wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł128,27 m² 7 640,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł181 m² 10 994,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:347 m²

Prezentowana nieruchomość to nowoczesny segment na podmiejskim zamkniętym osiedlu. Duże możliwość aranżacyjne wnętrza i ogrodu pozwalają na zagwarantowanie sobie idealnej powierzchni pod nasze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł280 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Urokliwy dom z dużym potencjałem - Bielanka, dolny Śląsk! Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący na działce (615m2), położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, dogodnie skomunikowany, tylko 10 km od Centrum Warszawy, wokół pełna infrastruktura. Działka ogrodzona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł67 m² 5 298,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż domek w zabudowie szeregowej Rewal Przytulny domek o pow. 35 m (67 m po podłodze), położony w zabudowie szeregowej skrajny segment, z własną działką ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego z 2010 r. położony w Lusinie na 15 arowej, ogrodzonej, zagospodarowanej działce z ogrodem. Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w zabudowie szeregowej w opolskiej Dzielnicy Kwiatów. Rozkład pomieszczeń: przyziemie: - garaż - kotłownia - pomeszczenie gospodarcze - toaleta Parter: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Dom I budynek gospodarczy | śmigiel Na sprzedaż nieruchomość z ogromnymi możliwościami, położona w spokojnej części Śmigla. Idealna dla osób szukających przestrzeni do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł201,76 m² 7 385,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 496 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z dużą działką w Strzyżowie. To klimatyczne i czarujące miejsce daje poczucie komfortu i spokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł125 m² 7 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu w Drawsku Pomorskim. Nowa niższa cena: 980 000 zł z możliwością negocjacji! Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Konin, laskowiec, ul. Rudzicka 58 Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej części Konina osiedle Laskowiec, przy ul. Rudzickiej 58. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł161 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

W ofercie sprzedaży klimatyczny, stary dom z duszą. Budynek wolnostojący położony w miejscowości Górki Noteckie w gminie Zwierzyn w województwie lubuskim; sąsiadujący.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł130 m² 1 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni około 130m2 z ogródkiem. Poniemiecki budynek z klimatem, po remoncie dachu. 5 minut samochodem jest Wiązów - są tam sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł223 m² 8 923,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 170 m²

Jeśli marzysz o przestrzeni, prywatności i kontakcie z naturą - ten dom jest właśnie dla Ciebie. Położony w urokliwym Murzynowie Leśnym, zaledwie kilka minut od Środy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł285 m² 3 438,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Szanowni Państwo serdecznie polecam na sprzedaż: wyjątkowo usytuowany dom w stanie surowym zamkniętym - Mrozów, 285 m , działka 1241 m . Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł380 m² 3 207,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 661 m²

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy Państwa do zakupu tej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł106,60 m² 9 287,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Janczewo, gmina Santok Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Janczewo (gmina Santok). Odbiór budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł240 m² 2 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta bez prowizji biura nieruchomości - kup bez prowizji Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi, położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł224 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom pod wynajem operacyjny niedaleko Kampusu uam Morasko. - czynsz: 6 000 pln netto / miesiąc (do negocjacji) - Aktualnie 24 miejsca noclegowe (8 pokoi) - Model: zakwaterowanie pracownicze / studenckie -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł132 m² 4 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Bierzwnik - Duży dom w kameralnej lokalizacji. Lokalizacja: bierzwnik miejscowość w gminie wiejskiej, położona w województwie zachodniopomorskim, w południowo-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł260,67 m² 53,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sulejówek ul. 11 Listopada - dom Z pięknym ogrodem do wynajęcia Wygodny, piętrowy dom o powierzchni 260,76 m2 z ogrodem o powierzchni 1200 m2 czeka na najemcę. Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł89 m² 2 471,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 273 m²

Wola Mielecka, województwo podkarpackie, dom wolnostojący, ok 89 mkw, sprzedaż, 220 000 zł. Okazja! oferta na wyłączność- tylko U nas! Murowany dom jednorodzinny położony w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W sprzedaży ostatni wolny dom z garażem w bryle w standardzie premium o powierzchni 109 m z ogrodem ok. 2 ar. Dom nr 3 w zabudowie szeregowej, znajduje się kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom Z charakterem I potencjałem taka okazja na piaskach zdarza się raz na lata! Są domy, które po prostu stoją. I są takie, które żyją, zapraszają, dają przestrzeń do życia, pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny Dom wolnostojący w Oleśnicy o powierzchni użytkowej 300m2 + działka o pow.: 1500m2 Posiadłość położona w malowniczej Oleśnicy w Dolnośląskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł104,90 m² 9 866,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom bliźniak z ogrodem Sosnówka, między Karpaczem a Jelenią Górą Cena: 1035 000zł Dlaczego warto? Nowy dom bliźniak 104,9 m nigdy nieużytkowany, ukończony w grudniu 2024 r. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł152 m² 4 598,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Dom dla rodziny w zielonej części Przemyśla ul. Żwirki i Wigury, os. Kazanów Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł104,90 m² 7 998,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

To nie jest oferta budżetowa, tylko jakościowa! Limitowana oferta sprzedaży ograniczona tylko do ośmiu domów. Każdy dom został wykonany z najwyższą starannością i w podwyższonym stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij