dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowość! dobra lokalizacja Gotowy dom - stan deweloperski z pompą ciepła w cenie Pierwszy dom z tej inwestycji znalazł już właściciela. Ze względu na duże zainteresowanie rozpoczynamy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 60 m2 znajdujący się w miejscowości Brzozowa gm. Secemin. Usytuowany na działce o powierzchni 5000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł68,90 m² 3 367,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 68,9 m2 który znajduje się w miejscowości Niemierzyno w odległości około 5 km od Świdwina wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł103,30 m² 6 766,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyobraź sobie poranek: kawa na tarasie, 13 arów własnej przestrzeni, cisza Parku Krajobrazowego i 46 minut do centrum Krakowa. Ten dom czeka, żebyś nadał mu swój charakter! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł112 m² 6 419,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego bliźniaka zlokalizowanego w Pamiątkowie gmina Szamotuły! Inwestycja w trakcie budowy, cały czas trwają prace budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł137,38 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy parterowe z garażem dwu stanowiskowym w stanie Deweloperskim o powierzchni 137,38 m2, na działce o pow.ok 600 m2 w miejscowości Dominów cicha spokojna okolica domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł773,90 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Nowa niższa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną kamienicę, zlokalizowaną na trzemeszeńskiej Starówce, na działce o pow. 1414 m2. Budynek jest czterokondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł190 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 558 m²

Marzeniem wielu ludzi jest dom w środku lasu. Już od wczesnych lat dzieciństwa wiele bajek i opowieści kreci się dookoła domu z kominkiem, gdzie w chłodne, jesienne wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Dom W otoczeniu lasu | pępowo Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Pępowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł116,27 m² 9 890,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący | garaż | pow. 116,27 mkw | 3 osobne pokoje | działka 1010,85mkw | jenkowice, gmina oleśnica Klient [zapraszam do obejrzenia wideo] Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł212,95 m² 3 850,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w Ostrołęce, przy ul. Marii Korzeniowskiej. Zamiana na mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Chruściele,warmińsko-mazurskie

1 275 000 zł145,70 m² 8 750,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Chruściele, w gminie Ełk. Jest to działka o powierzchni prawie 1600 m , na której znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

920 000 zł128,13 m² 7 180,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 gotowe do odbioru natychmiast! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Termin przekazania lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż: atrakcyjny dom szeregowy w Tychach przy ul. Rybnej Cena: 609 000 zł Lokalizacja: ul. Rybna, tychy Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy nowoczesny, komfortowy dom szeregowy, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł80 m² 4 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż urokliwy, klimatyczny dom drewniany, położony w malowniczej okolicy blisko Strzyżowa. Nieruchomość znajduje się blisko terenów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł159 m² 3 389,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 485 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej miejscowości Ocieka. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Funkcjonalny budynek w malowniczej lokalizacji! Zdjęcia przedstawiają budynek wybudowany wg tego samego projektu - już sprzedany - zlokalizowany po sąsiedzku. Oferujemy do sprzedaży budynek który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł85 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania ostatnią środkową szeregówkę zlokalizowaną na kameralnej inwestycji w Boguchwale, składającej się jedynie z 3 segmentów. Powierzchnia całkowita domu: 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł115 m² 22 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:46 600 m²

Unikat! Dom wolnostojący na działce 18.000 m2 Nieruchomość idealna dla osób szukających domu blisko natury, z dala od zgiełku miasta a zarazem z szybkim dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł83 m² 10 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wieliczka - krzyszkowicka / 9 km do ronda matecznego / Oferujemy ciekawą nieruchomość, położoną blisko granicy administracyjnej Krakowa składającą się z: - działki o powierzchni 568 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł240 m² 9 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży pięknego domu położonego w centrum Kobyłki. Super lokalizacji , w bliskiej odległości szkoła nr 1 oraz szkoła nr 3, dyskonty spożywcze ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł246 m² 5 894,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 245 mkw. Jest to budynek dwukondygnacyjny (parter oraz piętro), usytuowany na działce o powierzchni 1047 mkw. co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł320 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący III kondygnacyjny + piwnice, dach skośny kilku spadowy, budowany w latach 80-tych,położony przy drodze leśnej, dodatkowo na terenie znajdują się dwa garaże murowane, działka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 140 m2 posadowiony na działce gruntu o powierzchni 1700 m2 zlokalizowany w spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł84,40 m² 11 824,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 84,40 m w zabudowie bliźniaczej, realizowany w innowacyjnej technologii dst smartwall z drewna konstrukcyjnego(nie jest to dom szkieletowy).

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Siedlisko na uboczu, brak sąsiedztwa wokół, dookoła otacza las państwowy. Powierzchnia wynosi 5,3 ha. *Informacja, nie trzeba być rolnikiem, ani nie ma konieczności posiadania uprawnień rolniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł705 m² 4 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 765 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem biurowym i halą eventową na dużej działce w Baranowie k. Poznania Życie i praca w jednym miejscu! Lokalizacja: baranowo, gmina Tarnowo Podgórne.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł150 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł543,67 m² 3 676,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:36 147 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. "może to jest właśnie twoje miejsce na ziemi" atuty Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł202 m² 6 336,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Kraków Swoszowice - dom wolnostojący o powierzchni 202,22 m2, 6 pokoi, kuchnia, piwnica, garaż, działka 1487 m2 opis budynku Wygodny, duży dom wolnostojący składający się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł215 m² 6 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Komfortowy dom pod Bydgoszczą. Dom wybudowany w 2007 roku z wykorzystaniem najnowszych technologii. Otoczony przepięknie utrzymanym ogrodem. Parter to przestronny salon z panoramicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł161 m² 7 441 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny lub osób chcących prowadzić firmę w domu. Kontakt: rafał Sikorski 606*892*245 lokalizacja: obrzeża Kutna (woj. łódzkie) cena: 1 198 000 zł Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł198 m² 4 035,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bezpośrednio i bez prowizji Nieruchomość o dużym potencjale adaptacyjnym, idealna jako dom jednorodzinny lub obiekt komercyjny (biuro, magazyn, sala szkoleniowa, pokoje gościnne).

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł137 m² 4 591,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum. Dom o powierzchni 137 m2 składa się z: -> Parteru : salon, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł120 m² 9 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:58 207 m²

Sprzedam dom z jeziorem w unikatowej lokalizacji Nieruchomość położona na Pojezierzu Bytowskim województwie pomorskim. W jej skład wchodzi naturalne, nie przepływowe jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, wójcice, dom, 3 pokoje, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam Państwu ładny dom/lokal mieszkalny gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł146,68 m² 10 225,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

W ofercie sprzedaży reprezentacyjne domy o powierzchni 146,68 m2 usytuowane na prywatnych działkach w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem i prywatną wewnętrzną droga przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość siedliskowa w której na działce znajduje się dom mieszkalny składający się z kuchni, salonu, dwóch pokoi, łazienki i ganku. Poddasze pozostaje do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania przedwojenny dom z charakterem, na 15 arowej działce. Nieruchomość położona jest w Trzebini Krzu, w rejonie ulicy Grunwaldzkiej i funkcjonowała dawno jako winnica wraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij