dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 099 000 zł151,88 m² 7 235,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151,88 m , położony w kameralnej inwestycji przy ul. Skowronkowej 23 na lubelskim Sławinku - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Szukasz domu, który łączy w sobie wysoki standard wykończenia wnętrz, bezpieczeństwo, komfort i odpoczynek po ciężkim dniu? Jeżeli tak to ten dom jest dla Ciebie. Przeczytaj opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł223 m² 8 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Komfortowy dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji: wrocław - Oporów Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na wrocławskim Oporowie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł210 m² 3 947,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Parter Parter to część zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie. Przestronny korytarz prowadzi do wszystkich pomieszczeń i porządkuje układ całej kondygnacji. Sercem tej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł183,58 m² 5 011,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w atrakcyjnej i spokojnej części Lublin dzielnica Sławinek, ul. Motylowa! Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł243 m² 4 320,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   wyjątkowa nieruchomość W lesie gotowa inwestycja lub dom marzeń! Szukasz miejsca, które zapewni Ci prywatność, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa

Piwniczna-Zdrój,małopolskie

2 500 000 zł794 m² 3 148,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 463 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż pensjonat w atrakcyjnej, turystycznej okolicy Piwnicznej-Zdrój. Pensjonat został wybudowany w 1933 roku. Położony jest w bajkowej, malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł215 m² 3 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Połowa bliżniaka z księgą wieczystą - 215m2 - działka 1087m2 - Kurów - 680000zł Na sprzedaż połowa bliżniaka położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowośći Kurów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 62 m położony w spokojnej części Skarżyska-Kamiennej przy ul. Świeżej. Budynek parterowy, murowany, z dużym potencjałem do adaptacji według.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł268 m² 12 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 193 m²

Niepowtarzalna rezydencja Z widokiem na starodrzew Cicha okolica | Wysoki standard wykończenia | Ekskluzywne meble w cenie | 5,5 metrowy sufit | Oczko wodne Ta wyjątkowa rezydencja to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł297 m² 4 208,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy Państwu ciekawą opcję zakupu budynku (skrajnego segmentu), o przeznaczeniu biurowo-magazynowo-wystawienniczym wraz z funkcją mieszkalną. Sprzedaż na fakturę. Narożny segment na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m , usytuowany na około 9 arowej, ogrodzonej działce w centralnej części Krosna. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł96,50 m² 10 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro nieruchomości Evertis prezentuje na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania przy ul. Orkana. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł257,23 m² 9 326,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Leźno, bezpośrednio przy ścianie lasu, który zapewnia ciszę, prywatność oraz codzienny kontakt z naturą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

850 000 zł101,05 m² 8 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:59 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Gumieniec.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł199,50 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Idealny na ucieczkę od miasta domek z kominkiem i dużą działką pod Kielcami lokalizacja Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Ociesęki gmina Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 000 zł188 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Oferujemy świetny dom, w bardzo atrakcyjnej cenie w Mostach obok Gdyni! dom: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m . Powierzchnia użytkowa domu wynosi 169,40 m (.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł182,69 m² 9 026,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż, wykończony pod klucz - Głogów Małopolski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 500 zł135 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twój komfortowy dom po zielonej stronie Szczecina Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej w cichej lokalizacji z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum Szczecina. Zabudowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł168 m² 6 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł214 m² 5 560,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 789 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 214 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł144,06 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku! Garaż w bryle budynku 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł280 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Do wynajęcia 6-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 280 m2 na działce 920 m2, targówek, brodno. Doskonały na cele mieszkaniowe lub dla firmy. Cena: 11 000 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Bielska Podlaskiego, w okolicach ulicy Dubiażyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł420 m² 10 711,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Luksusowa nieruchomość inwestycyjna W zakopanem 5 niezależnych obiektów - gotowy biznes W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Zakopanem, przy ul. Szymona Zaryckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł213,14 m² 11 682,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W jednej z najbardziej kameralnych części Kajetan, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, powstaje wyjątkowa rezydencja zaprojektowana z myślą o Klientach oczekujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

500 000 zł65 m² 7 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na szlaku wielkich jezior Mazurskich. Nieruchomość położona jest między Giżyckiem a Mikołajkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł290 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość na terenie Piaseczna. W jej skład wchodzą : - dom 120 m2. - 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Sadowa,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł140 m² 2 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Kamienica Dolna, zaledwie kilka minut od Pilzna. Nieruchomość usytuowana na kształtnej, prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Klimatyczny dom poniemiecki po remoncie + duża działka 1083 m , garaż i zabudowania - spokojny Jaksin (gm. Borów) nieruchomość Na sprzedaż dom w kameralnej miejscowości Jaksin, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł220 m² 7 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 220 m , położony przy ul. św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł154 m² 3 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowy dom w Stalowej Woli komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Domańscy Nieruchomości z przyjemnością prezentują Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł76,66 m² 9 196,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

biura nieruchomości ani podatku pcc! Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Bierkowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł357 m² 2 072,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Wymarzony dom dla Ciebie i Twojej Rodziny! Ten niezwykły dom, o imponującej powierzchni całkowitej 357 m , oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł416,86 m² 3 598,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Sprzedający wystawia Fv Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Kamionkach, gmina Kórnik, przy publicznej drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł169,37 m² 3 837,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.