dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Rynek pierwotny

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowany w Grzędzicach: - powierzchnia użytkowa: 101,5 m - Powierzchnia działki: 250.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł193,82 m² 3 044,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:548 m²

Rezydencja Z potencjałem straszyn, ul. Tęczowa Jedna z najbardziej cenionych lokalizacji pod Trójmiastem. Nieruchomość położona jest na narożnej działce, co zapewnia poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 22,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro nieruchomości az nieruchomości nowy sącz, ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Mszalnica, gmina Kamionka Wielka, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł180 m² 13 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Brak prowizji od kupującego Prosfera przedstawia "dom skrojony na miarę , z niezależnymi źródłami energii cieplnej, wygodną komunikacją w atrakcyjnie zlokalizowanej części Małego Kacka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:715 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o powierzchni 210m2 z 1994 roku położony w uroczej miejscowości Dzięgielów w powiecie cieszyńskim. Dom dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł156,85 m² 3 825,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Ostrowa k/przemyśla, , na osiedlu domów jednorodzinnych. Lokalizacja łączy w sobie bliskość natury w sąsiedztwie rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł330 m² 19 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową reprezentacyjną rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej części starego Pogodna w Szczecinie. Przedmiotem sprzedaży jest willa - dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł149,19 m² 12 065,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Bibice - Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (graniczy jedynie garażem i łazienką na piętrze) w stanie deweloperskim. Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł222,52 m² 4 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:861 m²

Na sprzedaż dwa domy w cenie jednego w Orzeszu, powiat mikołowski, możliwość zamieszkania przez dwie rodziny, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 222,52 m2, działka 861 m2, sprzedam 1 090.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł141,16 m² 2 614,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:948 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Ujsołach przy ulicy Topolowej 13 w spokojnej okolicy osiedla domków jednorodzinnych, w pobliżu centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł172 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w otoczeniu lasów w gminie Wadowice Górne (powiat mielecki). Nieruchomość o powierzchni 172m2, położona na działce 1380m2. Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł118,52 m² 9 694,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy! Wygodne, nowe domy z garażem i ogrodem blisko centrum Poznania. Idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu i jednocześnie na tyle blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż przestronny, w pełni odnowiony dom o powierzchni 170 m , położony na zagospodarowanej działce o wielkości 1450 m . Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł199 m² 7 286,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, gotowy do zamieszkania wolno stojący , parterowy dom z użytkowym poddaszem położony na działce o pow. 1500m2. Dom bliskiej odległości Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł92 m² 5 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:835 m²

Całoroczny dom nad jeziorem! atuty: -działka z własnym lasem - tuż przy jeziorze - cisza i spokój - kominek - dom całoroczny - alarm - posesja ogrodzona charakterystyka Dom całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł160 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Dom na wynajem | Osiedle Zazamcze | 160 m | Biuro mko Włocławek - Osiedle Zazamcze Powierzchnia całkowita: 160 m 6 dużych pokoi + 2 kuchnie + 2 łazienki- 18 miejsc noclegowych Cena najmu 700.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł222 m² 8 941,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

| na sprzedaż sporej wielkości dom wolnostojący zlokalizowany osiedlu domów jednorodzinnych w podpoznańskiej Rokietnicy. Dom posadowiony na dużej narożnikowej działce o powierzchni 1660m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Olesno,małopolskie

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż W oleśnie! gotowy do zamieszkania! Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! - Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Rzecko, dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: rzecko, ul. Wolności 27 - to spokojna, kameralna wieś położona w malowniczej części Pomorza Zachodniego, około 8 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł167,39 m² 5 496,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Marzysz o odpoczynku z dala od zgiełku a jednocześnie w bliskiej odległości od Torunia, gdzie dojazdu nie utrudniają korki ? Zadzwoń jeszcze dzisiaj! To już ostatni dom na tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł335,50 m² 4 023,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż w Jaśle przestronność i komfort w malowniczej okolicy! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwukondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł115 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w gminie Popielów w miejscowości Stare Siołkowice Opis: budynek mieszkalny, jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Funkcja: parter - korytarz, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł240 m² 10 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: komfortowy pensjonat w Szczyrku 3 apartamenty, 40 miejsc noclegowych! sprzedaż w pełni wyposażony pensjonat w Szczyrku, położony w spokojnej i widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Stodoła z potencjałem, czyli garaż, który chce być domem! | Osówiec | 180 m | 1100 m działki Masz wyobraźnię? A może po prostu chcesz przestrzeni, która da Ci wolność?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł133,70 m² 2 916,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom wolnostojący,parterowy z użytkowym poddaszem z działką 9,25ar. - czarna, powiat Łańcucki opis nieruchomości: - nowe osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących - dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł163 m² 2 147,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:276 m²

Murowany dom z lat 60-tych, w dobrym stanie technicznym i wizualnym, usytuowany jest w Sanoku w dzielnicy Dąbrówka przy spokojnej, nieprzelotowej ulicy w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł72 m² 5 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Żnina przy ulicy Brzozowej. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu, zaledwie 2 3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o pow. 481m2, zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ok. 80-letnim, murowanym z cegły, krytym blachą o powierzchni: mieszkalnej ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł124,95 m² 5 258,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący, jednorodzinny charakteryzujący się nowoczesną a zarazem ponadczasową bryłą, idealnie wpisujący się w jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:459 m²

Dom z potencjałem i historią w sercu miasta idealny dla rodziny, inwestora lub pod działalność. Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które szukają domu z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2027 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Podole

Podole,kujawsko-pomorskie

630 000 zł95 m² 6 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny mały dom typu bliźniak Projekt domu Emilia bliźniak pl+p jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci jak i zwierzęta Domy sprzedawane razem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż g otowy do zamieszkania luksusowy dom wolnostojący. Wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Słopnice (powiat limanowski). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł133 m² 8 233,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kameralne osiedle w zielonym zaciszu - zostały tylko 2 segmenty! Są takie miejsca, do których wjeżdżasz i po prostu wiesz, że to jest to. Cisza, nowa zabudowa, las dookoła i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł191,17 m² 12 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Dąbrowie. Dom wybudowany z materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²