dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

2 100 000 zł320 m² 6 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom w skandynawskim stylu. Jest to dom o metrażu 320 m2 składający się z 5 pokoi typu "nowoczesna stodoła". Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

1 180 000 zł121,58 m² 9 705,54 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej. Parter domu składa się z salonu z aneksem kuchennym, gabinetu i łazienki. Na piętrze za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

980 000 zł126,22 m² 7 764,22 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej. Parter domu składa się z salonu z aneksem kuchennym, wc i przestronnego garażu. Na piętrze za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

990 000 zł125,92 m² 7 862,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128,48 m² 8 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta informacyjna od dewelopera, brak podatku pcc. Wizualizacja może odbiegać od końcowego efektu, pracę trwają, więc na zdjęciach są przykładowe elewacje. Dostępne wyjątkowe, parterowe 3 domki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż połowa budynku w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bielsku-Białej w dzielnicy Komorowice Krakowskie o pow. 97,58 m2 z przynależną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł183 m² 11 469,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni 183 m (w tym garaż dwustanowiskowy 43 m ), położonego na pięknej działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Cendrowice pod Górą Kalwarią. Powierzchna całkowita 160 m2, powierzchnia użytkowa 138 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 629 801 zł92,53 m² 17 613,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, trzech sypialni, garderoby, łazienki, wc i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 815 zł84,87 m² 17 660,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 815 zł84,87 m² 17 660,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł135 m² 8 362,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 135 m2, położony na uboczu, w sąsiedztwie 4 domów jednorodzinnych w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie pod Górą Kalwarią. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł105,41 m² 6 261,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny parterowy | Osada Borów | 105,41 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 105,41 m (powierzchnia całkowita wraz z kotłownią), położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł222 m² 8 085,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Jeśli poranna kawa, albo leniwe wieczory to tylko na dużym, zadaszonym tarasie z widokiem na przestronną działkę. Taka właśnie jest ta oferta- dla ceniących sobie ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 000 zł253,32 m² 6 039,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu Dom w Lucernie 3 (archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł290 m² 7 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

0% Prowizji od Kupującego. Wolnostojący dom z dwustanowiskowym garażem usytuowany w Solcu na granicy Borowiną w niewielkiej odległości od Parku Chojnowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł113,82 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym według projektu Dom w sasankach 3 (e) oze. Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł100 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: sokołowice, dolnośląskie, gmina Oleśnica, 6 km od Oleśnicy, 1 km od S8 kierunek Wrocław-Warszawa, 15 km do Długołęki, 27 km od granicy Wrocławia. Udogodnienia: duża przestrzeń wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł129,04 m² 9 686,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni użytkowej 106,06 m (powierzchnia zabudowy 129,04 m ), położony na przestronnej działce o powierzchni 1630 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł102 m² 8 421,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Twój azyl w sercu natury, chrztowo gm. Liniewo Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju. Takie, do których chce się wracać niezależnie od pory roku. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:822 m²

Biuro Metrohouse ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 153 m , wybudowany w technologii szkieletowej (styl kanadyjski).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom przy lesie - prywatny ogród, nowoczesna technologia, spokojna lokalizacja | Płoty Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort spotyka się z naturą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł200,40 m² 6 232,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Wyobraź sobie poranek, gdy wychodzisz z filiżanką kawy na taras własnego ogrodu. Cisza, przestrzeń, a do centrum Gdańska - 15 minut pociągiem. To nie jest kolejny szeregowiec z katalogu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Klimatyczny dom z bala z widokiem na góry | gotowy biznes agroturystyczny Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu przestrzeni z duszą, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 577 m²

Gospodarstwo z własnym lasem 1,25 ha spokoju i możliwości Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z własnym lasem o łącznej powierzchni 1,2577 ha idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Wyobraź sobie poranną kawę na zadaszonym tarasie, z widokiem na ponad pół hektara własnej, starannie wypielęgnowanej zieleni. Ten dom to nie tylko cztery ściany to przestrzeń, która daje oddech.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej z lokalem handlowo-usługowym położony w Lęborku przy ul. Targowej (opodal rynku.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł130 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Okazja! najtańszy dom W regionie! dom Z dużą działką - 1455 M 2 - 470.000 - 1m2 tylko 3.615 zł.! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł285 m² 14 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Trójmiasta - Jelitkowo, przy ul. Nadmorska. To oferta dla klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący położony w Broku przy ulicy Jana Pawła II. Na posesji znajduje się również murowany budynek gospodarczy z garażem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom całoroczny w malowniczej górskiej miejscowości Istebna! Przedmiotem sprzedaży jest dom całoroczny, murowany , 1-piętrowy z użytkowym poddaszem położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł496 m² 2 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję wraz z dwoma tarasami, z których rozchodzi się widok na spokojną okolicę, położoną na wrocławskich złotnikach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł96 m² 2 290,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki i pięknym widokiem na naturalny krajobraz. Lokalizacja: nieruchomość w miejscowości Łańcuchów,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł211,30 m² 26,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Wynajmę od zaraz dom po generalnym remoncie w zabudowie bliźniaczej - Różankowo 1j - dojazd do Toruniu 10 minut bez korków. Dom parterowy z użytkowym poddaszem niepodpiwniczony z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu na działce siedliskowej o powierzchni 3001 m położonej w malowniczej miejscowości Grabowiec.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł93 m² 9 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 552 m²

Jesiona, dom 93 m2, działka 2552 m2, sprzedam, 890 000 zł. Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom o powierzchni 93 m2. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, oraz jasnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina - Gumieńce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł312 m² 11 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Podolanach, 2003r, o rozłożystej bryle, budowany z rozmachem, z wykorzystaniem najlepszym możliwych materiałów dostępnych na etapie budowy. Zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

896 000 zł230 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Biuro Bonus Nieruchomości prezentuje: to gdzie mieszkasz ma znaczenie. Przestrzeń, zieleń, spokój to wszystko wpływa na to, że w domu wypoczywamy. Z przyjemnością do niego wracamy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta pozyskana na wyłączność. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Dankowicach, w bardzo wygodnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Bielska-Białej. Dzięki nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 mieszczącego się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł288,51 m² 4 502,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:403 m²

Dom Z garażem , gotowy do zamieszkania po zakupie- posiada odbiór budynku. Urządzona i wyposażona kuchnia, łazienki i podłogi pokoi. Salon wyposażony w narożnik i regał,.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł388,16 m² 9 004,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Nowoczesny budynek usługowo mieszkalny oraz dom w Radomierzycach idealne miejsce do prowadzenia biznesu i życia. Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu. Wyobraź sobie, że mieszkasz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij