dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

479 000 zł210 m² 2 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie szeregowej Świerzawa biuro nieruchomosci ,mały domek'oferuje wygodny, zadbany dom w zabudowie szeregowej w Świerzawie, po modernizacji, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł145,54 m² 6 733,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł289 m² 6 851,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji Kielanówka pod Rzeszowem. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zawady

Zawady,mazowieckie

250 000 zł142 m² 1 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do sprzedaży duży dom murowany w Zawadach gmina Repki, powiat sokołowski. Dom o powierzchni zabudowy 142 m2, składa się z dwóch poziomów mieszkalnych oraz poddasza. Całość powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 950 000 zł350,30 m² 11 276,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:981 m²

Bezpieczna luksusowa willa ze schronem I kuloodpornymi szybami W tej rezydencji będziesz bezpieczny lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej części największej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 900 zł100,60 m² 9 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.100 m2 usytuowany na działce 1000m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Hrud,lubelskie

819 000 zł140,30 m² 5 837,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Jeżeli Twoim marzeniem jest komfortowy wygodny dom w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł110,15 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

9 700 000 zł800 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa posiadłość o powierzchni 35000 m2 położona tuż za Strzelcami Dolnymi (słynącymi z organizowanego Święta Śliwki). Na działce znajduje się: - duży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł224 m² 6 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom po remoncie w 2024 roku, położony w ścisłym centrum Wejherowa, przy ul. Żeromskiego. To nieruchomość, która łączy prestiż lokalizacji z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł142 m² 5 281,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym znajdująca się w przemysłowej części miasta Dąbrowy Górniczej. Nieruchomość znajduję się na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł90 m² 13 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 460 m²

Dom na kaszubach / brodnica dolna z pięknym widokiem na Jezioro Brodno Wielkie i dużą działką Na sprzedaż oferujemy domem wolnostojący wybudowany z dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

551 000 zł169,16 m² 3 257,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż większą część domu wolnostojącego, zajmującego ponad połowę budynku, z osobnym wejściem oraz osobnym wjazdem na teren nieruchomości. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł80 m² 4 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Unikat inwestycyjny w centrum Radomia - dom z bala pełnego Na sprzedaż nietypowa nieruchomość inwestycyjna - dom z bala pełnego o powierzchni ok. 80 m , położony na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł97,31 m² 6 063,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony w Święciechowie w bliskiej okolicy Leszna. Powierzchnia lokal to 97,31 m , a do lokalu przynależy własna.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł471 m² 10 191,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:155 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty na sprzedaż kamienica W rynku W żywcu po generalnym remoncie W 2023 roku - częściowo wynajęta pod restauracje. Lokalizacja I otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł127,20 m² 5 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:533 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom całoroczny w pięknej miejscowości Ocypel, zwanej Perłą Kociewia. Ocypel- wieś kociewska w Borach Tucholskich,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie wolnostojącej, położony w miejscowości Borkowo, przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł179,20 m² 16 462,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Nowoczesna nieruchomość położona nad jeziorem, w otoczeniu lasu i zieleni, idealna dla miłośników spokoju i natury. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Golf.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 500 zł136,70 m² 8 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego segmentu środkowego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Słabowo

Słabowo,warmińsko-mazurskie

200 000 zł88 m² 2 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 050 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska w malowniczej mazurskiej wsi Słabowo, gmina Ryn idealne miejsce na Twój własny kąt na Mazurach!.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 000 zł408 m² 16 789,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej rezydencji z duszą i legendą, wpisana w historię polskiej kultury i architektury. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych willi Konstancina - nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł183,30 m² 7 359,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dom, w którym naprawdę chce się żyć - Inowrocław, os. Bajka Są domy, które po prostu się ogląda I są takie, do których od pierwszego kroku chce się wracać. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

720 000 zł96 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Wałcz, ulica Chrząstkowo Na sprzedaż dwupoziomowy, podpiwniczony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł136,35 m² 3 520,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz? Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

1 498 999 zł248,74 m² 6 026,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 254 m²

Ofertą sprzedaży jest czarujący dom położony w spokojnej, cichej części Grzędzic (około 35 km od centrum Szczecina, ok. 7 km od centrum Stargardu). Powierzchnia użytkowa domu: 248,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Domek mobilny na pięknej działce na skraju puszczy białowieskiej Działka położona w gminie Dubicze Cerkiewne w malowniczej wsi Wojnówka. Wydane są warunki zabudowy na dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

* we speak English. Oferujemy Państwu nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w malowniczej, spokojnej i zielonej części miejscowości, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:26 953 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko położone w miejscowości Wola Blizocka o łącznej powierzchni 2,6953 ha. Nieruchomość posiada dogodny dojazd drogą asfaltową z drogi głównej. Siedliko.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Okrzei. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł92,86 m² 6 892,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący