dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Dom z garażem

Barcin,kujawsko-pomorskie

879 000 zł140 m² 6 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Barcin Wyłącznie w naszym biurze Zapraszam na bezpłatne konsultację kredytowe - nie czekaj   Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Redliny,zachodniopomorskie

648 000 zł70 m² 9 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mała letniskowa posiadłość z możliwością mieszkania całorocznego na działce o pow. 5000 m 2, zlokalizowanej na spokojnej cichej wsi ok. 7 km od Pobierowa ( morza). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w Gdakowie Powierzchnia użytkowa: 74 m Działka: 2450 m Gmina: prabuty Powiat: kwidzyński Oferuję na sprzedaż dom bliźniak z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 150 m²

Nowa niższa cena stanowi korzystną ofertę. Tara nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wolno stojącego domu parterowego o powierzchni zabudowy ok.165m2 i części dobudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł193,70 m² 16 004,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:949 m²

Dom z potencjałem i pięknym ogrodem Działka 946 m Tkaczy 6, serce Jelonek Cena: 3 100 000 zł Powierzchnia domu: ok. 200 m Powierzchnia działki: 949 m Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł350 m² 2 742,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Lokalizacja: ulica Pomorska znajduje się w Radomiu, w dzielnicy Dzierzków, w południowo-wschodniej części miasta. Łączy się z ulicami Szczecińską i Jana Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł318 m² 6 194,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:659 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 269 mkw. położony w miejscowości Marki pow. wołomiński. Dom został wybudowany w 2003 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł483 m² 227,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Rezerwacja! rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem do przebudowy lub rozbiórki Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł125 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni około 125 m , składający się z 4 pokoi, z garażem, w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Niepowtarzalna nieruchomość - dom w Krasieninie obok leśnego zagajnika, ze stawem zasilanym rzeką. W skład tego pięknie położonego w zaciszu drzew siedliska wchodzi: 5 - pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł444 m² 9 009,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

W lubianej części Konstancina, cegielni Chylickiej, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Wolno stojący dom zrealizowany w technologii tradycyjnej w oparciu o indywidualny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł34,86 m² 2 639,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości rekreacyjnej położonej w miejscowości Krasice nad Sanem w gminie Krasiczyn, która znajduje się na strzeżonym osiedlu Słoneczna Polana.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł221 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 912 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu nowoczesny dom położony w Jeżowie Sudeckim. Nowy dom klasy premium wybudowany w 2025r. Widok na całe pasmo gór, którego nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł220 m² 1 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Poszukujesz domu na pięknej działce w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o ciszy z widokiem na wodę ? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! opis nieruchomości 2900 m2 działki z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł450 m² 4 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w Złotokłosie, gdzie przestrzeń, zieleń i prywatność tworzą spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kęty

Kęty,małopolskie

1 430 000 zł250 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piękny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni uzytkowej około 200mkw i całkowitej około 250mkw położony jest na obrzeżach Kęt blisko granicy z Kozami tuż pod lasem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł250 m² 2 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu, położonego przy ul. Białej w Libidzy. Cechy nieruchomości: - powierzchnia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego 6 pokojowego domu jednorodzinnego w Żukowie. Dom wolnostojący o powierzchni 237,7 m znajduje się na działce o pow. 974.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

910 000 zł74,50 m² 12 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie bliźniaczej w odległości 600 metrów od plaży w Trzęsaczu. Kompleks obejmuje 15 budynków dwulokalowych. na działce o powierzchni 9 885.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 430 000 zł274 m² 5 218,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 141 m²

Makler Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni 274 m , położonego w miejscowości Ciele, gm. Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł101,40 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Konary, gm. Mogilany. Nowo wybudowany dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 96,30 m 2 , z działką o pow. 234 m 2 , w zacisznym miejscu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz pięknego, nowoczesnego domu w spokojnej części osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie? Marzy Ci się poranna kawa w pięknym ogrodzie? Mamy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł7 000 m² 714,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Atuty: gotowy i dochodowy biznes turystyczny z ugruntowaną pozycją rynkową.Wyjątkowa lokalizacja przy lesie, blisko dziewiczej plaży, gwarantująca stały napływ gości.Kompleks 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 4 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Jedyne takie miejsce w okolicy kameralne osiedle domów jednorodzinnych, ukryte wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie świetnie zlokalizowane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł191,23 m² 3 346,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 191,23 m , położony w spokojnej miejscowości Swarzynice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł122,78 m² 7 322,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 122,78 m (powierzchnia użytkowa 104,82 m ), położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł179,05 m² 5 523,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Ofertę sprzedaży stanowi wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 179.05 m . Nieruchomość osadzona na malowniczej działce 1040 m w miejscowości Starościn.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 80 m2 z ładną, ustawną działką o powierzchni 3000 m2 w Wronikowie m. Rozprza. Ten dom sprawdzi się bardzo dobrze do całorocznego zamieszkiwania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł58,16 m² 8 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż 2 domy jednorodzinne/ lokale mieszkalne w Glinnie, gmina Nowy Tomyśl. 1. Rezerwacja 2. Rezerwacja 3. Rezerwacja 4. Wolne działka pow. 572 m2 5. Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł130 m² 9 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 341 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - komfortowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni około 130 m , położony w malowniczej miejscowości Marków-Towarzystwo, w gminie Mszczonów. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28,55 m² 56,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mały domek do wynajęcia. Idealny dla Singla bądź Pary. Smardzewice to wieś położona w województwie łódzkim nad rzeką Pilicą - 7 km od Centrum Tomaszowa Mazowieckiego. We wsi znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98,66 m² 7 084,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 98,66 m | działka 630 m | Bielsko-Biała, komorowice Krakowskie Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,66.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:703 m²

Dom marzeń na wzgórzu Kaplicówka w Skoczowie prestiż, komfort i prywatność! Szukasz przestronnego domu w wyjątkowej lokalizacji, który łączy wygodę życia z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Lokal narożny w budynku dwulokalowym na zamkniętym osiedlu. Kameralne osiedle położone wśród nowej zabudowy i terenów zielonych. Każdy z lokali ma powierzchnię 140 m2 na działkach od.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem do własnej aranżacji? Na sprzedaż tradycyjny dom z tarasem i ogródkiem. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł110 m² 3 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 110 m na działce 880 m propozycja dla osób ceniących spokój i przestrzeń, a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł250 m² 9 803,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 999 zł131,75 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Garlicy Murowanej Twój Azyl Blisko Krakowa! Garlica Murowana cicha, zielona okolica na północ od Krakowa Przedostatnia linia zabudowy z pięknym widokiem na okolice.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200,30 m² 87,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu gustownie urządzony dom o powierzchni 200m2 położony na ogrodzonej 8 arowej działce, zlokalizowany w odległości 11 km od centrum Rzeszowa.