dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

298 000 zł138 m² 2 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 283 m²

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Rozpoczęta budowa parterowego domu jednorodzinnego na dużej działce o powierzchni ponad 0,5 ha (działka jest budowlano-rolna). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 185 000 zł130 m² 9 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta przedsprzedażowa nowoczesny dom w Dobrej Promocyjna cena obowiązuje tylko do listopada 2025 r. Rezerwacja w pełni zabezpieczona zgodnie z ustawą deweloperską. Lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł199,32 m² 3 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w Przyborowie przy ul. Długiej Nieruchomość posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł155 m² 5 735,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta sprzedaży turew | dom 155 m | działka 2600 m Jeśli szukasz miejsca, które daje przestrzeń, spokój i jakość życia, jakiej nie znajdziesz w mieście ten dom w Turwi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł92,77 m² 5 917,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją, położony w Świerklanach na działce 900 m2. Parametry budynku: - budynek parterowy z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł823 m² 3 584,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:3 937 m²

Na sprzedaż nietypowa nieruchomość inwestycyjna dwa budynki pensjonatowe położone w spokojnej, zielonej okolicy pod Ustroniem Morskim. Tylko 2,5 km do najbliższej plaży nadmorskiej w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł351,17 m² 2 335,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Poszukujesz wyjątkowej nieruchomości w której mógłbyś zamieszkać i równocześnie prowadzić swoją wymarzoną działalność? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł103,86 m² 6 450,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom Kompaktowy o powierzchni ok. 103.86m2 domyślnie 4 pokojowy w stanie deweloperskim z II etapu Osiedla Nowa Niwnica. Jest budynkiem dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł81 m² 9 753,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli marzysz o domu wśród zieleni, gdzie rano słychać śpiew ptaków zamiast ruchu ulicznego ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł131 m² 4 572,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:926 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nową Inwestycję funkcjonalnych parterowych domów jednorodzinnych wolnostojących. Każdy dom posiada dużą działkę o powierzchni od 7,2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lipiany,zachodniopomorskie

850 000 zł231,50 m² 3 671,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:858 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży domu wolno stojącego, położonego w urokliwych Lipianach (ok. 6tys. mieszkańców), w północno- zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł253 m² 7 707,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dom pod Krakowem w otoczeniu zieleni [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia nowoczesny dom na kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł180 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom, który nie jest zwykłą nieruchomością to przestrzeń, w której codzienność zmienia się w komfort, harmonię i luksus odczuwalny na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł220 m² 17 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.180m2 z płaskim dachem, który został posadowiony na działce o pow. ok.750m2 , zlokalizowany tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł283 m² 6 710,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

Bliskość lasu i jeziora. Klimatyczny, duży ogród. Mnóstwo przestrzeni dla rodziny, która oczekuje czegoś więcej. Oferuję na sprzedaż dom w Jerzykowie (gmina Pobiedziska) ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żabno

Żabno,małopolskie

2 500 000 zł330 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Dwukondygnacyjnej Kamienicy Mieszczańskiej w Centrum Żabna - ul. Jagiełły 3 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę typu mieszczańskiego, usytuowaną w samym sercu Żabna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł340 m² 7 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w samym centrum Lesznowoli, na zamkniętym i kameralnym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie publicznej szkoły podstawowej oraz żłobka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z wyjątkowym klimatem, położony w spokojnej i zielonej części Szczecina - Podjuchach. Opis To dom budowany z pasją, pełen możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł116,10 m² 8 871,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Kobylany pod Krakowem. Cała inwestycja obejmuje budowę 6 domów każdy na wydzielonej działce. Całe osiedle usytuowane jest na stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,80 m² 7 619,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni dom w promocyjnej cenie! Zadzwoń i umów się na prezentację. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż nowy jednorodzinny dom przy ul. Przyjacielskiej 17 w Łodzi na działce 1007 m2 na kameralnym 7 rodzinnym osiedlu. Funkcjonalność: przemyślane układy pomieszczeń dla wygody życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł110 m² 6 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji przy ul. Jesiennej w Murowańcu (osiedle Cztery Pory Roku), w bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł322 m² 4 655,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Bolszewie! Dzień dobry, przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 322 m , użytkowej 171 m , położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł156 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Żdżary, gmina Goleniów. Jedyne 2km do miasta, marketu. Zaledwie 1km do węzła drogi S3 - świetna komunikacja do Szczecina lub w stronę morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł354 m² 3 926,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować niezwykłą nieruchomość na mapie Grodziska Mazowieckiego lokalizacja Dom położony jest w Grodzisku Mazowieckim - to bardzo popularna miejscowość, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł423 m² 11 747,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Ta Willa łączy naturę z elegancją. Położona na wysokości 115 m n.p.m. rezydencja otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego stanowi unikalne połączenie prywatności, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124 m² 6 201,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z Ogrodem 124 m2 / 769 000 zł - Wpłać tylko 7 tys. zł - reszta przy odbiorze! Pow Domu 124 m2 Ogród od 360 m2 Cena od 6200 zł / m2 / 769 000 zł. Oferta bez prowizji biura! jeśli posiadasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł380 m² 4 210,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Atuty nieruchomości: - tylko 15 minut od Kościerzyny, a 60 minut do Gdańska, - duży taras, wraz z wyjściem na piękny ogród, - w cenie nieruchomości stała zabudowa wraz ze sprzętem, -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł160 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Chcesz mieć nowy dom, ale przeraża Cię budowlana "papierologia"? Zapraszam do zakupu domu w stanie deweloperskim! Takie rozwiązanie daje Ci możliwość realizacji własnej wizji i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 619 900 zł158,50 m² 10 220,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Okazja! Wyremontowany, w pełni wyposażony dom na wsi Kaczlin, woj Wielkopolskie, powiat Sieraków. Oferta to: dom ok. 180m 3 łazienki,2 kuchnie, 5 pokoi, 2 mniejsze pomieszczenia na garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł178 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Duży segment zewnętrzny z garażem / 178m2 w Szałszy gotowy dom W stanie deweloperskim / oddany do użytkowania + pełne zagospodarowanie części wspólnych osiedla. Biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł153 m² 3 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m , położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł168,50 m² 8 302,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Polecam Państwu bardzo wygodny, pięknie położony dom parterowy w Lusówku. Dużo przestrzeni i słońca. Dom powstał z wysokiej jakości materiałów, na dużej działce, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:24 620 m²

Na sprzedaż unikalne siedlisko położone w malowniczej miejscowości Korytów, gmina Radziejowice - idealne dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni z potencjałem na własne gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Szukasz domu w centrum miasta? Zapraszam! Oferuję solidny dom dla dużej rodziny lub idealny na działalność gospodarczą. Budynek o ponadczasowej bryle (kostka), o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł101,64 m² 8 844,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej - standard wykończenia pod klucz! Nowoczesna architektura i funkcjonalne wnętrza. Ten dom to starannie zaprojektowana przestrzeń o nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł104,12 m² 9 114,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka się z wygodą. Oferujemy kameralną inwestycję składającą się z czterech dwukondygnacyjnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij