dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jeleniej Górze - osiedle Czarne. Pierwsze dwa segmenty nowopowstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł188 m² 8 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 867 m²

Wolnostojący dom z bala podhalańskiego z 2017 roku. Lokalizacja: gniła zaledwie 20 km od Tykocina i 10 km od Białegostoku. Działka o powierzchni 1867 m2. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 431 m²

Na sprzedaż dom w cenie działki położony w Nieledwia gmina Milówka. Jeżeli marzysz o ciszy i spokoju oraz bliskości gór i szlaków turystycznych to mam dla Ciebie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Unikalny Dworek Wronowice z własnym parkiem i stawem. Budynek o powierzchni 250m2, wybudowany został w dwudziestoleciu międzywojennym na miejscu zniszczonego pałacyku. Posiada 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł175 m² 13 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

! oferta dostępna wyłacznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł500 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa niższa cena! Gospodarstwo w urokliwej wiosce w gminie Platerówka. Piętrowy budynek mieszkalny i zabudowania gospodarcze tworzące dziedziniec w kształcie kwadratu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł226,87 m² 8 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Dom, w którym wszystko ma swoje miejsce. Przestrzeń dla rodziny i dla Ciebie. Blisko Wrocławia. Są domy, do których wchodzisz i od razu wiesz, że tu będzie się dobrze żyło. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł250 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Oferujemy Państwu położony ok.5 km od Suchej Beskidzkiej przestronny III kondygnacyjny dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 150mkw i powierzchni całkowitej ok.250 mkw. Budynek około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł61,50 m² 10 162,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Pierwsza wizyta Projektanta gratis! Oferta od Dewelopera. Bez pcc i prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Krypno Kościelne. Idealny dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dom murowany z lat 80 XX wieku o powierzchni ok. 200 mkw położony w Górze Motycznej.Budynek budowany metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł117,49 m² 89,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i poczucie prywatności. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł184,72 m² 6 442,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:177 m²

Junikowo- praktyczny 3 poziomowy dom przy Lasku Marcelińskim, z 3 kuchniami, dużym słonecznym tarasem, garażem - Junikowo Oferujemy środkowy segment szeregowca z lat 80 tych ( 1983/4 ).

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł211,50 m² 4 018,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny zrealizowany według projektu Dom w winorośli 2 , o powierzchni całkowitej ok. 160 m oraz powierzchni użytkowej 134,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Szczedrzyku, województwie Opolskim, gminie Turawa, nad Jeziorem Turawskim, 20 km na wschód od Opola. Urokliwy dom położony jest na 11, 5 ar płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu w Podolszynie! Odbiory: II kwartał 2026 0% pcc | 0% Prowizji Powierzchnia: 155 m (5 pokoi) + Poddasze do adaptacji ok. 70.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł401,78 m² 11 946,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 044 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej rezydencji, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To imponujące miejsce tworzy idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł460 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować zabytkową wille w centrum Bielska-białejwillę wyremontowano z dbałością o najmniejsze szczegóły z materiałów wysokiej jakości :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł157,55 m² 10 790,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący nr "a1" w stanie deweloperskim o powierzchni 157,55 m , z ogrodem 382 m i garażem na dwa samochody. Układ pomieszczeń: 1. Przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł300 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 761 m²

Witamy w wymarzonym zaciszu w samym sercu malowniczych bieszczadzkich krajobrazów. Do sprzedania osada leżąca w Bieszczadach na terenie Ciśniańsko- wetlińskiego Parku Krajobrazowego nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł138,24 m² 7 081,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości (0%) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł247,55 m² 9 493,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, która zapewni nabywcy, przestrzeń, spokój oraz wyjątkowy komfort. Nieruchomość położona jest w miejscowości Felin, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:336 m²

Do sprzedaży apartamenty bez czynszowy w Żorach przy ulicy Ogrodniczej na piętrze z balkonem oraz część ogródka. Każdy właściciel ma osobne wejście do własnego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł197 m² 5 329,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

0% prowizji Budynek skierowany do wymagających klientów. Aby spełnić wysokie oczekiwania potencjalnych nabywców, strategią inwestora jest zaoferowanie bardzo wysokiego standardu wykończenia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Wyłączność kiełczów Nietuzinkowa willa do sprzedaży. Serdecznie polecam do sprzedaży przepiękny dom z 2000 r. Dom jednorodzinny wolno stojący o pow. całkowitej około 280 mkw. (pow.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł195 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom z działką wraz budynkami gospodarczymi kalonka - gm. Nowosolna - powiat Łódzki Wschodni Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich 5km od Łodzi w okolicy kopanka, wódka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 900 zł150,60 m² 7 436,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł624,67 m² 15 992,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:20 765 m²

Na sprzedaż luksusowa rezydencja o powierzchni użytkowej 450 m , położona w miejscowości Warkały - zaledwie 4 km od Olsztyna. Posiadłość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Pensjonat ? Hotel robotniczy ? Dom dwurodzinny ? Teoretycznie każdy wybór jest dobry. Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Posiadam w ofercie do sprzedaży czterokondygnacyjny budynek położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł205 m² 4 873,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom blisko morza z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kołobrzeg, ul. Perłowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Linowno,zachodniopomorskie

365 000 zł67,19 m² 5 432,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom letniskowy w miejscowości Linowno, powiat drawski. Nieruchomość znajduje się przy terenie ośrodka wypoczynkowego, w lesie, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy na Sikorniku. Można od razu zamieszkać, bez żadnego wkładu finansowego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 122 m2, całkowita 220 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 768 zł197,63 m² 6 824,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Prezentujemy Państwu 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Kołobrzegu, składających się z parteru, piętra i poddasza użytkowego. Prezentację nieruchomości umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 000 zł240 m² 9 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom 240 M2 W zabudowie segmentowej - wilanów Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie segmentowej, położony na kameralnym osiedlu w zielonej części Powsina. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł117 m² 5 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "szeregowej" o pow. 117 m2 na parceli 371m2. Segmenty oddzielone garażami! Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.