dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 000 zł165 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - 160 m na działce 1807 m Lokalizacja Malownicza okolica W pobliżu szkoła podstawowa, kościół, sklep spożywczy W promieniu 10 km: wilczy Szaniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 770 000 zł173,66 m² 15 950,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Oferujemy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z aneksem kuchennym, trzema sypialniami, dwoma łazienkami, wc, tarasem i ogródkiem, mieszczący się na Osiedlu Visla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 770 000 zł173,66 m² 15 950,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 740 000 zł168,68 m² 16 243,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Oferujemy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z aneksem kuchennym, trzema sypialniami, trzema łazienkami, wc, dwoma tarasami i ogródkiem, mieszczący się na Osiedlu Visla.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym i ogródkiem - Garbno, 9 km od Kętrzyna Na sprzedaż przestronny dom parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni 200 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Pierkunowo,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł165 m² 12 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom nad jeziorem kisajno Lokalizacja: pierkunowo - Gmina Giżycko, osada fregata Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty na sprzedaż domku , położonego w malowniczej osadzie fregata,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł157 m² 5 923,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 157 m2 położony na włąsnej działce 900 m2 w nowopowstającej inwestycji deweloperskiej. Gdzie znajduje się dom? Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym. Funkcjonalny dom z dwoma niezależnymi wejściami -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł81,62 m² 11 382,01 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

95 m2 powierzchni wewnętrznej, 5 pokoi Dom typu XL w inwestycji Nove Piaseczno Grande to propozycja dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego domu w okolicach Piaseczna, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł81,62 m² 10 769,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł81,62 m² 10 769,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

69 596 zł134,91 m² 515,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności w udziale 1/4 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Środzie Śląskiej, przy ulicy Oławskiej 3. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł283 m² 3 303,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Na sprzedaż przestronny i solidnie wykonany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 283 m , położony na zadbanej działce o powierzchni 956 m . Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł248,89 m² 3 612,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom jednokondygnacyjny położony w miejscowości Mójcza, ul. Młynarska 6 km w linii prostej od centrum Kielc, 7 min. Jazdy samochodem do miasta. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł323,10 m² 9 130,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 252 m²

Szukasz domu wśród drzew, w którym każdego ranka budzi Cię śpiew ptaków i zapach lasu? House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł152 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Bezpośrednio Kontakt   Falenty ul. Falencka/rzeczna Dwa ostatnie Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 386m2 Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł130,20 m² 4 992,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! bez pcc 2%! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Pszczyna, ul. Czajkowskiego Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł112,98 m² 8 231,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulny, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, składający się salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, trzech sypialni, balkonu, tarasu i ogródka, mieszczący się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł112,98 m² 8 231,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 (powierzchnia użytkowa 135 m2) usadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 570 m2. Posesja jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł83 m² 7 710,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie mieszkaniowej, realizowany w standardzie deweloperskim z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

465 812 zł114 m² 4 086,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:63 900 m²

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewid. nr 326, 327 o powierzchni 1,63 ha, zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grojec,małopolskie

770 000 zł109,26 m² 7 047,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Мы также говорим на русском Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 220 m² 6 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Kamienica na sprzedaż - ścisłe centrum Łodzi, aleja Mickiewicza 13 Na Sprzedaż wyjątkowa kamienica z okresu międzywojennego w sercu Łodzi, na rogu Alei Mickiewicza i Alei Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Łódź,łódzkie

2 550 000 zł800 m² 3 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:604 m²

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż - Łódź Górna ul. Rzgowska / Bednarska Powierzchnia całkowita: 800 m Użytkowa: 625 m Cena: 2.550.000 zł Lokalizacja, która pracuje na Twoją inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł180 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 733 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego na Osiedlu Poznańskim pod Gorzowem Wlkp. Dom położony jest na działce o powierzchni 6.733 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Słupno,mazowieckie

1 050 000 zł122 m² 8 606,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom 2- kondygnacyjny z 4 pokojami, garażem w bryle budynku i własnym ogrodem. Prezentowana nieruchomość łączy w sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Opis oferty: na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej około 150 m 2 , który znajduje się na działce wielkości 945 m 2. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom Wolnostojący w stanie Deweloperskim. Dom o pow. użytkowej 114,45 m2 usytuowany w Zamościu. Dobra lokalizacja , dojazd do Bydgoszczy to zaledwie 13 km. Parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! opis oferty: na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni użytkowej około 127 m 2 , dodatkowo 65 m 2 poddasza do adaptacji, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł212,50 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Tylko w naszym biurze Jeśli cenisz sobie spokój, a zarazem dobry dojazd do miasta. To jest oferta dla Ciebie! Na sprzedaż duży dom wolnostojący znajdujący się w miejscowości Niemcz,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowe domy na wynajem - Bystrzyca Górna - pierwszy najem! Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu z bliskością natury? Ten dom to idealna przestrzeń dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim z 2022 roku, położony w samym centrum miejscowości Kijany. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł111,56 m² 6 265,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m z dużym prywatnym ogrodem 154 m , położony w kameralnej inwestycji w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Ziemomyśl B,zachodniopomorskie

199 000 zł67 m² 2 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dla klientów gotówkowych! Ofertą sprzedaży jest dom do remontu, położony w niewielkiej urokliwej wsi Ziemomyśl B, z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dolice,zachodniopomorskie

799 000 zł390 m² 2 048,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Ofertą sprzedaży jest urocza działka o powierzchni 6000 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym przedwojennym o powierzchni użytkowej ok. 217 m2, budynkiem mieszkalnym o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Marianowo,zachodniopomorskie

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:583 m²

Wyjątkowa oferta- sprzedaży dwóch domów w cenie jednego. Nieruchomości położone w centrum Marianowa - odległość 800m od plaży jeziora Marianowskiego. 1. Dom parterowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł140 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dzień dobry, mam do sprzedania dom poniemiecki z dużą działką na której istnieje możliwość wybudowania dwóch domów.Milęcice jest położone 2 kilometry od Lubomierza słynnego z filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Jerka,wielkopolskie

590 000 zł132,01 m² 4 469,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem, zlokalizowanego w spokojnej i kameralnej części miejscowości Jerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 973 zł83 m² 7 698,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nowoczesna zabudowa mieszkaniowa w standardzie deweloperskim, wykonana z wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewniających komfort użytkowania przez cały rok. Każdy segment wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 998 zł144,31 m² 4 836,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki Krasne to nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowana w podmiejskiej części Rzeszowa w miejscowości Krasne. Docelowo powstanie tu osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 802 zł64,26 m² 8 120,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący, zlokalizowany na kameralnym osiedlu 12 domów jednorodzinnych w zielonej części Rzeszowa, w sąsiedztwie lasu i naturalnego strumyka. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 990 zł112,61 m² 7 485,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż nowoczesny, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 112,61 m , z garażem w bryle budynku. Inwestycja realizowana jest według prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł290,04 m² 5 826,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

| parterowy dom wolnostojący o powierzchni 145m2 na parterze oraz dodatkowa powierzchnia na poddaszu. Dom jest posadowiony na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 1092m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł143 m² 55,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do wynajęcia nowoczesny bliźniak o powierzchni ok. 143 m , położony na działce 420 m w spokojnej, zielonej okolicy. Rozkład pomieszczeń: parter: przestronny salon z aneksem.