dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

384 000 zł95 m² 4 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi przy ruinach zamku | Szydłów, ul. Brzezińska

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wspaniała alternatywa dla dużej rodziny pragnącej mieszkać w cichej, spokojnej okolicy, pozostając jednocześnie w bliskiej odległości od najlepszych lokalizacji w mieście. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł660 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch budynków usługowo-mieszkalnych połączonych łącznikiem , o łącznej pow. użytkowej około 660m2, zlokalizowanych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł110 m² 1 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł175,89 m² 3 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

! dom W topazach! nowy budynek mieszkalny W ryczówku! Agent prowadzący: ewa Leśniak - Dąbek, tel.   . Kupujący 0% prowizji! Oferta na wyłączność! Klucze w biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł65 m² 8 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny parter segmentu , o powierzchni ok. 61 m z ogrodem ok. 330 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji. W odległości ok. 1,5km do pkp, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Budynek mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w centrum Makowa Mazowieckiego. Na posesji jest parterowy dom z cegły składa się z trzech izb, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł182,30 m² 8 502,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Uwaga! Wrócił do sprzedaży jeden z segmentów! Klucze od ręki! inwestycja! pole golfowe! Kryniczno! Zamieszkaj na prężnie rozwijających się przedmieściach Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł102,60 m² 8 274,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom składający się z dwóch niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej około 102 m2.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł169,23 m² 5 140,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 169,23 m (powierzchnia użytkowa 129,69 m), położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Ostrowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł95,43 m² 7 010,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Marzena tel:   prestige Nieruchomości Przedstawiam jedyną taką ofertę domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, w zamkniętym osiedlu Park Łochowo. To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł130 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Chcesz zamieszkać w uroczym miasteczku w bliskiej odległości od Jeziora Gopło? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dom położony przy ulicy Wiosennej na dużej działce prawie 1400m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł160 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Parterowy dom wolnostojący z dużym garażem w bryle budynku - oddany do użytkowania w 2012 roku. Zadbany, solidny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Trzy niezależne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

5 500 000 zł230,92 m² 23 817,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:118 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, odrestaurowana kamienica w sercu Darłowa! Oferujemy na sprzedaż niezwykłą kamienicę z końca XVIII wieku, zlokalizowaną bezpośrednio na rynku w Darłowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł115,95 m² 9 909,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

Oferta na wyłączność. Tylko u Nas! Jeśli cenisz sobie ciszę, zieleń i spokój, a jednocześnie zależy Ci na w miarę szybkim połączeniu z Krakowem i Wieliczką to ta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł152 m² 1 907,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje dom jednorodzinny położony w miejscowości Aleksandria Druga przy ul. Gościnnej - idealnej dla osób, które szukają alternatywy dla mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w urokliwym miejscu otoczynym zielenią, w okolicy Głogowa Małopolskiego. Ostani wolny gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł123,95 m² 11 932,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Mamy dla Państwa w ofercie wyjątkowy, wolnostojący dom parterowy (bungalow) o powierzchni 123,95 m , położony w Bolszewie, na przestronnej działce o łącznej powierzchni 1108.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł99,34 m² 3 311,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż budynek mieszkalny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 99,34 mkw położony na 7 arowej działce w Stobiernej (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł136,53 m² 5 053,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Sprzedam dom jednorodzinny W trakcie budowy malbork, ul. Kobaltowej (nowa wieś malborska) Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny w stanie budowy do wykończenia pozostało wykonanie elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:665 m²

(Symbol Orzeszkowej) dom na sprzedażstargard, mieszkanie w domu wolnostojącym drukuj drukuj ofertę zapytaj zapytaj O ofertę obserwuj ofertę obserwuj ofertę Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 947 000 zł186,37 m² 10 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom z charakterem przy ul. Pałacowej - klasyczna elegancja w nowoczesnym otoczeniu. W sercu dynamicznie rozwijających się Kowal koło Gdańska, przy spokojnej i kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 260 M2 położony w dzielnicy Jastrzębia- zdroju Bzie Zameckie. Dom został wybudowany w 2005 r; składa się z piwnicy parteru.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł142,10 m² 8 789,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 382 m²

Twój Rodzinny Azyl w Sercu Natury Dom w miejscowości Lipniak Wyobraź sobie poranne kawy z widokiem na las i wieczory przy kominku, gdy Twoje dzieci bezpiecznie bawią się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż duża nieruchomość położona na przestronnej działce w miejscowości Kalinowice, na przedmieściach Zamościa. W jej skład wchodzi dom o powierzchni 250 m2 oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł113,60 m² 10 123,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

| ekonomiczny dom na dużej działce, z dobrym dojazdem w 10 minut do Kołobrzegu. Dom zbudowany w 2010 roku. Ogrzewany elektrycznie (piec do centralnego ogrzewania i bojler na wodę).

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł99,23 m² 70,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Polecam do wynajęcia dom w Zabudowie bliźniaczej położony w Żołędowie. Dom o powierzchni niespełna 100 m 2 składa się z salonu z wyjściem na taras połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

699 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolno stojący, trzykondygnacyjny dom, usytuowany na 17,57ar działce w Tyczynie. Działka: - powierzchnia: 17,57ar - jest w pełni uzbrojona we wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł130 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Przytulny dom przy parku z dużą działką w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy do zakupu piętrowego 130m2 domu z działką budowlaną o powierzchni 1462 m2 Całkowita powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł127 m² 8 188,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko Zalewu Siedleckiego? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Przerastają Cię formalności związane z budową - pozwolenia, plany.?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł78,31 m² 9 181,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Nowy dom parterowy 78,31 m2 Królikowice ul. Lipowa stan surowy zamknięty. Na sprzedaż nowy parterowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, wykonany z bardzo dobrych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł190,70 m² 4 299,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Oferujemy do sprzedania jednorodzinny, wygodny dom wolno stojący położony w Żłobiźnie, w gminie Skarbimierz. Nieruchomość znajduje się na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

299 000 zł116 m² 2 577,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 660 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni zabudowy 116 m oraz powierzchni użytkowej ok. 90 m , położony w spokojnej, malowniczej okolicy idealnej dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom otoczony zielenią w urokliwej wiosce Pogórza Izerskiego. Duża działka o powierzchni 4900 m2. Grunty klasy III i IV. Kształt prostokąta, granicząca z rzeką. W mpzp: teren.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł108,24 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 108 m2 z garażem i ogródkiem, położony w Świdwinie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość zlokalizowana na terenie posesji przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł116,13 m² 9 213,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyński Bez prowizji agencji! Współpracujemy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł267 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Przestronny i Solidny dom Jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony lokalizacja: położony w miejscowości Czechowice- dziedzice 1km od Centrum Czechowic ,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł216,92 m² 3 595,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Znajdziemy tutaj jeszcze spokój, większą prywatność i swobodę, a za płotem las! Dom posadowiony na dużej ponad 9-arowej działce Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 335 000 zł134 m² 9 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę na wyłączność! Wyłącznie u Nas! - ofertą sprzedaży jest urokliwy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł174 m² 9 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:682 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w podwarszawskim Piasecznie! Doskonała lokalizacja! Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi! Lokalizacja nieruchomości: jedna z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy