dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 880 000 zł201,10 m² 9 348,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego nowoczesnego domu wolnostojącego wykończonego w wysokim standardzie! Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik tel.   Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Nowa cena Dom jednorodzinny z dużym zapleczem gospodarczym i szklarniami - idealny dla rodziny jak i pod działalność! Możliwość odroczonej płatności finansowanie rozłożone nawet na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł120 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Nowoczesny dom parterowy Twój azyl bez barier w Libiążu! Szukasz domu, który łączy nowoczesny design z maksymalną wygodą? Marzysz o porannej kawie na tarasie, na który wyjdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł1 020 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar. Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł151 m² 8 602,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni 151,26m2 w Osielsku. To idealna propozycja dla rodzin szukających komfortu, nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom wolnostojący do generalnego remontu, zlokalizowany około 10 km od Świdnicy. Dom mieszkalny. Przeznaczenie działki- teren zabudowy mieszkaniowej Dom znajduje się na 6 arowej działce. Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł89,70 m² 7 335,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura vat, rękojmia 5 lat. Możliwość wykończenia domu pod klucz! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł141,22 m² 8 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 366 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Nowy Dwór (pod samym Sycowem). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 23,64 ara. Dom jest parterowy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł162,20 m² 11 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący, z przepięknym ogrodem, położonym na końcu ślepej uliczki, co zapewnia ciszę i spokój. Budynek z 2007 roku, z garażem i kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 222 zł290 m² 4 214,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Uwaga! Przyjedź, obejrzyj i zaproponuj swoją cenę. Na sprzedaż dom rodzinny o powierzchni 290 m2 na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1786 m2. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł330 m² 1 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 485 m²

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska spokojna okolica blisko Jarosławia Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1971 roku o powierzchni użytkowej ok. 110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł196 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja lamato ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy dom jednorodzinny, wolnostojący usytuowany na 10 arowej działce, o powierzchni 196m2 znajdujący się w pobliżu Krakowa, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Działka zabudowana na Miedzyniu o dużym potencjale. Na dzień dzisiejszy - budynek mieszkalny przedwojenny i szereg budynków gospodarczych. Możliwość wyremontowania obecnego zasobu lub.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł188 m² 3 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:411 m²

Super oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty nieruchomości - gotowy do zamieszkania - pięknie zagospodarowany teren ogrodu - możliwość podziału na dwa mieszkania - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł92,30 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowa niższa cena! na sprzedaż dom przy lesie, zebrzydowa, pow.UŻ.134M2, DZIAŁKA 1600 M2, POMPA CIEPŁA, FOTOWOLTAIKA! Wyobraź sobie poranki z widokiem na drzewa, śpiew ptaków zamiast miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wręcza

Wręcza,mazowieckie

499 000 zł151 m² 3 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Nowa atrakcyjna cena. Połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym, na dużej działce. Składa się z salonu połączonego z kuchnią plus łazienka i kotłownia. Na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł109,63 m² 6 293,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej inwestycji w Kaliszu na os. Majków. Budynki jednorodzinne dwulokalowe z ogródkiem. Umiejscowiony w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w Chojnicach Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m , położonego na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kurowo

Kurowo,zachodniopomorskie

193 000 zł93,94 m² 2 054,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 083 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają w atrakcyjnej cenie nadający się do remontu dom z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

(English version below) Na sprzedaż klimatyczny domek z widokiem Poręba, tylko 1h od Krakowa! lokalizacja: ta nieruchomość w Porębie (gmina Myślenice) to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł209 m² 10 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy, nowoczesny Segment skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni 206 m2 z usytuowany na 332 m działce na warszawskich Młocinach. Bielany. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł298 m² 4 295,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Wygodny dom zlokalizowany na nieabsorbującej działce o powierzchni 7,99 arów w jednej z bardziej pożądanej lokalizacji - Kotórz Mały w odległości ok. 6 km od granic Opola Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kąpielowa

Jezierzany,zachodniopomorskie

998 000 zł400 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 371 m²

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować dom wolnostojący cztero-kondygnacyjny w Jezierzanach przy ul. Kąpielowej 2. Nieruchomość, zlokalizowany jest on w niedalekiej odlegości od jeziora Wicko.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Marzena Prestige Nieruchomości tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie w domu z ogrodem, w samym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość składa się z dwóch dużych ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:430 m²

BS Partners Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotowy obiekt pod hostel Zielonka o powierzchni 220m2, blisko trasy S8 Na sprzedaż nieruchomość idealna pod działalność hostelową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 595 zł89,95 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż szeregówka znajdująca się w dzielnicy Budziwój o powierzchni 89,95 m2 z tarasem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 000 zł106 m² 7 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc , bez prowizji. Na sprzedaż bliźniak - w cichej i spokojnej okolicy, wśród zieleni. Powierzchnia użytkowa 106 m2, 4 pok, działka 615 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł165,30 m² 6 043,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 956 m²

Oferta dostęna wyłącznie W pepper house Na sprzedaż dom wolnostojący z 2001 z pięknym ogrodem znajdujący się w Luzinie w powiecie wejherowskim. Atuty nieruhomości: - duża.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł268 m² 2 309,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wolnostojący duży dom o powierzchni całkowitej ok. 268 m , położony w Bierach Kolonii, gmina Jasienica w powiecie Bielskim. W tylnej części ogrodu ( za domem) jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł300 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy Cisowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

499 000 zł60,16 m² 8 294,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy nowoczesny i energooszczędny dom dwulokalowy, zlokalizowany w Rybicalu nad Jeziorem Ryńskim, wchodzącym w skład słynnego Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Strefa Relaksacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł297 m² 6 700,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

<!-startfragment->wyjątkowy dom wolnostojący przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - Gdańsk Matarnia Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny wolnostojący dom położony w Grudziądzu na dużej i ładnie zagospodarowanej działce, wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem do wynajęcia. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł469,50 m² 4 579,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji - Poznań, ul. Fabianowo Idealna dla klientów prywatnych oraz instytucji Na sprzedaż reprezentacyjny, wolnostojący dom o powierzchni 386,95.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł275 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najważniejsze atuty: - wyjątkowo położony dom tuż przy lesie, w prestiżowej części Gdyni - Orłowie, w rejonie Zegarkowo. - nieruchomość przeszła kompleksowy remont wnętrza w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł184 m² 5 315,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta reprezentacji wyłącznej. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł400 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedaży w miejscowości Wiskitki cały bliźniak o powierzchni około 400 m2 (1/2 bliźniaka ma powierzchnię około 200 m2) położony na działce o powierzchni 1100 m2- dla 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł217,03 m² 9 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Wyjątkowy Dom w Prestiżowej Lokalizacji Osiedle Hubalczyków! Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle rzadko dostępnej nieruchomości położonej na jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 370 m²

Duet broker oferuje do sprzedaży dom o powierzchni ok. 150 m , położony w wyjątkowo malowniczej miejscowości Nowe Kawkowo 25a. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 400 zł114,80 m² 7 155,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnego domu modułowego, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz szybkim czasie realizacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij