dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

3 190 000 zł237,19 m² 13 449,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z duszą, klasą i własnym spa! lokalizacja: sokolniki-Las (woj. łódzkie, pow. zgierski, gm. Ozorków). W sercu zielonej enklawy, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł86 m² 8 138,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 426 m . Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar na ul. Kąty Łańcut. Sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,30 m² 6 998,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szukasz miejsca, w którym codzienność stanie się przyjemnością, a każdy poranek zaczyna się od zapachu kawy i śpiewu ptaków? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny w Stalowej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł139 m² 8 776,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny segment narożny 139 m z dużym ogrodem - Warszawa Wawer. Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł340 m² 4 114,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 280 m , położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części północnego Szczecina na Żelechowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.180m2 z płaskim dachem, który został posadowiony na działce o pow. ok.750m2 , zlokalizowany tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł111,50 m² 4 394,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż urokliwy dom z bala położony na sporej, 22-arowej działce w miejscowości Łętownia, tuż przy granicy z Jordanowem. Budynek przeniesiony (posiada wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł147,80 m² 6 021,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Rezerwacja! wyjątkowa oferta na wyłączność - tylko w naszej ofercie! Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną nieruchomością, która zachwyca swoim położeniem oraz potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł210 m² 1 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:19 900 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni ok. 210 m2 zlokalizowany w miejscowości Mietel gm. Stopnica, powiat buski. Budynek w stanie surowym otwartym, wykonany z pustaka, pokryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 000 zł103 m² 8 077,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej (pow. 134 m2), położony na przestronnej działce (pow. 527 m2). Otoczony zielenią i sielskim pejzażem płaskich pól, gdzie każdy znajdzie miejsce na relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 000 zł147,90 m² 7 396,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Dom gotowy do zamieszkania! Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia piętro domu - wyłącznie na cele biurowe , łącznie 88m2, 4 pokoje, warszawa, ochota, kolonia Staszica, w cenie 4.500,00 PLN. Akces Nieruchomości oferuje do wynajęcia piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł216 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szukasz domu na uboczu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, oszczędzając sobie i Bliskim czasochłonnego procesu budowy lub wykończenia? Mamy taką ofertę! Kaczory, ul. Sosnowa - dom.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł315 m² 1 425,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny albo nieruchomości z potencjałem pod wynajem? Ta oferta w Skarbiszowicach w gminie Tułowice może być idealnym rozwiązaniem. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Odkryj wyjątkową oazę spokoju, 30 min od Wrocławia, gdzie wiejski krajobraz łączy się z artystycznym duchem. Nieruchomość: dom na działce ok. 3000m2 i powierzchni ok. 300m2. W 2003.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł90,57 m² 10 489,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 523 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks wczasowy - nowoczesne domki 600 m od jeziora! Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł264,12 m² 7 155,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Świetna lokalizacja w cichym otoczeniu na willowym osiedlu nowych domów: oleśnica l Lucień l Rzepakowa 20 Wspaniały dom l Wysoki standard Dębowe parkiety l Trzy łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

3 100 000 zł256 m² 12 109,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Nie każdy szuka rezydencji z katalogu. Nie każdy chce budować dom przez 2 lata i wykończać go kolejne 12 miesięcy. Ten dom jest dla osób, które chcą po prostu dobrze mieszkać. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł104 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. - rezerwacja - Dom wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł162 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w budowie w spokojnym i rozwijającym się miasteczku Gościno. Możliwa zamiana na mieszkanie/dom Tylko 14 km od nadmorskiego Kołobrzeg. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 065 000 zł172,33 m² 11 982,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment narożny | 172m2, 5 pokoi, taras 20m2, garaż w bryle domu | stan deweloperski premium wg indywidualnego projektu | przestronny ogródek | kameralne, zamknięte, bezpieczne osiedle : Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł334 m² 5 059,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferta tylko w Naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący z trzema niezależnymi mieszkaniami - idealny dla rodzin lub jako inwestycja pod wynajem! Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:739 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż dom w Płouszowicach Kolonii ( przy Dąbrowicy ) gm.Jastków. III linia zabudowy od Nałęczowskiej- przed obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Wolin,zachodniopomorskie

750 000 zł97 m² 7 731,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowa niższa cena! W naszej ofercie połówka bliźniaka w Wolinie przy ul. Księżnej Zofii nowoczesna przestrzeń do wykończenia według własnego gustu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł90 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - brak czynszu - blaszany garaż ok 24m2 - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - jasne i słoneczne pokoje - dodatkowa sypialnia na poddaszu - taras.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł250 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom po remoncie wolnostojący o powierzchni 250m2 położony w Golasowicach gmina Pawłowice. Dom ocieplony styropianem 15mm, podpiwniczony posadowiony na płaskiej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Przy ul. Staropogońskiej w Sosnowcu czeka na Ciebie klimatyczna, miejska kamienica o powierzchni 190 m , posadowiona na 401-metrowej działce. To nie jest zwykły budynek. To gotowa baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł88 m² 7 647,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do prezentacji oferty domu w stanie deweloperskim położonym w Nowym Sączu na os Zawada. Dom o powierzchni użytkowej 88 m2 z ogródkiem z 3.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł70 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 939 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 70.00 m2, z 2 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 4939 m2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł200 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom położony w Wadowicach na działce o powierzchni 20 arów. Budynek pochodzi z lat 70, następnie rozbudowany i wyremontowany. Pokrycie dachu zmieniono na blachę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 95 m , położony w Czarnym Dunajcu, na działce o powierzchni 6 arów. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł113 m² 4 681,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 113 m , położony na dużej działce o powierzchni 1082 m . Nieruchomość posiada wszystkie media: prąd, gaz, kanalizację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²