dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Polecam w pełni urządzony dom jednorodzinny położony na dużej działce wśród zabudowy domów jednorodzinnych przy ul. Zagórskiej. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

powiat gorlicki, biecz, korczyna (załawie) | Dom wolnostojący na dużej działce 52 ar Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł299 m² 2 605,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:855 m²

Dom 299 m w centrum | 855 m działki | możliwość wydzielenia 3 mieszkań | Starogard Gdański Szukasz przestronnego domu w centrum Starogardu Gdańskiego z potencjałem inwestycyjnym?.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko u Nas Możliwa zamiana na mniejszy domek- ok 80-120m2- dolnośląskie, zielonogórskie- ewentualnie inne lokalizacje Duży dom 2-rodzinny z 2001roku- idealny dla rodziny 2-pokoleniowej(tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 800 zł162,30 m² 6 099 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.163 m2, która posadowiona jest na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł550 m² 8 361,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Koniecznie zobacz film dołączony do oferty. Zielone Zacisze - Twoja własna Mała Prowansja w sercu Wielkopolski Czy byłeś kiedyś w miejscu, które pachnie lawendą, owocowym sadem, brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Poniatowice,dolnośląskie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się o z ofertą zakupu domu po generalnym remoncie w miejscowości Jonas Nieruchomość położoną jest w spokojnej i uroczej części wsi.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł100 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Nowawieś Chełmińska, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł161,39 m² 5 570,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie i spokojne wieczory przy kominku. Przestrzeń, w której wszystko możesz stworzyć po swojemu bez kompromisów, bez gotowych schematów. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł77 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam na sprzedaż przytulny klimatyczny dom poniemiecki w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Brzoza w gminie Strzelce Krajeńskie posadowiony na działce o powierzchni 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł300 m² 11 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:42 000 m²

Ta atrakcyjna nieruchomość już teraz może stać się Twoją bezpieczną oazą zupełnego spokoju, wyciszenia, odstresowującego obcowania z przyrodą. Miejscem, w którym bardzo szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Zielenica

Zielenica,warmińsko-mazurskie

479 000 zł110 m² 4 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 932 m²

Istnieje możliwość dokupienia większej powierzchni gruntu w bezpośrednim sąsiedztwie siedliska! Na sprzedaż urokliwe siedlisko w miejscowości Zielenica otoczone polami i lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

1 999 000 zł290 m² 6 893,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

NA sprzedaż stylowy dom wolnostojący - ul. Rycereska, gniezno Jeśli marzysz o pięknej willi z bajkowym ogrodem, cenisz jakość i architekturę, a usytuowanie domu jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł1 600 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Mam przyjemność przedstawić Dom Zielone Wzgórze Elegancja, historia i Nowoczesność w jednym Miejscu Dom Zielone Wzgórze: synonim Elegancji i Komfortu, znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł137,12 m² 9 108,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż atrakcyjny i bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,5 m2 (plus strych 30 m2, ok. 40 m2 liczone po podłodze- powierzchnia mieszkalna).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 360 m²

Nowa niższa cena! Urokliwy dom z duszą i dużą działką oaza spokoju z potencjałem agroturystycznym niedaleko Gryfic Jeśli marzysz o miejscu, w którym czas płynie wolniej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy dom jednorodzinny położony na wyspie Chrząszczewskiej. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Rybna,małopolskie

1 099 000 zł158,70 m² 6 925,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu Lobelia (158 m2) idealnego połączenia komfortu, nowoczesności i bliskości natury. Ta przestronna nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Piecki

Piecki,warmińsko-mazurskie

678 500 zł170 m² 3 991,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:707 m²

*Dom 170 m2 wolnostojący w Pieckach Szukasz przytulnego domu z ciekawym rozkładem pomieszczeń dla siebie i Twojej rodziny ? Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 376 000 zł221,47 m² 10 728,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 221,47 m2, zlokalizowany na 1010m2 działki. Inwestycja, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rulewo

Rulewo,kujawsko-pomorskie

489 000 zł344,64 m² 1 418,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Klimatyczny budynek 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony powstał w latach 1890 - 1900. Wchodzi w skład kompleksu pałacowo-dworskiego wsi Rulewo i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 168 000 zł116 m² 10 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stylowy dom dla wymagających klientów Szukasz domu, który łączy nowoczesny design z bliskością natury i doskonałą komunikacją? Ta oferta w Nowym Kisielinie (zielona Góra) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83,14 m² 8 407,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż bliźniak - Tuchom, ul. Szkolna ( kupujacy nie płaci podatku pcc - 2%) Cena: 699 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł128,22 m² 9 319,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 128,22m2, zlokalizowany w podkrakowskim Cholerzynie - w pobliżu Zalewu Kryspinów. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł187 m² 5 240,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Czerwone, gmina Kolno,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, wzniesionym w Trzeku, gm. Kostrzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się na osiedlu Zabajka w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest już ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł143 m² 6 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo ładna, nowoczesna bryła budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany zgodnie z projektem firmy Archon "dom w borówkach 5" o powierzchni 125m2 (po podłodze 140m2) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł450 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka; w pobliżu: banki, sklepy; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, siła, woda; dach: blacha; do sprzedania kamienica w Nowym Targu z ogromnym potencjałem.Położona.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł105 m² 6 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej spokojnych in kameralnych części Legnicy. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł196 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej części Moniek. Nieruchomość o powierzchni 196 m usytuowana jest na działce 631 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł77 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Opolu w okolicach śródmieścia. Obiekt znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji! Kupując nie płacisz prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu kanadyjskim, położony w malowniczej miejscowości Ponikiew,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł111 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż bliźniak w Gryfinie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gryfinie przy ul. Herberta (wcześniej ul. Jana Pawła II), w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta wynajmu domu jednorodzinnego W dobrej (ok. 15 km od szczecina) Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra, w spokojnej okolicy, około 15 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

1 320 000 zł138,80 m² 9 510,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedam piękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legnicy na osiedlu Piekary B. Nieruchomość została wybudowana w 2014 roku i znajduje się w spokojnej, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej sasanka na Brzezince, w malowniczej Gminie Andrychów, to miejsce stworzone z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł257 m² 9 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 257m2 m z ogródkiem o powierzchni ok 440m2 i garażem w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

799 000 zł88,20 m² 9 058,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 386 m²

Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju. Obejrzyj wirtualny spacer:

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 13 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.